Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [sweet seeds] Jack 47

[sweet seeds] Jack 47 9 lata 6 miesiąc temu #1

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

]Hola, buenas tardes![/i]

...witajcie, czesc i czol(giem)em, po spoooorej przerwie (bedac zakladnikiem rutyny, codziennych obowiazkow i wygodnej sofy :) ) wracam w kolejnej odslonie "moich raportow" ...

I tym razem mam kolejne cztery smakolaki do przedstawienia, na pierwszy ogien polecial:


SWEET SEEDS - Jack47
Dr60 v2. 12/12 Hps250/Lumatek, Kit BioBizz + Baza AllMix



















Stopien trudnosci uprawy: 5/10
Zbior: 6+/10
Wyglad "Bag appeal": 7/10
Zapach: 8-/10
Smak: 7/10
"High" : 7/10
Czas Kwitniecia: Okolice 9tyg +.


No to siup... zacznijmy od tego ze jak zwykle co innego wyladowalo w "menu" niz planowalem heh, :)
-znikad, pojawila sie chec powrotu do "korzeni" Denominació d'Origen Valencia i tak po raz kolejny skorzystalem ze slodkiej karty :) ziaren.

Stopien trudnosci uprawy: 6/10
Zbior: 5+/10
Wyglad "Bag appeal": 6/10
Zapach: 6-/10
Smak: 6/10
"High" : 7/10
Czas Kwitniecia: Okolice 10tyg.

Majac okazje wczesniejszego skosztowania tego i owego, wybor przyszedl mi naprawde latwo :) a ze jest to solidny producent -pestki, doslownie mozna zamawiac w ciemno....

"Easy-peasy, i will say..." mizo ze od ziarna we wspomnianym cyklu jest pelna wigoru juz na starcie, pnac sie zdrowo w gore, od koncowki mniej wiecej drugiego tygodnia przy tym fotoperiodzie jest to naprawde widoczne, ladnie kwitnie ze sporym glownym kwiatostanem jak na te warunki i paroma "odbiciami", w moim wydaniu zbior aczkolwiek byl "regularny" tzn. 31,4g (podkreslam ze plyne w "koloryt i smaki nizeli ilosc") plus podyktowany w mojej ocenie jest za wigor i mozliwosci jakich nalezy sie spodziewac w pelnym cyklu <<znajac rodzica ak47 :) jestem pewien ze "pod sloncem" ma potencjal nie tylko pod tym katem...

Wyglada "zachecajaco" hehe, ciemno-zielona slicznotka z gracja i "siwymi topami", stosunek lisci do kwiatow jest wlasciwy! sam stuff jest "dosc" lekkim tematem, "polchniutki bu'd(ub)" ale nie jest to 'rock solid' -bez efektu fluffy po potraktowaniu go mlynkiem, szkoda bo tego sie spodziewamy hehe, z rudymi pistolsami mmmm.... (eeehhhhh, "ruda" -pozdrawiam serdecznie Madziu)

Pachnie mocno! slodko-owocowy bukiet, w tle wybija sie deikatnie nieco ziemnisty ton ale jest on naprawde deikatny, filtr musi byc.
Po przelamaniu/przy zabawie -iglasto/pieprzny ackent z wyraznie trduniejszym do zidentyfikowania zapachem-tonem? hhmmm... mi sie kojarzy z nowo otwarta "tasma klejaca 3M -biurowa, mleczna nie przezroczysta" hehe, no to tak wlasnie "pachnie" Odpalajac kolejnego po obiadku, potrafi zakrecic w nosie ale jest lagodna dla gardla i "latwotrawna" zaden ciezar :) znika w oczach... (¿otro peta?)

High - szczera 7'mka! ale czego mozna sie spodziewac po takim 'parent lin(i)e' jest wyrazny, mocny, z lekkim nazwijmy to wigorem :) nie demoluje (nieco przekolorowany punkt w sieci) okazyjny konsument byc moze zostanie zaskoczony haha, ale bardziej 'jednostajna, przydlugawa' faza :) nie ma zadnego pierdzielniecia! a 'rekreacyjny uzytkownik' mozne sobie dymka puscic i w srodku dnia :)

Udany, tfu dopracowany 'crossik' -w 'gaszczu' dostepnych, i jemu podobnych jest naprawde si!



...no nic, dokoncze co mam po lewej :) i na zrazie, Adios!
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[sweet seeds] Jack 47 9 lata 6 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Nie ma Cię i nie ma ... ale jak już się pojawisz, to zaskoczysz ! :D
Czekamy na Twoją relację... ;)

Szacuneczek za SR ! Smacznego ! :rolling:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany