Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Prawo, artykuły, paragrafy, prawnicy ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy.

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 8 lata 2 miesiąc temu #11

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

I.D napisał:
...prosze o pomoc jak to wszystko poustawiac i gdzie co wpisac by bylo git.,tlumaczcie jak prostemu chlopu nie majacemu o niczym pojecia bo tak jest w moim przypadku.
Co do używania TOR'a to jest tak przemyślane by możliwie ułatwić korzystanie z niego. Zainstalowanie TOR browser załatwia temat o ile zachowujesz bezpieczeństwo i zmienisz nawyki podczas korzystania z sieci TOR.
Zatem jak używasz TOR'a i piszesz posty na GLP:
- nie masz uruchomionej drugiej przeglądarki, jakiejkolwiek tym bardziej jeśli jesteś na niej zalogowany na Gmaila, FB, gdziekolwiek gdzie podajesz swoje dane.
- nie ściągasz w międzyczasie plików np: torrent, chomikuj, cokolwiek
- nie ustawiasz sobie a raczej siebie jako węzła przekaźnikowego

Ogólnie jak używasz TOR'a to używasz TOR'a i nic poza tym. Kończysz temat np. z GLP, zamykasz TOR'a i odpalasz swoje usługi. Łapanie "konopnych przestępców" oraz innych podejrzanych jest możliwie po analizie tzw. metadanych, które wypluwasz ze swojego lapa jak podłączasz się do neta, na poziomie pakietów, ramek etc.

P.S. Zapomniałem o najważniejszym. Adres mailowy, służący do zarejestrowania konta na GLP powinieneś założyć już z użyciem TOR'a, bo jeśli użyłeś ogólnego to możesz mieć kiedyś ciepło z tego powodu. Ogólnie dla każdego śliskiego tematu powinieneś używać innego maila.

Spokojnej głowy - stosuj się do powyższych wskazówek i nie będzie tak źle.
J. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Vincent

 
 
 

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 8 lata 1 miesiąc temu #12

  • Vincent
  • Vincent Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 156
  • Zebranych lumenów: 559
Przy dodawaniu zdjęć w galerii przez Tor Browser wyskakuje taki błąd: Error
Selected album does not exist or you don't have permission to upload in this album

Album istnieje, a uprawnienia mam bo jestem przecież zalogowany.
Jak to ogarnąć?
"IŚĆ SWOJĄ DROGĄ, NIE DAĆ SATYSFAKCJI WROGOM"
Radio Ewenement 5 G Fm
VIENIO
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 8 lata 1 miesiąc temu #13

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Vincent napisał:
Przy dodawaniu zdjęć w galerii przez Tor Browser wyskakuje taki błąd: Error
Selected album does not exist or you don't have permission to upload in this album

Album istnieje, a uprawnienia mam bo jestem przecież zalogowany.
Jak to ogarnąć?
Coś ostatnio forum pod TOR'em dziwnie się zachowuje. U mnie w domu podczas logowania muszę wyłączać jakieś skrypty, bo inaczej nie chce mi się pojawić okno do logowania.
Vincent - postaraj się przełączyć znaczek "S" w lewym górnym rogu, przed paskiem URL na jakąś inną pozycję, czyli wyłącz jakieś tam blokowania i spróbuj ponownie.

Nie mniej admin powinien rzucić na to okiem, bo jakby nie było TOR działa inaczej niż tydzień wstecz, inaczej czyli bardziej problematycznie.

Powodzenia!
J. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 7 lata 8 miesiąc temu #14

  • Tripek
  • Tripek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 6
  • Zebranych lumenów: 4
Moim zdaniem podstawa to bezpieczeństwo przy zamówieniu. Zamawiam np. w ganja farmer, paczkomat (tylko), fejkowy dane, luźny numer tel. - słyszy się o tym, że czasem informacje o zamówieniu gdzieś wyciekną i nie jest fajnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour,

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 7 lata 2 miesiąc temu #15

  • BrejKix
  • BrejKix Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 2
A jak teraz rozwiązujecie kwestie nr tel i jego rejestrowania? I czy nie lepiej brać "na kogoś"?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 7 lata 2 miesiąc temu #16

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

BrejKix napisał:
A jak teraz rozwiązujecie kwestie nr tel i jego rejestrowania? I czy nie lepiej brać "na kogoś"?

A zainteresowałeś chociaż raz tym tematem? ;)
alledrogo...? zarejestrowane karty sim...?
pozdro :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 7 lata 2 miesiąc temu #17

  • Mickey Mouse
  • Mickey Mouse Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 188
  • Zebranych lumenów: 479
  •  

  •  

moj znajomy w pl to lata teraz w roamingu na kartach z czech, coby go panowie w waszym kraju nie namierzyli, czy dziala? nie wiem, kolega zyje wiec moze jakos dziala :rasta:
Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 7 lata 2 miesiąc temu #18

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
I ja w pl na pl zyje niewiem jak reszta.Sie krzywda nikomu nie dzieje moze prawdziwych przestepcow lapia.To forum jest nieszkodliwe moze problemu panstwo szuka gdzies indziej.Co by cieszylo tylko.
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

19 rad jak się bronić przed podglądaniem przez policję i służby, z racji nowej ustawy. 7 lata 2 miesiąc temu #19

  • LysyZbrazers
  • LysyZbrazers Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 55
  • Zebranych lumenów: 31
telefon na menela się rejestruje za wino i gitara siema
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany