Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [Reserva Privada] Kandy Kush

[Reserva Privada] Kandy Kush 8 lata 11 miesiąc temu #1

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Sposób konsumpcji: szklana lufka jak na zdjęciu (Po czyszczeniu. Dziewiczej nie posiadam )
Smak, zapach: w opisie...
info producenta: OG Kush x Train Wreck (T4) ( 60% Indica / 40% Sativa)
He he Może nawet stosowne.



ocena ogólna: 8.5! w skali pizdeczki
smakowa...warto spróbować, polecam :smoke:






Po otwarciu słoika zapach jest lekko sianowaty. Donator nie trimowal kwiatów jakoś super dokładnie. Pozostawił sporo lisci przytopowoych, ale obficie usianych trichomami.Rozkruszony kwiat pachnie charakterystyczną, silną, przyprawowo-pieprzną nutką. Orginalnie i dość kusząco.
Nie przynosi skojarzenia ze słodyczami. Nie dosłownie:-) Miałem ją u siebie z innej paki nasion i był to ten sam fenotyp..
Dym gęsty i dość duszący. (Mały joint (najkrótsza bleta) wczoraj z kumplem na pół zgrabnie wysłał mnie w rozkoszny wymiar). Dziś 3-4 buszki z lufki. Właśnie minęło jakieś 5 min i ogarnął mnie przyjemny, mieszany high. Zaczyna wchodzić od skroni, z nich rozlewa się na oczy, by właściwie już po chwili ogarnąć całe ciało. Oczy wyraźnie zdradzają stan pacjenta. Choć paliłem inne, przy których z oczami było znacznie gorzej. :evil:
Umysł spowity wyraźną pizdeczką na tyle by pisac posta czy oglądać film. Lub rozkoszować się ulubioną muzyką. I nie przytulic przy tym kanapy zbyt mocno. Jednak do bardziej aktywnych, lub odpowiedzialnych form spędzania czasu chyba jednak nie polecam. Zniekształca lekko percepcję.
Dopaliłem jeszcze kilka tych buszków by wczuć się w smak. (Teraz jest przemiło, wręcz euforycznie, świetny medykament ciała i umysłu). Wydychany dym jest wyraźny w smaku. Dla mnie sosnowo-korzenny. Oryginalny i bardzo przyjemny. Pozostaje przez chwilę na języku.
Po kolejnych buszkach...high jest wszechogarniający i głęboki. Wykazuje skuteczne działanie przeciwbólowe.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany