Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120)

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #1

  • Bongdziorno
  • Bongdziorno Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 465
  •  

  •  

siema jak w temacie chciałbym zrobić filtr węglowy z takiego o to filtra


chciałbym żeby bardziej doświadczeni mi tutaj w tym temacie pomogli
Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu dragi na ulicy,
wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #2

  • mad_man
  • mad_man Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 67
  • Zebranych lumenów: 54
już lepiej weź zwykłą matę do okapów i zwiń ją w taką "tubę" i sklej żeby się nie rozwijała i z jednej strony daj pustą rolkę po taśmie klejącej i przyklej a z drugiej dolot powietrza i będzie git :D
Aktualna Fotorelacja:
[CFL147W] 1x Big Bang 1x White Russian
growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/581-cfl-139w-0-117m2-1x-big-bang-1x-white-russian
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #3

  • zielonysmerf
  • zielonysmerf Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 406
  •  

  •  

mi pomysł wydaje się świetny, też jestem na etapie kmienienia filtra.. trzeba by bo tylko było wypełnić węglem aktywnym w środku i wszystko powinno być ok :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #4

  • mad_man
  • mad_man Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 67
  • Zebranych lumenów: 54
wiki.haszysz.com/index.php/Filtr_z_w%C4%99gla_aktywnego_1 macie tu projekt idealnego filtra, na flo co 2 tygodnie trzeba wymieniać mniej więcej filtr żeby nie było nic czuć jedna taka mata w media markt kosztuje 15zł ;)
Aktualna Fotorelacja:
[CFL147W] 1x Big Bang 1x White Russian
growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/581-cfl-139w-0-117m2-1x-big-bang-1x-white-russian
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #5

  • zielonysmerf
  • zielonysmerf Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 406
  •  

  •  

ja używałem niby takiej maty ale nie było to dla mnie wystarczająco zadawalające,myślę że filtr z węglem aktywnym jest czymś lepszym..

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc z zaprojektowaniem takiego filtra to będę wdzięczny;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #6

  • Bongdziorno
  • Bongdziorno Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 465
  •  

  •  

mysle ze jesli by ta mata byla od srodka w srodku wegiel i od zewnatrz mata ciekawe
Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu dragi na ulicy,
wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Użycie filtra stożkowego samochodowego dolotowego (jako filtr węglowy do boxa o wymiarach 60x60x120) 10 lata 5 miesiąc temu #7

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

zielonysmerf napisał:
ja używałem niby takiej maty ale nie było to dla mnie wystarczająco zadawalające,myślę że filtr z węglem aktywnym jest czymś lepszym..

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc z zaprojektowaniem takiego filtra to będę wdzięczny;)


growlike.pro/forum/wentylacja/111-profesjonalny-filtr-weglowy


Też niedługo będę musiał przygotować filtr, także jak macie inne fajne pomysły to śmiało dzielić się nimi tutaj:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany