Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze Zbiory

TEMAT: Harvest Golasomatow WW , WW/BJ

Harvest Golasomatow WW , WW/BJ 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • OFF
  • OFF Avatar
nie chwale sie pieknym suszem ale porazka jak doswiadczylem :whistle:
600W - 322g + max 15g skubania , buuuu
ale foty pokarze , niech to bedzie przestroga dla ogrodnikow ,ktorym wydawalo sie ze cos umieja.





































































Ciemniejsze panienki to WW/BJ aczkolwiek mialem jedna WW co tez tak sie wybarwila na "czarno" wiec nie mam pewnosci ale wydaje mi sie ze Golasek niechcacy wrzucil jedna ww/bj do woreczka z WW
Pheno trafilo mi sie rozne -a dokladnie 3 rozne - jedna WW bardzo luzne kwiaty , duzo listkow (to ta z pierwszych fotek obok iphona)
pare bylo bardziej wlochatych z srednio luznymi kwiatami
i 3-cie pheno , takie ktore lubie i bylo tego najwiecej - twarde zbite kwiatki oblane zywica.
Jedna WW miala mleczne trich a scinane byly w 101 dniu zycia - widac nie do konca pelen automat z niej wyszedl ale byla najwioeksza panienka jaka mialem.
Blad jaki popelnilem to "zaglodzilem" za bardzo - od ostatnich 6 tygodni dostawaly czysta wode - bez zadnych dodatkow co widac po wybarwieniach i wielkosci kwiatow. W momencie kiedy powinienem byl podac PK ,to zblokowalem dziewczyny a pozniej to juz bylo za pozno :(
Mam tez sposob nowy na podlewanie- bo z tym mam zawsze problem. kazda donice waze na wadze :P
W glebie jak roslina potrzebuje pic to widac to po lisciach jak opadaja , niestety w kokosie jest troche inaczej.
Mialem spragnione z wysuszona gleba a liscie staly w pionie ! -moze od nawozow ? ale to byl powod ktory mnie wprowadzal w blad i postanowilem podlewac panienki uzywajac wagi :)
Efekt byl taki ze duzo mniej wody zuzywalem i rosliny na resztkach sily i resztkach listkow dociagnely go konca bez zadnych wiecej problemow.
sam harvest byl szybki. wiele roslin pogubilo liscie juz przed harvestem wiec ograniczylem sie do poodrywania kilku palcami ,a nozyczki uzylem tylko w jednym momencie - jak oddzielalem kwiatki od lodygi.
Ogolnie jestem zalamany swoja wiedza na temat uprawiania MJ ale zadowolony z tematu :)- i w koncu moge powiedziec ze na WEGU juz raczej nie dam dupy - kilka lat i umiem trenowac i kielkowac :)
pozdro i do przodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Harvest Golasomatow WW , WW/BJ 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • degustat0r
  • degustat0r Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 410
  •  

  •  

Człowiek uczy się na błędach, teraz nie wyszło tak jakbyś tego chciał. Ale wyciągniesz wnioski i każdy następny będzie lepszy ;). Powodzenia w nastepnym projekcie i smakówa bo masz co przykopcic :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Harvest Golasomatow WW , WW/BJ 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Pozostało pogratulować dociągnięcia projektu do końca :)
Nie można się poddawać...

Błędy popełniamy cały czas i nie ma znaczenia, jakie wielkie doświadczenie posiadamy.
W większości przypadków gubi nas rutyna i pewność siebie, trzeba o tym pamiętać.

Sporo osób myśli, że okres wegetacji nie jest zbyt ważny ... a ważniejszy jest ten czas, w którym roślina ma przybierać na masie podczas kwitnienia.
Lecz gdy zaniedbamy panny we wczesnym stadium ... odbije się, to w dalszym cyklu rozwoju.

Polecam wszystkim, którzy mają problemy z wegetacją kupić dobą ziemię typu BioBizz, Plagron, Canna itp... zawierającą większość składników odżywczych na czas wegetacji panienek.
Dodatkowo można robić delikatne opryski raz w tygodniu jak i podawać z wodą inne preparaty wzmacniające.
Z taką ziemią mamy spokój na 4 tygodnie bez problemów ...

Tak czy siak ... GRATKI i SMACZNEGO !!! :rolling:

Tylko targuj ceny z TESCO ... nie da się okraść ... hyhyhy :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: OFF

 

Re:Harvest Golasomatow WW , WW/BJ 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Hola!

No i galanty... Podzielam zdanie moich przedmowcow, "poco a poco" czyli powoli do orzodu!

A post golasinskiego odnosnie mieszanki jest bardzo celny -i fobre medium to kluczowa sprawa!

Na zrazie amigo i inwestuj w biobizz kit'y!

Hej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany