Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [dinafem] Blue Widow.

[dinafem] Blue Widow. 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Dinafem: Blue Widow.

DR60II v.2 HPS250 Agrolite/Lumatek, 12/12 Organic -BioBizz.

















"nugget's"















smoke samples: test mode hehe, -bullet pipe.











Stopien trudnosci uprawy: 3+/10
Zbior: 7/10
Wyglad "Bag appeal": 7/10
Zapach: 8/10
Smak: 8+/10
"High" : 7+/10
Czas Kwitniecia: 74dni /caloosc.


Hmmm... i co jam teraz napisac hihi, siedzie i sie smieje!
Prawde powiedziawszy jest to "moje oczko w glowie" i ciezko mi bylo dokonac jej oceny,
poniewaz nie jest to nasze pierwsze spotkanie :)

Generalnie za ppunkt wyjscia w swoich raportach przyjmuje info z "seedfinder'a" i do takowych sie odnosze w swojej ocenie.

A wiec... jak juz wczesniej wspominalem obok Green Poison, S.A.D S1 i Melon Gum, jest to jedna z moich "topowych" odmian, do ktorej powracam, a ktora na dobre zagoscila na rynku i ma niezla fame posrod "siostr w rodzinie" i stale miejsce w domowym "srain wall'u"

Dosc szybka indica dominant, z wolnym veg'em (uwiezcie mi na slowo -warto ja o "ten tydzien" przeciagnac) i jebitnym okresem flo -szybkie i pelne wigoru tempo wzrostu/rozrostu/kwitnienia !! nie jest wybredna odnosnie papu,

"ojo" !!

na finish'u -nie jest wskazane jej "dociaganie" mi pokazaly "banany" -w sumie nic groznego bo i tak byl to czas scinki, ale jezeli ktos jest "buddowym pedantem" i lubi tip-top cukierki to polecam zwrocic uwage na ta wskazowke -od tej str. poznalismy sie przy ostatnim spotkaniu, i tym razem dopilnowalem aby wszystko bylo galanty.
Sporo odbija na boki, dla fanow "naciagania" jak znalazl, ja takowych technik nie stosuje -ale "golilem jej nogi" z popcornu i tak jej nieco pomagaem wyeksponowac "zgrabne biodra"
Ma potencjaj przy zbiorze ale tylko w klasycznym wydaniu tj; veg+flo! opcja 12/12 niestety odpada (w moim przypadku -medium: ziemia)

Odmiana o owocowym bukiecie zapachow, jest on stonowany i lekko ziemnisty, z wyczuwalna slodkoscia! Nie jest on intensywny, a sam sort do "smierdziuszkow" nie nalezy.
Inaczej sie sprawy maja w trakcie grow, jest on intensywny -ale ciezko mi bedzie go opisac bo w boxiku rosly sobie Cheese i Brooklyn Mango :) -powiedzmy ze filtr jest tutaj obowiazkowy!

W pomieszczeniu (po odpaleniu) Mmmm... i tutaj trzeba sie na chwile zatrzymac, jeden z walorow za ktorymi tesknie jak konczy mi sie jej "stash" -oldschoolowa, plastelinowo-lekko kawowa,won hehe, przynoszaca ze soba wspomnienia starych czasow ogolniaka, i dobrego betonu lat 90´tych, pieknie sie unosi i pozostaje na duzszy czas w pokoju.

Eeeehhhhh.... mellow high, dobrze zbalansowany, cross dla wszystkich tych ktorzy szukaja po prostu dobrego palenia,o tak! W miare dlugie, dobrze nastrojone sesje, z minimalnym "opozniaczem" hihi, i pac-man'em, nie jest to killer bud -wiec sie posmiejemy z wyraznie czerwonym okiem heh, a nie uwalimy przed tv z oska na oku!(brrrr...) Dym gesty -ale nie ciezki, very smooth/lagodny/suave! z wyraznym posmakiem (tej slodkawej plasteliny?) do mlaskania hehe.

Krotko zwiezle i na temat: Good All Rounder!
-to tak dla tych ktorzy sie wystraszyli notki ze nie jest to killer bud, stuff jest si!
i NAPEWNO wart uwagi!



Po >> Zzz... >>drawiam, y buenas noches!
*** deep in dub!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Gheko!.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[dinafem] Blue Widow. 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Jak zawsze ... piękne roślinki jak i opis konkretny !
Szacuneczek za chęci GHEKO! :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gheko!

[dinafem] Blue Widow. 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

...a dziekuje, dziekuje, ale nie przesadzajmy z tymi "checiami" bo dosc skromnie z nimi wypadam!
Od czasu do czasu "si dios quiere" hehe, cos wzuce.



Pozdrawiam, i na zrazie!
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany