Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Relacje, które zostały nominowane do Top 10 GROW LIKE PRO ...

Ankieta: głosuj na najlepszą fotorelację tygodnia

Buforek 4 25%
Glock Bez głosów 0%
Grzdyll 4 25%
Klepnix 2 12.5%
Kingpin 1 6.3%
Cichy Bob 1 6.3%
Babys 2 12.5%
Kowalsky 2 12.5%
Kłi Bez głosów 0%
Śmiechlik Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 16 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Lista TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro - 2 tydzień

Lista TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro - 2 tydzień 10 lata 5 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

:evil: Witam wszystkich w 2 tygodniu Top listy 10 najlepszych :evil:


Ten tydzień przyniósł nam trochę zmian w naszej liście , mamy 4 spadki , 3 pozycję przeniosły się wyżej ,a kolejne 3 pozostały na swoim miejscu jak przed tygodniem. Kto gdzie się znalazł ? Już wam wszystko przedstawiam B)

Pozycja 10

Pierwszy spadek zaliczył w tym tygodniu Glock spadek z miejsca 7 na miejsce 10 , dacie mu wylecieć z listy czy dacie szansę ?

link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/konkurs-taniejaranie/564-hps-400-1m2-5xcc-4x-black-jack?start=20


Pozycja 9

Ta pozycja dzisiaj należy do Śmiechlika , spadek o 5 pozycji . Może i były przymrozki ,ale chłopak nie poddaje się zresztą popatrzcie i sami oceńcie nowy up w jego wydaniu B)

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/outdoorpoczatkujacy/344-easy-sativa-super-skunk-marocxshaman-w-kukukurydzy-by-smiechlik-13?start=30


Pozycja 8

Kłi zaliczył w tym tygodniu największy spadek , niestety update nowy się nie pojawił więc obawiam się ,że może wylecieć , ale puki co nie zapeszajmy :)

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/471-400w-hps-0-81m2-1-x-twilight-od-dp-laczenie-przyrody-z-osiagnieciami-ludzkosci?start=30


Pozycja 7

Ostatni niewielki spadek zaliczył Kowalsky , jak będzie w tym tygodniu ? Pożyjemy zobaczymy ;)

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/270-cieply-kontemplatycyjny-kurwidolek-kowalskiego?start=20


Pozycja 6

Na takim samym miejscu jak przed tygodniem jest Babys i jego harem ;) Oglądajcie jego panny na finiszu :)

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnienieg/391-mh-hps-400w-euforia-fem-ak48-fem-sch-af-fem-ob-fem-golas-ob-x-mn-fem-golas-grow-by-babys?start=10


Pozycja 5

No i jesteśmy na półmetku , 5 pozycję zajmuje Cichy Bob , powolutku przemieszcza się do przodu :) Jeżeli ktoś jest fanem HYDRO to warto zagłębić się w jego fotorelkę :talk:

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/529-200w-cfl-60x80x200-micro-hydro-moby-dick?start=10


Pozycja 4


No i już blisko podium :) Dzisiaj prawie podium zajmuje KingPin ... Niestety do dzisiaj nie przeprowadził żadnej aktualizacji swej fotorelacji , więc jeśli nic się nie zmieni to wyleci z naszej top listy ...

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/wegetacjak/271-hps-5-4kw-projekt-5-4-kw-witam-w-moim-labolatorium?start=20


Pozycja 3


Brąz w tym tygodniu przypadł Klepnixowi i jego małemuDużemu projektowi :D Brawurowo z 9 na 3 miejsce wskoczył!Brawo!
A jak w tym tygodniu , zasługuje na tą lokatę ? ;)

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/wegetacjag/255-150w-hps-dwa-sery-bez-bajery-sssdh-x-kf?start=30


Pozycja 2

Niezmiennie jak przed tygodniem 2 miejsce okupuje Grzdyl i jego dyskotekowe LEDy :D

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/495-led30w-auto-bubble-gum-1-szt?start=20

1 Pozycja

Pierwsze miejsce niezmiennie należy do Buforka i jego Planta GIGANTA ! :D Czy ktoś przerwie jego dobrą passę ,a może dalej będzie rządzić i dzielić TOP 10 ;)

link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnienieg/384-1000w-hps-2-2m2-1x-maroc-not-recommended-indoors?start=30

No to tak wygląda nasze notowanie po pierwszym tygodniu czynnego głosowania przez was :)

Gorąco zachęcam was do brania udziału w zabawie !

Do zobaczenia w przyszłym tygodniu !

Zaraz odpalam ankietę więc nie ociągać się ludzie tylko oglądać , zagłębiać się w fotorelację i głosować , głosować i jeszcze raz głosować ! :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Lista TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro - 2 tydzień 10 lata 5 miesiąc temu #2

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi
dobrze ze moja ganja kopie :woohoo:
pozdrowki B)
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, 4Elements

Lista TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro - 2 tydzień 10 lata 5 miesiąc temu #3

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Patrzac na to zdjęcie moje zmysły zaczynaja płatać figla , włosy lekko faluja pod wpływem wiatru , pot zaczyna się zlewać po moim czole o boże ale tu wilgotno
wszędzie w około mnie zieleń , słyszę szum fal - cholera gdzie ja jestem ?

już wiem ! to jest to ...

kurwidołek :)

Kowalski niezła dzungle nam tu zgotowałeś
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany