Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Jonizator powietrza

Jonizator powietrza 8 lata 2 miesiąc temu #1

  • tajniak
  • tajniak Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 112
  • Zebranych lumenów: 401
Zamowilem jonizator powietrza i zastanawiam sie gdzie go podpiac w pomieszczeniu w ktorym mam boxa ?
W planach mialem przymocowac go do szafki okolo 2m dalej od szafy w ktorej stoi namiot zeby oczyszczalo powietrze w calym pomieszczeniu + pol metra obok sa drzwi wyjsciowe na korytarz i klatke schodowa wiec wydaje mi sie, ze dzialanie tego rozchodziloby sie po pokoju i korytarzu moze na flo eliminujac troszke zapachu ktory pod koniec jednak mimo filtra delikatnie czasem czuc.

Czy moze zamontowac go na sciane szafy zaraz przy wlocie pasywnym do namiotu ? Tylko nie wiem czy teraz podczas wegu ma to sens skoro nawilzacz powietrza niby tez oczyszcza powietrze w boxie.

Albo na flo wrzucic go do boxa na "podloge" ?

Ktos ma taki jonizator i moze doradzic ? I czy zauwazyliscie na prawde jakies chociaz minimalne jego dzialanie ?
W.G.W
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

 
 
 

Jonizator powietrza 8 lata 2 miesiąc temu #2

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

tez dzisiaj zamówiłem sobie jeden ;) ...mam zamiar wstawić go centralnie do boxa :)
choć wydaje mi się,że wstawienie go do pomieszczenia w którym stoi box już powinno się sprawdzić.
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jonizator powietrza 8 lata 2 miesiąc temu #3

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Wsadz do boxa ale to in zamaskuje Ci zapachu what so ever, pomaga zredukowac plesn i style
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Jonizator powietrza 8 lata 2 miesiąc temu #4

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Jonizatorki to ja już testowałem ... te co miałem nie likwidowały zapachu, ani nie zmniejszały ... przynajmniej różnicy nie czułem.. a miałem je 2.
Nabyłem je tylko i wyłącznie, aby roślinką żyło się lepiej... :ganja:
Tak samo traktowałem je jak dodatki takie ... muzyczka, szungit, algi itp... ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Jonizator powietrza 8 lata 2 miesiąc temu #5

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Jonizator tak pokrótce ma za zadanie zmieniać elektryczność latających cząsteczek, w takie które już nie będę latać i opadną na ziemię - w tym zarodników pleśni, kurzu, a także tarpenów (substancji zapachowych).
Na nic ma się jonizator, jeśli się nie sprząta - zarodniki pleśni które opadły na dół, ponownie mogą wzbić się w powietrze - i cały sens jonizacji się traci.

Lepszym rozwiązaniem IMHO - jest żarówka osram HNS. Niektóre z nich posiadają funkcję jonizacji powietrza, wraz z wytwarzaniem ozonu.
Na podobieństwo lamp w szpitalach - zabijają wszystko co naświetlą (naświetlanie krótkotrwałe, ok 15 minut dziennie), jednocześnie produkują ozon. Próbowałem wdrążyć takie oświetlenie dodatkowo w jednym miejscu w którym od lat występował problem pleśni, jednak właściciel budynku wyszedł mi na przeciw i zrobił izolację zewnętrzną eliminując mój problem.
W oficjalnej polskiej dystrybucji lap tych nie ma od paru lat - wg pana Zbigniewa z Osram.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany