Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Jakie nasiona dla początkującego ?

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 1 miesiąc temu #61

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

co do sklepów ja czekam na jakieś promo na f2seeds bo chce dokupić coś semi od GGS.

Ogólnie w tym sezonie bede miał niemal 10xnasion co na poprzednim out a to oznacza kupe roboty i jeszcze więcej czasu...
Patrząc na sionka na sklepach polscy breadersi wypadają średnio 2x taniej więc moim zdaniem lepiej kupić więcej nawet experymentalnych crossów (chodź są już i sprawdzone) niż kilka drogich i potem lamentować ... kurwa cos zjebałem bo sionka zajebiste, drogie co ja zrobiłem etc. Zagraniczni producenci widząć po relkach spuścili lekko z tonu i często mamy w ogródkach hermy czy wolno startujące planty.

Takie jest moje zdanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, KLICZKO

 
 
 

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 1 miesiąc temu #62

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Sie sadzi pestki pewne od FS sie zbiera jeszcze w październiku, chyba najlepsze ceny porównując do jakosci nasion. I na tym będę bazowal outdoor, tradycyjnie.
Pozdro
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 1 miesiąc temu #63

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Kimbo Slice napisał:
Sie sadzi pestki pewne od FS sie zbiera jeszcze w październiku, chyba najlepsze ceny porównując do jakosci nasion. I na tym będę bazowal outdoor, tradycyjnie.
Pozdro
:peace:

Co od nich bierzesz? Purple maroc?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 1 miesiąc temu #64

  • winne2
  • winne2 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 982
  •  

  •  

jasnim napisał:
co do sklepów ja czekam na jakieś promo na f2seeds bo chce dokupić coś semi od GGS

Na f2 było promo -20% jakoś tydzień temu :oops:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 4 tygodni temu #65

  • hrumhrum
  • hrumhrum Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
LfWEED napisał:
Kolego chcesz elsperymentowacna duzo skale;)?a w wrzesniu bd placz Ze nic nie kwitnie....:) jest kilka polskich forum z grow ....tak trzeba poswiecic mase czasu ale mozna wyciagnac Jakies cie kawe wnioski:)ja w tym roku jade na pol auto od ggs warr i golas mam nadzieje Ze polskie nasienie rozpierdoli angielski klimat:)
Czytałem wiele i trochę też już sam posadziłem. Po prostu mam ochotę na jakieś eksperymentowanie tym bardziej, że widzę fajne promo u nich :) W sumie to mam na myśli jakiś krzaczek, który będzie specyficzny i nada mojemu życiu piękne chwile :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 4 tygodni temu #66

Żadna reklama. Kupowałem też w innych sklepach a tutaj chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że powstawanie nowych sklepów jest dla nas korzystne :) Jakość nasion nie zawsze idzie w parze z okresem bycia na rynku. A jeżeli chodzi o konkrety to ostatni mój zakup tam to Haze 2.0 Auto i sporo obsypało- zdjęcia mam ale z reguły boje się wstawiać :) pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie nasiona dla początkującego ? 7 lata 4 tygodni temu #67

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

leczniczydymek napisał:
Żadna reklama. Kupowałem też w innych sklepach a tutaj chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że powstawanie nowych sklepów jest dla nas korzystne :) Jakość nasion nie zawsze idzie w parze z okresem bycia na rynku. A jeżeli chodzi o konkrety to ostatni mój zakup tam to Haze 2.0 Auto i sporo obsypało- zdjęcia mam ale z reguły boje się wstawiać :) pozdro

Póki pestkomania trzyma swoje promo a teraz jeszcze - 25% na outdoor możecie sobie szukać dalej taniej, taka tam reklama :talk:
pozdro
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 tygodni temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GOLABek

Jakie nasiona dla początkującego ? 6 lata 11 miesiąc temu #68

  • Tripek
  • Tripek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 6
  • Zebranych lumenów: 4
hrumhrum napisał:
Co polecacie na wiosnę teraz? Planuję większy zakup, jakieś ogromne paczuchy bo ganjafarmer zrobił promocję -15 na wszystko więc korzystam póki można :) Chodzi o to, że chce coś z indoor i outdoor ale coś niekonwencjonalnego. Jeżeli chodzi o nasionka najbardziej polecane to już próbowałem dlatego chce czegoś nowego. Co polecacie na takie eksperymenty w dużych ilościach? :)

I co wybrane w końcu :D Ja mam zamiar coś nowego i też przeszukuję ganja i się zastanawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie nasiona dla początkującego ? 6 lata 11 miesiąc temu #69

  • Pafcio
  • Pafcio Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
Teraz na ganja masz promocje na auto chyba :D Sam się zastanawiam w co zainwestować :rasta:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie nasiona dla początkującego ? 6 lata 10 miesiąc temu #70

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

mocnyplon też ma promo na auto, -15%. Zamawiając 13 kulek dostalem 3 gratis. Tylko stan magazynowy różni się od tego na stronce, więc warto najpierw poprosić o aktualny stan :)

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany