Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i porady prawne, co warto wiedzieć ...

TEMAT: Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje?

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 6 miesiąc temu #1

  • Furiat
  • Furiat Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 52
  • Zebranych lumenów: 165
Witam czy jeżeli posiadam wyrok za posiadanie 1 rok na 3 w zawiasach to za 8 krzaków mogę pójść siedzieć???i czy jeżeli nie miałbym tego wyroku również może grozić mi więzienie???

Do tego dowiedziałem się ostatnio że policjant ode mnie z miasta ze komuś mają robić nalot bo ma plantacje byłem kilka dni po tym na spocie i bez lipy, martwię się tym że mogą czekać na mnie jak skoszę wszystko????

_______

opcja EDYTUJ, Panie kolego

Koza
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Koza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 6 miesiąc temu #2

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
siemasz od siebie dodam ze dobra opcją jest iść w stronę uzależnienia w razie przypału.a jak sie leczyłeś w poradniach też dobrze dla ciebie ćpun itp zawsze przechodzi. z wiatrem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 6 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Furiat napisał:
Do tego dowiedziałem się ostatnio że policjant ode mnie z miasta ze komuś mają robić nalot bo ma plantacje byłem kilka dni po tym na spocie i bez lipy, martwię się tym że mogą czekać na mnie jak skoszę wszystko????

Czy pójdziesz do paki zależy od wielu czynników ale niech Pawson rzuci naukowy cień na ta sprawę. Plotka goni plotkę, co rusz robia wjazdy na spoty więc tutaj nic nowego nie odkryłeś. Bezpieczeństwo, ostrożność i chłodna głowa. Jak boisz się i masz urojenia to najlepiej zostaw plany w spokoju i idź (jeżeli jesteś pewien, że nie ma policji) na kosę.
pan kracy napisał:
....od siebie dodam ze dobra opcją jest iść w stronę uzależnienia w razie przypału

Jakieś poparte życiowymi sytuacjami doświadczenia?
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Koza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 6 miesiąc temu #4

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

Koza napisał:
pan kracy napisał:
....od siebie dodam ze dobra opcją jest iść w stronę uzależnienia w razie przypału

Jakieś poparte życiowymi sytuacjami doświadczenia?

Znajomy poszedł do monaru i na tym sie skonczylo, a powineli go ze stówką w kieszeni ;)
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 6 miesiąc temu #5

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
Koza napisał:
Jakieś poparte życiowymi sytuacjami doświadczenia?
tak dokładnie Kozioł kilka papierów mam na czarna godzinę i w razie wu terapeutki mam juz zbajerowane żeby cukrowały na mnie w sądzie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • Pawson
  • Pawson Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • who dares wins
  • Posty: 18
  • Zebranych lumenów: 92
odpowiadając wprost na pytanie: jeżeli w okresie próby (czyli w trakcie tych 3 lat, na który zawieszono Ci wykonanie kary) dostaniesz nowy zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu i w tym czasie lub 6 miesięcy po upływie 3 lat próby zostaniesz prawomocnie skazany na karę pozbawienia wolności (niezależnie z warunkowym zawieszeniem, czy bez), co Sąd zarządzi wyokanie pierwszej kary pozbawienia wolności (czyli "odwiesi zawiasy"). Sąd ma na to czas do zakońćzenia okresu próby + 6 miesięcy. Jeśli w tym okresie nie zdąży prawomocnie zarządzić wykonania kary - jest po zawodach i o ile nie zostaniesz skazany za kolejne przestępstwo na karę bezwzględną, to możesz cieszyć się wolnością.

To tak na szybko i konkretnie - jeśli są dodatkowe pytania to służę pomocą.
who dares wins
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, JIM,

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 5 miesiąc temu #7

  •  Avatar
teraz czaje o co chodziło z Silvio Berlusconi bo on robił coś chyba takiego właśnie ze swoimi prawnikami co nie :D że przeciągali to wszystko aż się przedawniało hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyrok w zawieszeniu a uprawa i możliwe konsekwencje? 9 lata 5 miesiąc temu #8

  • Pawson
  • Pawson Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • who dares wins
  • Posty: 18
  • Zebranych lumenów: 92
tu akurat nie chodzi o przedawnienie, tylko wyłączenie możliwości zarządzenia wykonania kary.

Instytucja przedawnienia karalności jest w naszym prawie w zasadzie martwa od czasu zmian w przepisach z 2005r. Dla przykładu podam, ze choćby takie oszustwo (potocznie zwane "wyłudzeniem"), przestępstwo bardzo "popularne" i nie zawsze mega poważne i społecznie szkodliwe, zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 przedawnia się 15 lat od chwili popełnienia. ale jeśli w tym czasie konkretnej osobie prokurator przedstawi zarzut, to okres ten ulega wydłużeniu o 10 lat. Czyli w sumie potrzeba 25 lat na prxedawnienie.
who dares wins
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany