Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Urzadzenia do Trimmowania ?

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #11

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No tez zobaczylem na filmikach ze jednak nie jest to tak jak po robocie recznej ale chyba akceptowalne...Jak w tym artykule z tematu o uprawie dla coofeshopow babka pisze ze przy swojej plantacji to uzywa i nie poprawiaja raczej po tym nic bo wlasnie mowia ze bardzo duzo dzieki temu zaoszczedzaja czasu i wysilku. I sprzedaja to potem w duzych ilosciach no problem. To chyba nie ma takiej tragedii... Na YT tez widzialem z duzych plantacji jak uzywaja maszyn tych elektrycznych ale efekt jest taki sam takze mozna powiedzec nawet ze to "Standart" chyba heh
Wiadomo nozyczkami dojdziemy nawet w glab topow by wyciac listki. Takie maszyny jak dobrze kumam poprostu tna wszystko ze tak powiem po powierzchni topa...Takze jesli zostaja jakies listki to tylko ich maly kawalek ktory jest wbity w topa i tego juz maszynka nie dala rade wyciac...
Kurde kusi kusi bo jak czlowiek sobie pomysli ile by czasu i pracy na tym zaoszczedzil to juz przestaje zalamywac rece na mysl o kolejnym harvescie heh ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #12

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Chyba ze zapi napiszesz mi ze nie uzywasz nozyczek wogole po tym ? Zrobil bys jakas fotorelacje z trimowania albo film nagral :D[/quote]

Cześć. No Kowal nie przesadzajmy ze nie używam nożyczek pewnie ze sa potrzebne wiadomo ze topy sa nie rowne i wszystkiego maszyna nie zetnie ,jak robisz do siebie to troche musisz sobie podocinac listki ,a fotki prosze bardzo to jest jaranie zrobione ta trimownica nie urzywajac nozyczek


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Kowalsky, DIESEL, 4Elements, KLICZKO, Tuptuś

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #13

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

tak to ja nozyczkami trymuje po 3 krzaku :D Wiec kurwa warto to kupic :D Ty masz tego oryginalnego prospinera nie ?
Kurwa lykam jak mlody pelikan na harwest :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #14

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Akceptuje jakość tego materiału! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Zakupy w trakcie...
pozdrawiam i dziekuje zapi
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #15

  • SkunkMan
  • SkunkMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 72
  • Zebranych lumenów: 68
Parę lat temu również szarpnąłem się na taki trimmer. I mogę powiedzieć że to była świetna decyzja. Czas pracy zredukowany o kilkanaście godzin. Jakość produktu końcowego na prawdę bardzo zadowalająca. :) Prawdą jest to co na pisali na stronie jednego z growshopów a mianowicie: "maszyna nie je, nie pije, nie mówi, a pracuje za pięciu" :D

B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #16

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Kowalsky napisał:
tak to ja nozyczkami trymuje po 3 krzaku :D Wiec kurwa warto to kupic :D Ty masz tego oryginalnego prospinera nie ?
Kurwa lykam jak mlody pelikan na harwest :D

ŚIEMA Kowal tu chodzi tak naprawde o czas ale jak twoje rece sa tak szybkie jak trimownica to szacun :) tak naprawde temten staf nie był dlamnie wiec za bardzo nia nie kreciłem ale ten juz dla mnie to sie bardziej postarałem i efekt jest taki twoje raczki by tak nie zrobiły napewno w 15 minut 1 rosline pozdro kowal życze ci aby twoje raczki były tak dłogo sprawne jak ta trimownica heh oczywiscie żarcik ;)


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Tuptuś

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #17

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Osobiscie to wole zostawic troche wiecej listkow, topy ladniej wygladaja a szczegolnie gdy te listki sa oszronione. Nic nie zastapi nozyczek, nie przeszkadza mi trimowanie, zawsze zapodam jakąś dobra muzyke, ujaram się porzadnie i trymuje caly dzien :P

P.S. To jest dobry moment aby obiecac kobiecie jakis perfum z chanell'a i zaprzęgnąć do roboty :P
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, DIESEL, padadeszcz

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #18

  • SkunkMan
  • SkunkMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 72
  • Zebranych lumenów: 68
Tak Sky masz racje, ale jeżeli masz do obrobienia 50 roślin z outdoora to wtedy nie jest już to takie proste jak by się wydawać mogło :) tym bardziej jeśli ktoś nie ma możliwości pracować na spokojnie w domu, tylko zależy mu na czasie i szybkiej utylizacji :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez SkunkMan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, zapi

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #19

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
Osobiscie to wole zostawic troche wiecej listkow, topy ladniej wygladaja a szczegolnie gdy te listki sa oszronione. Nic nie zastapi nozyczek, nie przeszkadza mi trimowanie, zawsze zapodam jakąś dobra muzyke, ujaram się porzadnie i trymuje caly dzien :P

P.S. To jest dobry moment aby obiecac kobiecie jakis perfum z chanell'a i zaprzęgnąć do roboty :P

Sky pewnie ze nic nie zastapi nożyczek sam lubie pociachac normalnie jest pieknie wtedy muza lolek itp ale tak jak Skun napisał nie wszyscy maja na to warunki i czas wiec wtedy wybiera sie trimownice
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 1 tydzień temu #20

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Nie no ta druga seria to juz kozak :D po pierwszej decyzje podiolem ze kupie :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: zapi
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany