Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny,szybka wysyłka, dużo gratisów! Ruda Śląska

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #11

  • GreenHay
  • GreenHay Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 111
marek napisał:
Koza napisał:
reklama dźwignią handlu, niech o nas mówią nie ważne jak ale niech mówią :D

żart, przestańcie doszukiwać się teorii spiskowych :peace:

Trochę mi smutno, że większość uznała mój post za ,,reklamę, prowokację, konkurencję", no ale widocznie tacy już są ludzie.

Jeśli mogę to proszę Kozę o pozamiatanie tego tematu. P.S Jak to się mówi: Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. :talk:

Prosimy o kontakt na priv
GreenHay.PL - sklep z nasionami konopi
Ul. Kłodnicka 97,
41-706 Ruda Śląska

Telefon: 513 906 685
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GG: 50660691
Facebook: www.facebook.com/greenhay.pl.nasiona.marihuany
Instagram: www.instagram.com/greenhay.pl/
Twitter: twitter.com/greenhay_pl
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez GreenHay.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #12

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Ja powiem tak, zamawiałem jakiś czas temu co widać po gratisie , który otrzymałem, ceny są dobre, miła obsługa choć zawiodłem się na czasie dostawy, która wypadła blado przy konkurencji.
Oceniam sklepik pozytywnie ;)
Najważniejsze, że bez przypału.
Pozdro :peace: :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #13

  • GreenHay
  • GreenHay Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 111
DIESEL napisał:
Ja powiem tak, zamawiałem jakiś czas temu co widać po gratisie , który otrzymałem, ceny są dobre, miła obsługa choć zawiodłem się na czasie dostawy, która wypadła blado przy konkurencji.
Oceniam sklepik pozytywnie ;)
Najważniejsze, że bez przypału.
Pozdro :peace: :ganja:

Dziękujemy za opinię, co do czasu wysyłki ciężko mi teraz powiedzieć dlaczego długo czekałeś, czasami u producentów niektóre odmiany są niedostępne musimy zamawiać z innych źródeł, czasami dostawy z hurtowni również z przyczyn niezależnych od nas się wydłużają, przy kolejnym zamówieniu u Nas wspomnij ten incydent na pewno wynagrodzimy Ci to :)

Co do całej sprawy Pana Marka, wszystko się wyjaśniło i jednak Pan Marek robił u nas zakupy i to, że akurat zrobił to w czasie gdy zakładaliśmy temat było po prostu zbiegiem okoliczności :)

Pozdrawiamy
Ekipa GreenHay.PL
GreenHay.PL - sklep z nasionami konopi
Ul. Kłodnicka 97,
41-706 Ruda Śląska

Telefon: 513 906 685
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GG: 50660691
Facebook: www.facebook.com/greenhay.pl.nasiona.marihuany
Instagram: www.instagram.com/greenhay.pl/
Twitter: twitter.com/greenhay_pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys

 

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #14

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

odpisałem na pw ;)
Niepotrzebne posty zostały usunięte
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #15

  • GreenHay
  • GreenHay Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 111
Tak jak pisaliśmy wcześniej, od jutra wielkie otwarcie sklepu stacjonarnego GreenHay. Sklep mieści się w Rudzie Śląskiej na ul. Kłodnickiej 97 (wejście od tyłu budynku, niebawem dołączymy mapkę), jeśli ktoś będzie miał na początku problem żeby trafić prosimy o telefon na numer 513-906-685.

Dla klientów stacjonarnych -15% na cały asortyment plus gadżety niespodzianki!

Sklep będzie czynny od godziny 10.00-17.00, oraz w soboty i niedziele, święta oraz w późniejszych godzinach w dni powszednie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Po udanych zakupach zapraszamy na partyjkę Fify na xboxie ;)

GreenHay.PL - sklep z nasionami konopi
Ul. Kłodnicka 97,
41-706 Ruda Śląska

Telefon: 513 906 685
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GG: 50660691
Facebook: www.facebook.com/greenhay.pl.nasiona.marihuany
Instagram: www.instagram.com/greenhay.pl/
Twitter: twitter.com/greenhay_pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Szatyn, Boer Van Oranje, Kimbo Slice

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #16

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Gratulację, fajnie że kolejny sklep się rozwija. Swoją drogą to chyba GOP niemalże zmonopolizował handel nasionami w Polsce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GreenHay

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #17

  • GreenHay
  • GreenHay Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 111
Boer Van Oranje napisał:
Gratulację, fajnie że kolejny sklep się rozwija. Swoją drogą to chyba GOP niemalże zmonopolizował handel nasionami w Polsce.

Niestety konkurencja w rejonie duża, dlatego staramy się przyciągać klientów niskimi cenami i sporą ilością gratisów! :)

Tak jak pisaliśmy wcześniej dołączamy mapkę dojazdu do naszego sklepu, zapraszamy jutro od godziny 10!

GreenHay.PL - sklep z nasionami konopi
Ul. Kłodnicka 97,
41-706 Ruda Śląska

Telefon: 513 906 685
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GG: 50660691
Facebook: www.facebook.com/greenhay.pl.nasiona.marihuany
Instagram: www.instagram.com/greenhay.pl/
Twitter: twitter.com/greenhay_pl
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez GreenHay.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #18

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Co do terminu dostawy slyszalem od znajomego z poczty ze zmienili teraz sposob dostawy . Zywkle listy i priorytet idzie na 2 plan . W pierwszej kolejnosci poczta urzedowa .
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #19

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Moim skromnym zdaniem takie stacjonarne sklepy na dzień dzisiejszy jest to wielki przypał robiąc tam zakupy!, tyczy się to również growshopów stacjonarnych!
Kamerki w sklepie itp...
Konkretny grower nie pójdzie do sklepu kupić powiedzmy 200 nasion lub sprzęt na 3k lub więcej.
Jeszcze nie te czasy w pl i nie tylko ;)

To nie jest anty reklama sklepu w żadnym wypadku!!!
tylko głośno myślę ;)
lepiej się skupić na stronie internetowej i jej bezpieczeństwem.
sry za off
.....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Klepnix.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

GreenHay.PL - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! 9 lata 2 miesiąc temu #20

  • GreenHay
  • GreenHay Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 111
Klepnix napisał:
Moim skromnym zdaniem takie stacjonarne sklepy na dzień dzisiejszy jest to wielki przypał robiąc tam zakupy!, tyczy się to również growshopów stacjonarnych!
Kamerki w sklepie itp...
Konkretny grower nie pójdzie do sklepu kupić powiedzmy 200 nasion lub sprzęt na 3k lub więcej.
Jeszcze nie te czasy w pl i nie tylko ;)

To nie jest anty reklama sklepu w żadnym wypadku!!!
tylko głośno myślę ;)
lepiej się skupić na stronie internetowej i jej bezpieczeństwem.
sry za off

Witam! Niestety do końca nie mogę się z Tobą zgodzić. na wstępie chciałbym zaznaczyć, że w naszym SKLEPIE NIE MA ŻADNYCH KAMER, jak również na wejściu do budynku i na pobliskich budynkach, wejście nie jest od głównej drogi.

Otóż właśnie z doświadczenia wynika to, że więksi klienci wolą robić zakupy osobiście, by nie pozostał po nich żaden ślad w internecie.

Drugą grupą klientów są Ci którzy chcą przyjechać sprawdzić, liczą na pomoc w wyborze,dostać jakiś fajny gadżet, a może po prostu będą mieli ochotę na rundkę w Fife ;)

Sklep stacjonarny uwiarygadnia nas, nie jesteśmy tylko kolejnym internetowym sklepem, który z dnia na dzień znika z rynku, do nas możesz przyjść, możesz z nami pogadać, u nas możesz zrobić zakupy w fajnej atmosferze :)
GreenHay.PL - sklep z nasionami konopi
Ul. Kłodnicka 97,
41-706 Ruda Śląska

Telefon: 513 906 685
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GG: 50660691
Facebook: www.facebook.com/greenhay.pl.nasiona.marihuany
Instagram: www.instagram.com/greenhay.pl/
Twitter: twitter.com/greenhay_pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany