Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #1

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Jak w tytule. Oczywiście każdy musiałby zrobić konstrukcję, która odpowiadałaby wielkości jego boxa/grow rooma. Ciekawa alternatywa dla drogich w utrzymaniu grzejników elektrycznych.


www.spryciarze.pl/zobacz/jak-ogrzac-pokoj-za-pomoca-malej-swieczki
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Marysia_Gram.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Marysie ... jakiś przykład podaj, a nie taki suchy temat :P

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #3

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Bez urazy ale z dupy temat i całkowicie zaprzeczający temu co robimy!
Po pierwsze otwarty ogień gdziekolwiek to już jest zagrożenie.
Po drugie ja boje sie czasami o to by zwarcia nie było a co dopiero świeczka w boxie.
Po trzecie musiał bym chyba ognisko rozpalić by ogrzać mój namiot.
Po czwarte elektryczny grzejnik olejowy jest najbezpieczniejszym i najłatwiejszym w obsłudze źródłem ciepła dla plantatora (kable grzewcze do mniejszych namiotów też są ok)
pozdrawiam jak dla mnie temat do zamkniecia
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, , Boer Van Oranje

 

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #4

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Golas napisał:
Marysie ... jakiś przykład podaj, a nie taki suchy temat :P

Pozdro B)
G.

Link wcześniej nie wskoczył.
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #5

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
KLICZKO napisał:
Bez urazy ale z dupy temat i całkowicie zaprzeczający temu co robimy!
Po pierwsze otwarty ogień gdziekolwiek to już jest zagrożenie.
Po drugie ja boje sie czasami o to by zwarcia nie było a co dopiero świeczka w boxie.
Po trzecie musiał bym chyba ognisko rozpalić by ogrzać mój namiot.
Po czwarte elektryczny grzejnik olejowy jest najbezpieczniejszym i najłatwiejszym w obsłudze źródłem ciepła dla plantatora (kable grzewcze do mniejszych namiotów też są ok)
pozdrawiam jak dla mnie temat do zamkniecia

Nie muszę się z Tobą zgadzać, jestem optymistą i patrze na to z innej strony niż inspektora BHP.

Możesz zrobić sobie ala fose na około jak boisz się o pożar a jakbym miał bać się zwarcia w świecie gdzie na każdym kroku otaczają mnie urządzenia elektryczne nie inne jak te w boxie zostałbym paranoikiem :) A grzejniki elektryczne to jednak spory wydatek w utrzymaniu.

Zresztą nie wiem, nie testowałem, ale może ktoś będzie miał ochotę zrobić to przede mną :)
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

To jak nie olejowy to konwektorowy taki 500w? mi na 0,9m2 zajebiscie daje rade.
świeczki to troche zwariowany pomysł no ale na partyzanta dałoby rade.
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #7

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Marysia_Gram napisał:

Nie muszę się z Tobą zgadzać, jestem optymistą i patrze na to z innej strony niż inspektora BHP.

Możesz zrobić sobie ala fose na około jak boisz się o pożar a jakbym miał bać się zwarcia w świecie gdzie na każdym kroku otaczają mnie urządzenia elektryczne nie inne jak te w boxie zostałbym paranoikiem :) A grzejniki elektryczne to jednak spory wydatek w utrzymaniu.

Zresztą nie wiem, nie testowałem, ale może ktoś będzie miał ochotę zrobić to przede mną :)

Ty jesteś niepoprawnym optymistą ;) A Kliczko czy na przykład ja jesteśmy realistami . Grzejnik olejowy w wersji mini jest zajebistym rozwiązaniem , z termostatem to już bajka . Cena zakupu to około 60-80 zł .
Przynajmniej nie ma stresu ,że mogę wypalić box ,a w gratisie dom ;)

Wiem ,że sobie byś fosę zrobił ,ale to box ,a nie piaskownica ;)

Myślę ,że ty będziesz pionierem na GLP w zastosowaniu tej metody , wątpię aby jakiś ochotnik znalazł się przed tobą :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO, Lutek

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #8

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
patent ryzykowny dosc to fakt ,choc ponoc skuteczny

wpadl mi do glowy inny pomysl,w irlandii dosc powrzechne sa kaloryfery elektryczne wypelnione szamotowymi ceglami,grzejnik zalacza sie podczas nocnej taryfy gdy prad jest tani a w ciagu dnia cegly oddaja cieplo i raktycznie cay dzien taki grzejnik potrafi byc bardzo cieply,zastanawiam sie gdyby tak kilka takich cegiel grzac na grzejniku i wrzucac na noc do boksa...?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #9

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Z szamotówką no to może byc dobry patent , mam kominek w domu i komin mam ojebany w szamotówce, jak kominek się rozpali to mogę na niej jajka sadzone robić ;) A rano nadal jest letnia czyli dobrze trzyma ciepło B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Idzie zima - jak ogrzać pomieszczenie uprawne za pomocą świeczki. 9 lata 5 miesiąc temu #10

opierdylić go styropianem i strata ciepła o wiele lepsza dolot powietrza też załatwić ciepły.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany