Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Relacje, które zostały nominowane do Top 10 GROW LIKE PRO ...

TEMAT: TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Witam wszystkich w noworocznym notowaniu najlepszych fotorelacji na GrowLikePro według JIM'a !



Od ostatniego przeglądu minęło 6 tygodni , czas świąteczny już na szczęście za nami ,a na forum dużo się pozmieniało .

Część fotorelacji już zakończyła się sukcesem , niektóre zmierzają już do szczęśliwego happy endu ,a niektóre niestety nie doczekały się ponownej aktualizacji ...

Tak niestety stało się z pięknym growroomem Carla Zeissa ... miejmy nadzieję ,że to tylko brak czasu aby aktualizować fotorelację . Zresztą kto z nas nie cierpi na chroniczny brak czasu ;) Mam nadzieję ,że chłopak jeszcze nie raz nas zaskoczy pozytywnie !

Z naszym zestawieniem pożegnał się min. Kowalsky ,który finiszował z pięknym plonem w poprzednim notowaniu , Kłi , Always Stoned , Cichy Bob oraz Klepnix również zakończyli swe grow pakując plony do słoików :)

Zresztą nie ma czasu na zbędny gadanie przejdźmy do konkretów . Zobaczcie co w trawie piszczy :evil:


Pozycja 10


Przegląd otwiera Zielony Smerf ,który zapgrejdował swojego boxa dołożył mocniejsze słońce (250W HPS + Cooltuba) oraz dołożył filtr węglowy . Ta inwestycja na pewno nie pójdzie na marne ,a ułatwi życie roślinkom oraz rzecz jasna samemu rolnikowi :)

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/592-tcl-150w-2-x-super-silver-haze-by-zielonysmerf?start=90


Pozycja 9


Pierwsza z kilku nowości . Bongdziorno leci 12/12 od początku do końca jestem ciekaw jakim wynikiem będzie się mógł pochwalić na koniec :) W wigwamie znajdziecie ciekawe odmiany ,a jakie to już musicie zaglądnąć do jego growloga :smoke:

Link do fotorelacji
: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/784-12-12od-seeda-0-36m2-hps250w-4-panny-4-odmiany-pakistan-valley-shishkebrryxamnesia-hypro?start=50


Pozycja 8

Ponownie w naszym zestawieniu gościmy pana Jungle23 i jego zielony ogródek B)

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/612-hps-600-1m2-8x-critical-dinafem-klony-papaya-i-kushage?start=40


Pozycja 7

Na pozycji 7 mamy chyba już dobrze nam znanego Garbatego Boćka . Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć jego poczynań to poniższe zdjęcie zapewne was przekona ,że warto subskrybuować jego wątek :D Od niego możecie się nauczyć jak mają wyglądać perfekcyjnie wykonane zdjęcia ... Podobno sama Rozenkowa uczyła go perfekcyjnej fotografii :whistle:

Link do fotorelacji
: www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/756-kle-kle-hps250-0-4m2-scroog-biouprawa-i-cuda-na-kiju-shbxamn-tgxamn-kj-ssksdh?start=100

Pozycja 6

Jeżeli chcecie zobaczyć jak "robi się zioło" pod 150W żaróweczką to musicie koniecznie zaglądnąć do duetu SweetSensi & RedApples . Nie krępujcie się zostawić im lumenka za tak tłuste pały :smoke: Widać ,że u nich rośliny nie wiedzą co to poczucie głodu ;)

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/703-150w-hps-4xgrapefruit-fem-od-fs-by-sweetsensi?start=40


Pozycja 5


Na półmetku mamy takiego oto pana Kapelusznika i jego automaty :whistle: Smażą się one pod hubrydą 400 watową ,a mianowicie w jednej cooltubie chłop upchał żarówkę 250w i 150w :talk: Jaki jest tego efekt ? Zobaczcie sami :

Link do fotorelacji
: www.growlike.pro/forum/kwitnienie/910-0-56m2-3x-cream-mandarine-3x-big-devil-2-af?start=40


Pozycja 4

Tuż przed podium znalazł się maratończyk forumowy Anaconda . Myślę ,że dla niego miesiąc bez uprawy konopi byłby straconym miesiącem :D Puki co jeden z największych forumowych grow , 1200W robi robotę ;) Jak ktoś lubi fioletowe kwiatki to właśnie tu je znajdzie :D

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/kwitnienie/736-hps-1200w-mix-odmian-af-cocodzambo-by-anaconda-vol-3?start=110


Pozycja 3


Jak to mówią imię i nazwisko zobowiązuje ... nie inaczej jest w przypadku Leo Messiego ! Myślę ,że Messi byłby dumny z Konopnego Messiego :D Nic tylko czekać jak na forum odbędzie się Cannabis Cup i to właśnie ten nasz Leo będzie odbierać Złotą Konewkę za najlepszy grow roku ;) Zobaczcie sami co chłopak wyprawia z automatami :

Link do fotorelacji
: www.growlike.pro/forum/kwitnienie/725-600w-1-44m-16xaf-od-golasa-automatyczna-przygoda-leo?start=60

Pozycja 2

Dzisiejsze srebro przypadło Królowi SCROG'a czyli Zakwasowi (chyba będę postulować u władz aby nadać mu taki tytuł ;) ) . Wynik mówi sam za siebie 1,35g / W ! :woohoo: A podobno przy następnym grow ma iść na rekord 1,5 g / W !!! Obyśmy mogli być świadkami kolejnej jego walki z rekordami :evil:

Link do fotorelacji
: www.growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/682-400w-hps-0-64m2-2-x-white-widow-2-x-ultimate-ogxtw-s-c-r-o-g?start=90

Pozycja 1

Pora już na ostatnią postać w dzisiejszym przeglądzie GLP . Marlej i jego harem pięknych , dorodnych , tłustych panienek :D W tym wypadku tłuste jest SEXY :D nie owijam w bawełnę tylko od razu odsyłam do tej fotorelacji !

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/585-2x-mh-hps-600w-2-88-m2-25xspace-2xjamaican-dream-kosmiczny-ogrodek-marleja?start=140


Cóż mogę dodać na koniec dzisiejszego TOP 10 GLP ? Powiem wam ,że z miesiąca na miesiąc coraz cięższy mam orzech do zgryzienia jak przeglądam wszystkie fotorelacji , projektów przybywa i to są projekty na prawdę na wysokim poziomie . Wiele z nich nie powinno w ogóle znajdować się w dziale dla POCZĄTKUJĄCYCH bo są pod każdym względem PRO ! :)

Aż boję się co to będzie jak za chwilkę zacznie się sezon OUT ...

Do zobaczenia za kilka tygodni !

Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Zgadzam się JIM z tobą w zupełności ... jest z czego wybierać i dylemat nie mały ! :)
Mam nadzieję, że wiele z tych zacnych Relacji trafi do działu "Wyróżnione" !

Szacunek tez dla twojej osoby, bo pracy przy tym jest sporo ... :ganja:

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • ELLiBRE
  • ELLiBRE Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 35
bardzo fajny temat, moje top 10 nie rozni sie wiele od Twojego ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Bardzo fajny temat ;) W jednym miejscu mozna zobaczyc to co NAJKONKRETNIEJSZEGO dzieje sie na naszym forum ;>
Ale ze ja na 1 miejscu to mnie normalnie zawstydzacie ;) Brawa dla kazdego z TOPa, bo najlepszy bajer w tym ze tu od kazdego mozna sie czegos nauczyc, cos podlapac. Takze warto sledzic poczynania kolegow po krzaku w kazdej fotorelacji i ten temat idealnie sie do tego nadaje :)
PEACE ALL !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #5

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Brawo Jimo!
Wyreczyles mnie z szukaniem fotorelek.Dzienks przyjacielu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #6

  • Bongdziorno
  • Bongdziorno Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 465
  •  

  •  

Ze ja się tutaj znalazłem to kino dzięki ale to chyba zawdzięczam temu 12/12 od seeda dzięki i pozdrówki
Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu dragi na ulicy,
wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #7

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Nie bądź skromniś terrorysto, ładnie idą Twoje planty a dla JIMa probsy za chęci i czas poświęcony na stworzenie zestawienia.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongdziorno

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #8

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Może i trochę czasu muszę poświęcić na TOP 10 ,ale jest to dla mnie przyjemność oglądając tak wiele naprawdę zacnych growlogów . Nie raz mam dylemat kogo umieścić w tym zestawieniu , zresztą łatwiej już chyba nie będzie patrząc ile osób zaczyna u nas się logować ,ile powstaje nowych ciekawych fotorelacji nic tylko się bać nadchodzącego sezonu OUTdoorowego :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 6 > 08.01.2014 10 lata 3 miesiąc temu #9

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

JIM napisał:
....nic tylko się bać nadchodzącego sezonu OUTdoorowego :woohoo:

Spokojnie JIM pomogę, planty w terenie to jest to co lubie oglądać B)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany