Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [Dr. Underground] Brooklyn Mango.

[Dr. Underground] Brooklyn Mango. 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Hola, buenas noches!


Wracam "po nocy" w kolejnej odslonie -tym razem przedstawie wam ...

Dr. Underground - Brooklyn Mango!
Dr60 v2. 12/12 Hps250/Lumatek, BioBizz Set + AllMix




















Smoke Samples:



















(fotki kiepskie, tyle o ile ...pozno juz jest heh,)


Stopien trudnosci uprawy: 6/10
Zbior: 5+/10
Wyglad "Bag appeal": 6/10
Zapach: 6-/10
Smak: 6/10
"High" : 6+/10
Czas Kwitniecia: Okolice 8tyg +.


A! ...ucialem sobie dzisiaj sesje przy kompie (czego normalnie nie robie, majac dosc tego podla w pracy) szperajac w odchlaniach starego dysku i porzadkujac pendrive'y! postanowile pojsc za ciosem i za-upload'dowac stuff dla kolejnego raportu.

Tym razem kolejna pieknosc z Wysp Kanaryjskich :)
Brooklyn Mango, bo o niej tu mowa -jest naprawde ladnie prezentujaca sie roslina, mialej okazje ja podziwiac w obydwu wersjach, i w obydwu podobnie sie prezentowala.
Rosnie rowno, z szybkim wzrostem w okresie veg'u (out) i dosc dlugim czasem kwitniecia,
pozno indukuje ...jak mam byc szczery i w wydaniu 12/12 tez sie ociagala (byla ostatnia na /4) - na maksa wykorzystala okres pierwszych 15-20dni, przy okazji normalnego cyklu -pieknie sie rozrasta na boki, o rownej "kielichowej" formie!
Pod lampa i bez veg'a, jak juz wspominalem, moment wzrostu wygladal podbnie -ladnie odbila z 3'ema na boki bez zbednego naginania, idac dalej w gore z glowna cola.

Jest wybredna przy podlewaniu i trzeba byc ostroznym w tej kwesti, potraktowac ja z osobna!
-nie spijala tyle ile jej kolezanki a warunki dziewczynny miale identyczne ...!
W sumie to wszystko poniewaz sesja byla na nawozach organicznych wiec pod tym kontem zero problemow -nie wiem jak reaguje na mineralne ?! i futrowanie jej na cacy.

Soczysto zielony kolor, smoklych i "zgrabnych" lisci ladnie poteguje wyglad!
-i przy kwitnieciu, nadaje kontrastu niezle obsypanym kwiatom, ktore sa zbitie i kragle formuja (zbior jest tez zadowalajacy, ale przez producenta przereklamowany) :)
Jest naprawde ladna, przynajmnie na mnie dziala hehe!
Ma intensywny zapach na flo, wyraznie cytrusowy, podbity faktycznie diesel'owym tonem! tlustawa w dotyku ...ale, ja do fanow tej rodziny nie naleze i tego zmyslu mi nie posmyrala :) stad tez moja ocena.
Palac -jest ciezka, trzeba naprawde lubic ten smak bo o'il -e w fajce jest on "mas o menos" o tyle w spliffie jest na pierwszym planie. Dym, "suchy" ale nie gryzie, latwo sie pali, temat kompaktowy o zbitych topach, a po mlynku mamy 100% efekt fuffy, heh fajnie sie w nim dlubie przez to wrazenie oleistosci ktore zostawia na palcach -super do mieszania.
Prezentuje sie "zwyczajnie" i jest z nia nieco zabawy przy trymowaniu ...eehhhhh, stosunek lisci do wkiatow 50/50 -ale za to jest kolorowo :) od rudawo-zloto-popielatych kolorow, przez zielen, po wrazenia purpury-granatu ktore od czasu do czasu nam wpadna w oko hehe przy bacznej obserwacji cukierkow hahaha, gdzies na listku!

High, hmmm... nadchodzi, bez przytupu, dosc mocny -w storne cielesnych doznan/uspokojenia/wyciszenia/stonowania ... a moze to wrazenie jakie niesie ze soba set "Rhythm and Sound", ktory mam odpalony w tle ?? - malo aktywne fufu, od czasu do czasu lubie sie posmiac (nawet sam do siebie heh) a tutaj tego mi brak.
Bez fajerwerkow -dobra hybryda, i mix rodzicow ktorzy zostali wykorzystani przy tym projekcie,aczkowliek -oni... sami w sobie wydaja sie byc ciekawsza opcja.


To by bylo na tyle, ocena koncowa to 6!


-na zrazie,
*** deep in dub!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez Gheko!.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[Dr. Underground] Brooklyn Mango. 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

I tym razem kolejny zajebisty opis w Twoim wykonaniu ! :)
Świetna robota ...

PS. nie mogę się doczekać Relacji w Twoim wykonaniu :P

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gheko!

[Dr. Underground] Brooklyn Mango. 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Buenos dias!

Tak sobie pomyslalem ze fajna sprawa byloby zalozenie dzialu naszego "forumowego strain wall'a" -odmian ktore sie przewijaja, sa w jakims stopniu udokumentowane przez zamieszczajacych je uzytkownikow itd... bylo by to fajnym uzupelniem fotorelacji i strain/smoke reportow, ktorych za kazdym razem u nas przybywwa! Wydaje mi sie ze bylaby to zdecydowanie ciekawsza opcja niz "pusta lista odmian" z opisem producenta ...do ktorej mozna by bylo zawsze sie odniesc w roboczym strain reporcie!

mozna by bylo wykorzystac...

-fotorelacje,
-smoke reporta,
-info producenta,
-opinie innych uzytkownikow,

Krotkie info z topowym zdjeciem ktore nam wpadlo przy zabawie z dana odmiana, i np z linkami odnoszacymi sie do powyzszych punktow ...itd, itd. niby nic alepieknie grupuje nam cale info dla konkretnej odmiany w jednym miejscu!

Uwazam ze powinnimsmy zaczac budowac tego typu baze np. "Growlike.pro - Strain Wall" wystarczy zerknac jak ludziska dzialaja i ile ciekawych projektow pojawilo sie w tak krotkim czasie -a taki kacik hall of fame bylby ich uwienczeniem, ktory na przestrzeni lat zmienilby sie w solidny "bank danych" o wszelakich odmianach hehe (eehhh..... super!)

No nic, pozdrawiam serdecznie i na zrazie.
Hej!


p.s.. jezeli ktorys z modow podchwyc temat, prosze o przeniesienie tego akapitu w stosowne miejsce w ktorym bedziemy mogli wymienic opinie na temat owego pomyslu :)
*** deep in dub!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez Gheko!. Powód: algo mas...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

 

[Dr. Underground] Brooklyn Mango. 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Uważam, że pomysł dobry ... możemy pomyśleć w jakim dziale umieścić twoja propozycję.
Trzeba było by napisać w Technicznym, co ludzie na to ... :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany