Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: nawóz z piwa,mineralnej,amoniaku,płynu do naczyń/płukania jamy ustnej.

nawóz z piwa,mineralnej,amoniaku,płynu​ do naczyń/płukania jamy ustnej. 9 lata 9 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
znalazłem w sieci o to taki artykuł :

Jak samodzielnie zrobić nawóz do trawnika?

Do 40-80 litrowego zbiornika z wodą wlej puszkę mocnego piwa, butelkę wody mineralnej, pół szklanki amoniaku, pół szklanki płynu do mycia naczyń, pół szklanki płynu do płukania jamy ustnej. Co trzy tygodnie zasilaj nawozem trawnik po czym obficie podlej wodą. Do nawożenia trawnika można też użyć kompostu.

Link : www.e-ogrodek.pl/poradnik-ogrodniczy/2201,jak-samodzielnie-zrobic-nawoz-do-trawnika

nie wiedziałem gdzie umieść ten art czy w dziale dobry humor czy nawozy :D bo jak dla mnie to jest dobry humor a Wy jak sadzicie ? :joint:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

nawóz z piwa,mineralnej,amoniaku,płynu​ do naczyń/płukania jamy ustnej. 9 lata 9 miesiąc temu #2

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
Stary sporob z piwkiem, ale jak pisalem na SB o tym to smiano mi sie w twarz, ze jestem debil. Dodam od siebie, ze piwko najlepiej jak jest niepasteryzowane, wtedy jest bogate w kultury bakteryjne. Niepasteryzowane piwko odgazowuje sie, odparowuje alkohol i mocna co jakis czas dolac do podlewanej wody. Sam jeszcze uzywam niespateryzowanego mleka jako szczepionki mikroorganizmow, jest bardz bogate i oczywiscie melasa lub ewentualnie miodek by dac szczepionce co jesc. Tu przyklad roslinek z mojego aktualnego boxa, ktore dostawaly niepasteryzowane piwko, mleczko i melase. Sa w pierwszym tygodniu flo.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

nawóz z piwa,mineralnej,amoniaku,płynu​ do naczyń/płukania jamy ustnej. 9 lata 9 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Ładne planty! Jordanie, mógłbyś podać orientacyjne proporcje na taki nawóz?
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany