Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Oszukaj test THC.

Oszukaj test THC. 8 lata 2 miesiąc temu #11

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Anubis napisał:
jamy ustnej można dostać,
www.rossmann.pl/Produkt/Domowe-Laboratorium-test-narkotykowy-ze-sliny-1-szt,355599,6418,5454

Dziś po 18 będę się bawić nimi.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Oszukaj test THC. 8 lata 2 miesiąc temu #12

  • tedi
  • tedi Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 179
  • Zebranych lumenów: 502
  •  

  •  

godzina 20 jakieś wyniki ? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oszukaj test THC. 8 lata 2 miesiąc temu #13

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

tedi napisał:
godzina 20 jakieś wyniki ? ;)

Moze przedawkowal plyn do plukania :D
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Oszukaj test THC. 8 lata 2 miesiąc temu #14

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Wyniki średnie... Albo testy źle przetrzymywane? Od zakupu w takich samych warunkach, a jeden w ogóle nie zadziałał, na jednym wyskoczyło mi AMP czyli amfetamina której nigdy w życiu nie zażywałem - nie licząc jakiś pochodnych w lekach, ale lekarstw nie stosuję od jakiś 4 lat.
A sam płyn to smakowa tragedia:P Faktycznie musi grozić coś złego żeby móc płukać tym jamę ustną 3 minuty.
Opiszę więcej jutro albo po jutrze.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, Anubis

Oszukaj test THC. 8 lata 2 miesiąc temu #15

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

czekamu na więcej szczegółów AD, a może wsad był marnej jakości? :P
paliłeś tradycyjnie czy może vapo?
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oszukaj test THC. 8 lata 2 miesiąc temu #16

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Ha! To jak mojego znajomego zatrzymali, zrobili testy, wykazało mu kilka rzeczy w tym również amfetaminę, której nigdy nie widział nawet na oczy, drugi test nic nie wykazał.

Moim zdaniem ciężko będzie sprawdzić ten środek, bo same testery lecą w kulki.

:bongo:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Anubis

Oszukaj test THC. 8 lata 1 miesiąc temu #17

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Witam.

Jak obiecałem, tak robię - darujcie że z lekkim poślizgiem.

Płyn do płukania jaki testowałem to Magnum.

Testy jakie użyłem to testy na ślinę, na kilka podstawowych narkotyków - polecane przez MONAR - czyli osoby wiedzące jak dobrze przyćpać, i jak to leczyć.

Tabliczki z testami poznaczyłem kreskami - odpowiednio I, II, oraz III.

Pierwszy test zrobiłem kontrolnie - po jakiś 9h bez palenia.
Oczywiście wyskoczyło THC, ale co ciekawsze i AMP! Z czystym sercem przyznam że nigdy nie zażywałem amfetaminy, ALE co mi się przypomniało - wypiłem energetyka tego dnia - a to też bardzo rzadko mi się zdarza.


Następnie zapaliłem sobie, nie ważyłem - było to jednak jakieś pół grama.

Na testach sugeruje się aby osoba badana wstrzymała się praktycznie od wszystkiego - oddychać pozwalają :-) - na 10 minut przed testem.

Jako że i tak pierwszy test pokazał THC, drugi powinien zrobić to samo. Idąc tym tropem postanowiłem zrobić drugi test - tuż po paleniu. Bez obaw - śliny miałem dużo.
Nie mniej jednak, coś w ślinie musiało chyba uszkodzić test - paseczki lakmusowe w ogóle nie zaciągały wody, mimo tego że później, już jak by po czasie badania "naplułem" na test.

Przyszedł czas na płukanie - producent zaleca płukać 3 minuty i wypluć.
Jeśli moje życie miało by od tego zależeć, pewnie dał bym radę wytrzymać te 3 minuty. Jednak mimo tego że uważam się za człowieka z dużą tolerancją, nie wytrzymałem smaku tego płynu w ustach nawet 30 sekund - starając się płukać.

Przed płukaniem, myślałem że lepszym rozwiązaniem będzie połknięcie specyfiku - np gdy policjant już puka w szybę - jednak jest to chyba nie możliwe... Przyznam szczerze że chyba nie miałem w ustach nic gorszego od tego... Odrobina alkoholu, i mieszanka czystej chemii.

Po 30 sekundowych katuszach wyplułem płyn, i MUSIAŁEM od razu płukać usta wodą - nie wytrzymał bym tego smaku w ustach.

No to pora na 3 test pomyślałem - wprawdzie nie udało mi się płukać jamy ustnej wg zaleceń producenta, ale i tak warto spróbować.

Kolejny "problem" - płyn zostawia intensywny niebieski kolor na wszystkim czego dotknie - w moim wypadku, dobrze wypłukane WODĄ usta nadal były niebieskie. Są lody, różne napoje - w tym izotoniczne, które pozostawiają podobny kolor na języku, ale to podpada od razu moim zdaniem.

Wynik trzeciego testu to wykrycie obecności THC, ale już bez AMP.


Do co jakości wsadu - jaki by on nie był, pierwszy test pokazał że THC jest, i trzeci również.

Podsumowując - ciężko jest jednoznacznie potwierdzić możliwości detoksykacyjne tego specyfiku.
Raz - tak jak Bongjur pisze, same testy oszukują,
Dwa - sprzedaż tego typu specyfików jest pół legalna - służą do oczyszczania się z zakazanych substancji, i są sprawdzone pod tym kątem. Teoretycznie. Bo fakt jest taki, że mogą lać tam mineralną z barwnikiem, bo w razie niepowodzenia przecież nikt ich nie oskarży. Podobna zasada jak z dilerami - jak kogoś wyruchają, to na ogół i tak się im nic nie stanie, bo komu się poskarżysz?

Po tym teście, uświadomiłem sobie wielką mylność testów na ślinę (chyba najpopularniejszych zaraz po zwykłych alkomatach na południu polski).


Z zaciekawieniem oczekuję testów kolegi:-)

Mam nadzieję że dzięki temu artykułowi ktoś zaoszczędzi trochę grosza - gdyż ten specyfik kosztuje mniej więcej tyle ile 5 testów na ślinę.
Więcej na stronie producenta:
magnumdetox.com/products/magnum-detox-saliva-cleansing-mouthwash


PS. Jeśli jest ktoś zainteresowany przeprowadzeniem testu do końca - chętnie udostępnię resztę płynu - jest tam ponad połowa.
Jeśli ktoś mi nie będzie pasował i będę obawiał się o własne bezpieczeństwo, a będzie mu bardzo zależeć - załatwimy to przez kogoś kolorowego.

PS2. Terminu ważności to chyba nie ma, ale też nie sprawdzałem! Postaram się zwrócić na to uwagę.

Pozdrawiam, DA.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, AS, KLICZKO, padadeszcz, LfWEED, Chuck, Anubis

Oszukaj test THC. 6 lata 10 miesiąc temu #18

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
ODGRZEJE KOTLETA:
jezeli "kreska" znika tzn mamy cos we krwi.Zajaralem wiadro 2-3 h pozniej jechalem zdjeli mnie i co? trawy nie pokazalo pokazalo jebane benzodiazepiny -BZ i takim cudem wjechali mi na chate do zonki(benzodiazepina nie jest podstawa do wjazdu jak alko ale huj nie przeskoczylimy tego zonke podeszli sie nieogarnela nawet) i drugi wyrok w chacie 80g.Jezeli JAKAKOLWIEK kreska sie chocby troche odznacza,nie mamy problemu.Jezeli JAKAKOLWIEK kreska ZNIKNIE no to mamy pozamiatane.Z autopsii golabka.Pozdro;)

A testowane testery o kant huja psy maja inne polecam wciaganie sliny jak pierdola zeby trzymac POD jezykiem(gdy naplynie do pedzelka zamiecione) i nie polecam mocnego pocierania policzkow(i tak niewidza krecimy w "powietrzu" gdy patrzy lekko jezykiem wypychamy policzek doogarniecia.Ew drugi raz beda robic ja 2 mialem na drugim bz na pierwszym NIC.Pozdro i z fartem drajvery.

Co do bz to spozywalem psychotablety hehe i pokazal trafnie.Dziwne wiadra nie pokazal porannego
A nie to huje na krew powioza i tak zrobili ale sad odrzucil ze wzgl na dlugi czas badania tak bym juz puche grzal hehe
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez GOLABek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Kimbo Slice

Oszukaj test THC. 6 lata 10 miesiąc temu #19

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

420polska.pl/uwaga-polska-policja-kupuje-od-groma-narkotestow/


na rynku od jakiegoś czasu jest też preparat THC Detox / thc kleaner z USA, ale za pewne badziew jak wszystko inne :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oszukaj test THC. 6 lata 10 miesiąc temu #20

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Kupuja bo sie prawo od 1 wszego czerwca zmenilo na wieksze kary.
Kiedys kierowca mogl ODMOWIC testu i nie tak latwo im bylo a teraz nie moze i beda malolatow ostro testowac..Ponadto kary sa wieksze za jazde np na zakazie (od 3 do 5 ciu lat) a wlasnie taki dostalem kiedys bylby to rok puszki.

Pis...Choc PO jebac wole wieksze kay ale choc Polakow a nie volksdojczow co elity wywyzszaja a szaraczkom zyc nie daddza Jarek pojebany ale lepsze mniejsze zlo niz 5 rozbior polski jak nie 7 my jebac PO!Pozdro
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez GOLABek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany