Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Witka szukam sprawdzonej fotopułapki

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
Cześć jak w temacie szukam fotopułapki pomożecie? używa ktoś? polecicie mi cos? dodam ze musi być z funkcją mms i emeil dzięki wielkie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
w jakim przedziale ceny????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
siemasz hempgreen koło 1300
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Mam SG880-8M z znanego serwisu aukcyjnego. Chwale sobie, bezproblemowe urządzenie; na dwóch kompletach baterii (2x8AA) pociągnie cały sezon. Trzymała zasięg bez problemu (PLAY) a fotki były dobrej jakości robione w dzień jak również te w nocy. Polecam model chociaż tani nie jest ale bezproblemowa obsługa jest warta kilku złotówek więcej. Dzięki kamerce wykryłem intruzów.,.
SG880-8M



Nie polecam wieszać fotopułapki w koronach drzew, żerujące ptaki szybciutko oskubią Wam konto z kasy ;) Najlepsza lokalizacja to pień drzewa w odległości do 15m od obserwowanego terenu dla zdjęć nocnych i do około 20m do zdjęć w dzień.

Za wadę można uznać zbieranie na siebie dowodów za pomoca tego urządzenia. Idąc przez pole widzenia fotopułapki mamy foto na karcie SD urządzenia, którego nie da się wyłączyć z pilota dołączono do zabawki.

Przy wyborze urządzenia zwróćcie również uwagę na długość fali podświetlających diod. Fale światła o długości przekraczającej 920nm sa niewidoczne dla ludzkiego oka. często w tańszych modelach zastosowane są diody o krótszej długości, które są widoczne podczas robienia nocnych zdjęć.
Pokazałbym zdjątka z fotopułapki ale niestety zostały w czarnej dziurze :D
przykładowe zdjęcia z sieci:



FALE 940nm
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, pan kracy

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 10 lata 3 miesiąc temu #5

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
dzieki wielkie Cosa Nostra o takie info mi chodziło.ja osobiscie celowałem na ten tańszy model SG550M ale wole dozbierać jeszcze szmalbaxuf i kupić coś naprawdę dobrego. dzieki ziom zapraszam nadal do dyskusji
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 10 lata 3 miesiąc temu #6

  • degustat0r
  • degustat0r Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 410
  •  

  •  

Zawsze mozna czyms zaslaniac pulapke, gdy wchodzi sie na spota. Fajne urzadzenie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 8 lata 1 miesiąc temu #7

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

spy-optic.pl/fotopulapki-i-mikrokamery/237-fotopulapka-spypoint-iron-10-do-monitoringu-prywatnej-posesji.html

Fajny sklep z dosyć tanimi sprzętami jak ten powyżej.Na stronce mamy takie cuda jak kamery temowizyjne , jak ktoś sadzić ilości rzędu 500 krzaków bo jest z mafii i chce zarabić to 23.000 zł nie powinnobyć dla niego problemem.

Na spota w kominiarce i po problemie.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 1 miesiąc temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witka szukam sprawdzonej fotopułapki 8 lata 1 miesiąc temu #8

  • I.D
  • I.D Avatar
Koza napisał:
Mam SG880-8M z znanego serwisu aukcyjnego. Chwale sobie, bezproblemowe urządzenie; na dwóch kompletach baterii (2x8AA) pociągnie cały sezon. Trzymała zasięg bez problemu (PLAY) a fotki były dobrej jakości robione w dzień jak również te w nocy. Polecam model chociaż tani nie jest ale bezproblemowa obsługa jest warta kilku złotówek więcej. Dzięki kamerce wykryłem intruzów.,.
SG880-8M



Nie polecam wieszać fotopułapki w koronach drzew, żerujące ptaki szybciutko oskubią Wam konto z kasy ;) Najlepsza lokalizacja to pień drzewa w odległości do 15m od obserwowanego terenu dla zdjęć nocnych i do około 20m do zdjęć w dzień.

Za wadę można uznać zbieranie na siebie dowodów za pomoca tego urządzenia. Idąc przez pole widzenia fotopułapki mamy foto na karcie SD urządzenia, którego nie da się wyłączyć z pilota dołączono do zabawki.

Przy wyborze urządzenia zwróćcie również uwagę na długość fali podświetlających diod. Fale światła o długości przekraczającej 920nm sa niewidoczne dla ludzkiego oka. często w tańszych modelach zastosowane są diody o krótszej długości, które są widoczne podczas robienia nocnych zdjęć.
Pokazałbym zdjątka z fotopułapki ale niestety zostały w czarnej dziurze :D
przykładowe zdjęcia z sieci:



FALE 940nm
koza pomógł byś mi ustawić opcje gprs bo nie wiem co wpisać by hulało na mejla przez tora
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany