Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Rodzaje trenowania roślin, SOG, SCROG, FIM, TOPPING, LST ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kontrowersyjny trening. Defoliacja - czy zwiększa wydajność plonu? - dla zaawansowanych growerów.

Kontrowersyjny trening. Defoliacja - czy zwiększa wydajność plonu? - dla zaawansowanych growerów. 9 lata 10 miesiąc temu #11

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
Jak Hydraulix ciachał prawie wszystkie liscie to sie wszyscy z niego smiali :D

Moze i to byc dobre, ale jak Leo zauwazyl liscie to jedzenie dla naszych plantow, szczegolnie pod koniec grow. Jesli masz zdrowe planty to nie widze problemu, sam wycinam liscie ale bez przesady.

Jak zawsze takike watpliwosci rozwialo by proste doswiadczenie klony i porownanie w jednym boxie chcociaz Ale kto ma czas i pieniadze zeby to sprawdzac :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Kontrowersyjny trening. Defoliacja - czy zwiększa wydajność plonu? - dla zaawansowanych growerów. 9 lata 10 miesiąc temu #12

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Nie smiac sie :P

Wyeliminowalam najslabsze ogniwo, malutkiego karakana, ktory nie chce rosnac, jak znalazl do golenia z lisci :))


Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, JIM, Bongjour, Sandacz, Tuptuś

Kontrowersyjny trening. Defoliacja - czy zwiększa wydajność plonu? - dla zaawansowanych growerów. 9 lata 10 miesiąc temu #13

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Kilka uwag z placu boju.
Trening ten jest bardzo skuteczny ale niestety nie zawsze!
Wszytsko zależy od genetyki i od roślin. Mimo uprawy jednej odmiany z nasion robierzność jest zauważalna aco za tym idzie róznie paniennki reaguja na ten trening.
Objawia się to tym że niektóre pieknie odlewaja sie duza ilościa kwiatów a inne staraja sie nadrobić brak liści i zamiast isc w stronę flo raczej wracają do vegu.
Co zauwazyłem jest istotne to czas w którym wykonuje sie pierwsze duże cięcie. Trzeba trafiś idelanie w punkt bo za wczesnie będa dalej cisły w liście a za późno będzie stres dla kwitnięcia o zaczna zamulać.
Trening ten jest dla osób z duzum doświadczeniem (staram sie ale na dwoje babka wrózyła :woohoo: ) i z wyczuciem roślin.
pozdrawiam
ps postaram sie jutro podjechac do roslin i zrobic zdjecia porównawcze
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

 

Kontrowersyjny trening. Defoliacja - czy zwiększa wydajność plonu? - dla zaawansowanych growerów. 9 lata 10 miesiąc temu #14

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Kowalsky napisał:
Jak zawsze takike watpliwosci rozwialo by proste doswiadczenie klony i porownanie w jednym boxie chcociaz Ale kto ma czas i pieniadze zeby to sprawdzac :D

Ja mam. Dajcie mi kilka tygodni na nacięcie klonów i zrobię side-by-side test.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany