Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?!

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 7 lata 2 miesiąc temu #51

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Semi auto mam od paru sezonów różne i zazwyczaj rosna około 180 cm dają. Około 100 g i kończą cykl kwitnienia we wrześniu,jestem zadowolony z takich mixow polecam
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GOLABek

 
 
 

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 7 lata 2 miesiąc temu #52

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

A jakie odmiany polecasz?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 7 lata 2 miesiąc temu #53

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

W tym sezonie nie będę kombinować sadze ,,pewniaki" Purple Marock, Marock, Pasion i moze Pamir Gold. Ostatni na sprawdzenie co wyrośnie i czy zakwitnie. Semi auto chyba sobie odpuszcze w tym sezonie na rzecz automatów. Polecam sprawdzić fotorelacje forumowiczów i obadanie co komu sie podoba.
Pozdro
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, GOLABek

 

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 7 lata 2 miesiąc temu #54

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Przygotowania na 2017 ruszyly:
10 x Maroc od Oriona (licze ze trafie znow na szybsze pheno)
7 x Orange bud x Maroc od Oriona - to na próbę

Towar z f2seeds jak zawsze polecam pelna profeska i dodatkowy bonus mimo standardowego bonusu :)

Musze jeszcze pokminic i zakupic jakies polautoski od Grzesia i cos z Warra. Jak polecacue cos sprawdzonego dajcie znac.

A co do autoskow to licze w dalszym ciagu na pesteczki od Golasa + moze cos wyzule z banku :rasta:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 miesiąc temu przez jasnim.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 7 lata 2 miesiąc temu #55

  • Joasia11
  • Joasia11 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 24
  • Zebranych lumenów: 24
Gandalf napisał:
Ja w ogóle czekam na wyjaśnienie, jak te półautomaty rosną bo nie sadziłem nigdy. Od czego zależy ich indukcja, jak wysokie mogą wyrosnąć? W myśli mam obraz takich pół sezonówek z metrem wysokości i bitymi 80g ze sztuki, prawda to? :)
Miałam w zeszłym sezonie 1 szt. HKxDieselberry od GGs is prawa wyglądała tak:
Wysadzona na spota 15 maja jako 5cm sadzonka do dołka 40l,zfimowana po 4 piętrze liści,zaczeła kwitnąć na początku lipca,w sumie urosła na 160cm,plon 150-160g,80%indica/20%sativa. tylko raz paliam bo indica to nie mój klimat,moc mhy......7/10.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 6 lata 10 miesiąc temu #56

  • Pafcio
  • Pafcio Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
ja przeglądam na ganja farmer i mam dylemacik jeśli chodzi o outdoor
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 6 lata 10 miesiąc temu #57

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Pafcio napisał:
ja przeglądam na ganja farmer i mam dylemacik jeśli chodzi o outdoor


Rozwiń bardziej swą myśl, dylemat odnośnie czego konkretnie? Łatwiej będzie Ci coś podpowiedzieć znając twoje zamiary i wymagania...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 6 lata 10 miesiąc temu #58

  • hrumhrum
  • hrumhrum Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
Mój plan na najbliższy out to easy sativa, którą dziś mam zamiar zamówić na nasionamari ze względu na promo -15%. Odmiana moim zdaniem najlepsza pod polskie klimaty- już dużo wypowiedzi czytałem gdzie ludzie wypowiadali się iż to top1. Co prawda sam nie praktykowałem nigdy outdoora więc przekonam się sam jak zbiorę co trzeba albo i nie :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 6 lata 10 miesiąc temu #59

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Dokup kilka auto bedziesz miala palenie wczesniej
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie odmiany najlepsze pod polski klimat ? kiedy najlepiej siać na miejscówkach ?! 6 lata 10 miesiąc temu #60

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

a ja bym postawił na pół automaty (semiauto) im więcej popróbujesz tym więcej doświadczenia zbierzesz
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany