Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [Dinafem] Amnesia auto

[Dinafem] Amnesia auto 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  


uprawa: indoor, HPS 150W, 0,25m2
nawozy: bio-bizz (top-max + bio-bloom + alg-a-mic+bio-heaven), Root-Complex, Super-Vit,
sposób zażycia: fifka
zbiór: 44g z 9l donicy

czas kwitnięcia: 9-10 tygodni
wysokość: ok 90cm i w górę
smak: 5/10 jakby drewno tylko jakie? Jakieś takie stare... nie smakuje, lecz o gustach się nie dyskutuje. W mój nie trafiła, bo gryzie w gardło i to całkiem mocno :unsure:
zapach: 7,5/10 czymś pachnie, ale nie do końca można wyczuć czym, nie jest to zapach stuffu wcale, tylko jakoś jakby na słodko...
moc wyczuwalna: 7,5/10

Amnesia jest odmianą, którą stosunkowo łatwo wyhodować. Zbudowana jest z kilku bardzo mięsistych topów. Najlepiej pozostawić ja, by rosła sobie swobodnie,
jedynie czego może potrzebować to lekkiego lst, co, by niższe topy lepiej doświetlić. Jest bardzo wrażliwa na wysoką temperaturę zatem uwaga z lampą. Lepiej nie stawiać jej w centralnej części boksa tylko jak może i rośnie w większym stadku - stoi sobie nieco na uboczu. :) Za to z nawozami nie jest już tak źle i można ją podlewać całkiem przyzwoicie. Słabo pachnie, jest odpowiednia dla osób ceniących sobie wiekszą niż zwykle dyskrecję, bo zapach jest nie tylko mało intensywany to jeszcze nie pachnie jak rasowy stuff - tylko jakoś tak słodko, może jak guma balonowa - ogólnie inaczej. :D Co do samej fazki to jest ona przyjemna. Bardzo gładko wchodzi zarówno do ciała jak i samego umysłu. Ciało jest rozluźnione a umysł całkiem przytomny. Można ją spokojnie polecić osobom, które nie chcą się zmiażdzyć tylko zrelaksować/podumać a gdy złapią zajawkę to mogą od razu przejść do działania nie czekając, aż bomka zejdzie z głowy. Nie siada zbyt mocno na oczy choć nie znalazłem takiej odmiany, która w ogóle, by nie zdradzała po oczach, że człowiek jest mniej lub bardzie upalony. B) Z czystym sumieniem polecam, aby spędzić miły wieczór ze znajomymi, ukochanymi i innymi....

Smacznego palenia...

Pzdr,
DrJ :smoke:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, AS, DIESEL, Warrior, KLICZKO,

 
 
 

[Dinafem] Amnesia auto 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Fajna odmiana, mocna ale nie wciska w fotel.
Same pozytywne opinie o niej były.
Równo jak w zegarku 3h faza a potem spokojnie zejscie.
Dochodzi w 9 tygodni i nie sprawia problemów w hodowli.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Dinafem] Amnesia auto 10 lata 3 miesiąc temu #3

  •  Avatar
Mam właśnie pestkę tego ale widzę że strasznie liściaste topy ma ta odmianka :( po szczegółowym trimie to mało co zostanie dobrego,zobaczymy co z tego będzie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Nie jest tak źle... 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

hempgreen napisał:
Mam właśnie pestkę tego ale widzę że strasznie liściaste topy ma ta odmianka :( po szczegółowym trimie to mało co zostanie dobrego,zobaczymy co z tego będzie
... z tym trymowaniem, bo liści za dużo nie ma, ale jednak podobnie jak kolega Kliczko uważam, że odmiana ta jest nieco przereklamowana. Ja do niej nie wrócę...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany