Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: Applikacja mapa do eksploracji terenu i zapisywania lokalizacji

Applikacja mapa do eksploracji terenu i zapisywania lokalizacji 4 lata 5 miesiąc temu #1

Hey outdorowcy używacie czegoś na telefon do poszukiwania nowych miejsc pod uprawę ? może powiem jak to jest u mnie: korzystam z aplikacji viewranger to rodzaj mapy dla turystów, ludzi uprawiających spoty. Można zapisywać swoje trasy, ustodępniać je, przeglądać póżniej. Jest to bardzo dobre bo można sobie po kilku miejsiącach przejrzeć gdzie się już było w danym obszarze a gdzie jeszcze można poszukać dobrego spota pod uprawę.

GPS w niej działa wspaniale naprawdę polecam. Nie powoduje też gigantycznego obciążenia telefonu.
W wersji darmowej mapy są nieaktualne ponoć w premium można kupić mapy na ofline ale czy będą lepsze, słyszałem też, że w bardziej cywilizowanych miejscach świata mapy są bardzo dobrej jakości.

Taka pozwala na dodawanie swoich punktów na mapie.

Super opcja jeśli wraca się w jakieś miejsce za kilka miesięcy wtedy w głowie pusto ... i jak tu znaleść tamto miejsce które kiedyś wyglądało zupełnie inaczej. Viewrangera można zablokować sobie za pomocą jakiegoś applocka też darmowe i działają dobrze dzięki czemu nikt nie będzie nam przypadkowo przeglądał i zastanawiał się po co mi punkty na mapie w krzakach ...

Znacie jakieś podobne aplikacje ? używacie coś podobnego z opcja automatycznego eksportu dodanych punktów na serwer ?
Ostatnio zmieniany: 4 lata 5 miesiąc temu przez uprawiam_wiec_zyje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mr. Green, Golas, DIESEL, Pingwin, winne2

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany