Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Rodzaje trenowania roślin, SOG, SCROG, FIM, TOPPING, LST ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Super Croping.Potrzebna pomoc.

Re:Odp: Super Croping.Potrzebna pomoc. 10 lata 2 miesiąc temu #11

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Glock obyś miał racje z tym dziadkiem mrozem:)
Wlasnie dokonalem swojego pierwszego w życiu supercroping.Zlamane zostaly odrosty moich dwóch arjansów,w sumie po 3 szczyty na rosline polamalem.Czuje sie z tym zle:( Nie wyglada to za dobrze...sami zobaczycie jesli zagladniecie do mojej fotorelki w przyszlym tygodniu.Masakra takie polamane badyle!Jednak to byl jedyny sposób zeby spowolnic wzrost tych Arjansow.Moze tym sposobem uda sie jakos doprowadzic do konca ten grow bo w boxie juz naprawde ciasno a gdzie tam kosa:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

 
 
 

Re:Odp: Super Croping.Potrzebna pomoc. 10 lata 2 miesiąc temu #12

  • Wesołych Świąt
  • Wesołych Świąt Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Narodzie...! otwórz oczy!!
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 310
  •  

  •  

Paszczak napisał:
Glock obyś miał racje z tym dziadkiem mrozem:)
Wlasnie dokonalem swojego pierwszego w życiu supercroping.Zlamane zostaly odrosty moich dwóch arjansów,w sumie po 3 szczyty na rosline polamalem.Czuje sie z tym zle:( Nie wyglada to za dobrze...sami zobaczycie jesli zagladniecie do mojej fotorelki w przyszlym tygodniu.Masakra takie polamane badyle!Jednak to byl jedyny sposób zeby spowolnic wzrost tych Arjansow.Moze tym sposobem uda sie jakos doprowadzic do konca ten grow bo w boxie juz naprawde ciasno a gdzie tam kosa:)

żeby Cie pocieszyć kolego zajrzyj do mnie, tez byłem zmuszony zrobić SC i to 2 razy..i tak mocno ze lodyga byla przedziurawiona na wylot..też mi było źle, przedłużyłem wega..i jak widze co sie teraz dzieje to wiem, że nastepnym razem również skorzystam z SC..
pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Paszczak, Mickey Mouse
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany