Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Jakieś tam LEDy.

Jakieś tam LEDy. 10 lata 7 miesiąc temu #1

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Ok Panowie i Panie, temat jest następujący. Mam do dyspozycji takie oto oświetlenie led







Pierwszy dłuższy ok. 90cm o mocy 9,5W posiada oznaczenia 65K PT20-06000 le 1000, 12VDC 9,5W nato miast ten drugi bez tego aluminiowego radiatorka czy coś w tym stylu to jest LW-X430_P16.7W100, top view 3528 6500K i pytanie może byc oczywiści jedno - czy w jakikolwiek sposób może się mi to przydać przy uprawie MJ? :) Dodatkowe doświetlenie bądź skręcony panel np 120W albo chociażby coś w stylu świecące ściany boxa? :D Oczywiście posiadam do tego również odpowiednie zasilacze np. z out 12V8A. Led to chyba jeden z niewielu niepoznanych mi jeszcze tematów o MJ i 3ba się doedukowywać w różne sposoby :)

Dodam, że obydwa mają kurewsko zimne światło.
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez Marysia_Gram.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Jakieś tam LEDy. 10 lata 7 miesiąc temu #2

  • srasd
  • srasd Avatar
Będzie jako dobry dodatek na weg do oświetlenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakieś tam LEDy. 10 lata 7 miesiąc temu #3

  • Sannjasin
  • Sannjasin Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Z myśli do serca
  • Posty: 23
  • Zebranych lumenów: 38
Z parametrów które podałeś wynika, że barwa światła to 6500K a co za tym idzie zimna - więc może nadać się na Weg. Niestety nie ma tu nic o zakresie długości fal dlatego nie wiadomo czy diody wstrzelą się zakres używany przez roślinę. Osobiście proponowała bym użyć diód do doświetlenia rośliny z boku a od góry zastosować np lampe mH/hps, dodatkowe diody napewno nie zaszkodzą a pomóc mogą - oczywiście jeśli nie bierzesz pod uwagę zużycie prądu bo jeśli tak to ja bym sobie odpuściła niepewne zródło dodatkowych wydatków
Cierpliwości..
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez Sannjasin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Jakieś tam LEDy. 10 lata 7 miesiąc temu #4

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Kilkadziesiąt W w tą czy w w tą krzywdy mi nie zrobi :) No właśnie myślałem, że może ktoś miał z takim czymś to czynienia i będzie mógł coś mi powiedzieć więcej na ten temat... jakiś eksperymencik może bym walnął np. na dwóch takich samych rozmiarów małym boxów z takim samym klonem i ogólnie o takich samych parametrach pomieszczenia i medium uprawnego, ale czy to wrte zachodu... Musiałbym uklepać dwa takie same pomieszczenia bo praktycznie wszystko zajęte na inne temaciki. Skończy się na tym, że jak będę niebawem robił szafeczkę to na ściany chyba wrzucę to dziadostwo.
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakieś tam LEDy. 10 lata 7 miesiąc temu #5

  • Sannjasin
  • Sannjasin Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Z myśli do serca
  • Posty: 23
  • Zebranych lumenów: 38
śmiało wrzucaj nie zaszkodzi a pomóc może akurat ;)
Cierpliwości..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany