Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: kiełkowanie a wzrost

kiełkowanie a wzrost 9 lata 1 tydzień temu #11

  • kefir
  • kefir Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 15
  • Zebranych lumenów: 7
Ziemie używałem taką jak zawsze. Nie podlewałem nawozem i przelane też nie były, nie robię tego pierwszy raz. Wstawiłem je do namiotu i jakoś odżyły. Generalnie jestem pierwszy raz niezadowolony z pestek produkcji warra, mam nadzieję że to przez sklep. Kiełkowalność połowa, niektóre pestki dziwnie obklejone, wypuszczają jakąś białą maź, klei się do kiełków ziemia, niektóre wypuszczają kiełki i koniec. Tak jak pisałem kiełkowałem już wiele różnych nasion w tym Warr'owe wielokrotnie i zawsze byłem w 100% zadowolony teraz jakaś felerna partia musiała chyba być. Pozdrawiam i temat raczej do zamknięcia, dzięki wszystkim za opinie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

kiełkowanie a wzrost 9 lata 1 tydzień temu #12

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Przyznaję że tylko raz kupiłem nasiona od warra w ulimite czy jakoś tak.
Też miałem kłopoty z kiłkowalnością, mniej niż połowa wyszła i ogolnie nasiona z dupy.
Teraz już wiem że winą był sklep który leciał w chuja na maxa i sprzedawał stare nasiona.
Od czasu jak powstało GLP nie kupiłem ani jednego ziarenka Warrowego ale moje outy głownie opieram na jego genach.
Wszystkie sionka dostałem lub wygrałem w osach i zawsze jestem zajebiście zadowolony zarówno z kiłkowalności jak i wigoru roślin.
Przykładem niech będzie moja tegoroczna fotorelacja w której mam 100% zasadzonych pestek.
www.growlike.pro/forum/trwajace-relacje-outdoor/3344-out-by-kliczko-vol2
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany