Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [Sweet Seeds] Green Poison.

[Sweet Seeds] Green Poison. 10 lata 7 miesiąc temu #1

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

GREEN POISON - Sweet Seeds.

Green Poison,















Stopien trudnosci uprawy: 4/10
Zbior: 7+/10
Wyglad "Bag appeal" : 7/10
Zapach: 7/10
Smak: 6/10
"High" : 8+/10
Czas Kwitniecia: okolice 6-8 tyg.


Nieznana z pochodzenia "zielona trucizna" od skladu sweet seeds, szybka i latwa indyjka, sredniej wielosci, kwitnaca wczesnie i z wyraznym potencjalem przy zbiorach (pozna ja sadzilem -czerwiec- a i ilosc suszu byla pokazna, jak na tak pozny wysiew)
Byla moja "pestka zapasowa", na w razie co ...na koniec okazala byc sie hitem przedostatniego sezonu i zagoscila na dobre w "ulubionych"
Niezly smierdziuch na veg, lekko owocowe tony przemieszane z ziemnistymi akcentami.
Na flo, "owoce" lekko ulegly zepsuciu, z domieszka "skunkowatej" ciezkosci ...
Po "wysuszeniu" staje sie nieco lagodniejszy, mozemy bez problemu "wsiasc z nim do samochodu" ... walic zaczyna po "przelamaniu" i wtedy tez dotrze do nas mocno slodkawa won, z delikatnym skuniem w tle.
Bardzo jasny sorcik, kragly/grubasny -mocno zbity.
Kolejny sticky icky bud do listy, pokazna ilosc trichomow napewno poteguje jej wyglad w torbie
Hihg - ostra sroba, jest to dobrze zbalansowana odmiana ktora posiedzi z nami dosc dlugo ... jak na "indica diminant" poza cielesnym efektem doswiadczymy takze mocno psychodeliczne pierwsze 15-25min.
Nie obezwladni nas tak od razu, ale przy kolejnych spliffach bity couch lock i koniec frajdy.
Smakowo wypada 50/50 normalnie, dusila mnie kiedy byla solo, w splifie przygryzajaca i z odkaszlnieciem po czasie hehe, przygasa i jest tlusta, gesty dym.

Szczeze polecam !! brak jakiegokolwiek infa o jej pochodzeniu nie powinien was zbic z tropu jezeli szukacie dobze skalibrowanego mocnego palenia, wielki plus za prace nad ta odmiana ... mozna brac w ciemno!

pozdrawiam
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany