Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: OS z Boerem.

OS z Boerem. 7 lata 2 tygodni temu #1

  • BVO
  • BVO Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 16
  • Zebranych lumenów: 20
Czołem ekipa. Mam trochę pesteczek, których nie wysieje, a chętnie podziele się z kumatym growerem.

Do rozdania to co na zdjęciu, wszędzie po jednej pesteczce, oprócz AK, gdzie są dwa nasiona. Wygra jedna osoba, ale sensowna. Wymagania to fotorelacja na koncie, oraz więcej lumenów na koncie niż postów. No chyba że ktoś ma 1000 postów. Dodatkowo chce się dowiedzieć co z nich wyrosło, nie musi być fotorelki.
Dobra a teraz że ja to ja.Tutaj post, aby na mnie głosować Radoskór w konkursie na forum nasionek www.growlike.pro/forum/off-indoorp/4176-firefly-0-17m2-2xeasy-sativa-1xhollands-hope-1xhawaii-maui-waui?start=10#85482 , a tutaj wygrałem w innym konkursie forum.nasionakonopi.pl/65,sklepy-z-nasionami-i-akcesoriami/30580,2,seedbank-pestkomania-sklep-dla-kolekcjonerow-www-pestkomania-pl.html#post388599 kilka postów wyżej sklep gratuluje mi wygranej. Jak widzicie te same pestki.
Wysyłam pocztą polską - poleconym, chyba, że ktoś chce listem zwykłym, ale to już nie na moją odpowiedzialność.
I jeszcze jedno nowe konto dlatego, że do starego zmieniłem hasła, aby się nie logować i dać sobie odpocząc od forów konopnych. Maila miałem na duno co moga potwierdzic admini. Dobra to na tyle, jak będą jakieś uwagi pisać, jak jednak nie będziecie chcieli osa to zrozumiem. W każdym razie os trwa do niedzieli, chyba, że góra zadecyduję inaczej.
Pozdro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin,

 
 
 

OS z Boerem. 7 lata 1 tydzień temu #2

  • BVO
  • BVO Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 16
  • Zebranych lumenów: 20
Ok, ma chętnych to temat można przenieść do zakończonych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OS z Boerem. 7 lata 1 tydzień temu #3

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

BVO napisał:
Ok, ma chętnych to temat można przenieść do zakończonych.

...i nie spełniasz wymogów jako organizator ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: LysyZbrazers

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany