Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkie jadalne wynalazki z dodatkiem Cannabis ...

TEMAT: Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea.

Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea. 8 lata 3 miesiąc temu #1

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea.


Znany znawca herbat opowiada trochę o hemp tea.







:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Człowiek Nauki Fazy, Ganjamatyk

 
 
 

Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea. 8 lata 3 miesiąc temu #2

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Ja zauważyłem coś dziwnego , jak wygotowałem liście na masło i zrobiłem z tego użytek jako herbatę , to po jednej szklance byłem tak zmieżdżony jak po sporej ilości masła , które jak wiemy w za dużej ilości miażdży niemiłosiernie.

THC się w wodzie nie rospuszcze , CBD jest jak mocniejsza melisa , trochę ma efektu farmakologicznego...
Pytanie co mnie tak sponiewierało...

To było bardzo narkotyczne.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea. 8 lata 3 miesiąc temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Może placebo Cię tak sponiewierało?:)

Na liściach na pewno pozostał tłuszcz zawierający THC, stąd ewentualny efekt.

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea. 8 lata 3 miesiąc temu #4

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

To było przed dodaniem masła , placebo ?

Nieee , myślę że koncentracja CBD była tak spora że zadziałało trochę mocniej niż melisa.

Tetrahydrozagadka !
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Herbata z konopi, właściwości, parzenie. Herbata konopna hemp tea. 8 lata 3 miesiąc temu #5

  • Belial
  • Belial Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 163
  • Zebranych lumenów: 450
  •  

  •  

Właśnie sobie popijam taką herbatkę konopną. Smakuje jak zwykła zielona herbata ze sklepu, ale ze mnie żaden smakosz. Da się wyczuć jak by miętą w smaku była delikatnie doprawiona.
Na kubek 2 łyżeczki zalane wodą 79-80*C i parzone 2.5 minuty.

Szału niema, w zapachu przypomniał mi się smród gotowanych liści na masło, ale po chwili można się przyzwyczaić bo nie jest tak intensywny.
Właśnie kończę, a pachnie jakimiś ziołami. Sucha trawa z pola heheh

Ganjamatyk może resztki nawozów które stosowałeś w czasie hodowli tak cię poklepały :D Innego wytłumaczenia nie znajduję. Ripen i te sprawy :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany