Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Rodzaje trenowania roślin, SOG, SCROG, FIM, TOPPING, LST ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Trening Autoflow

Trening Autoflow 10 lata 5 miesiąc temu #11

  • Autoflowering
  • Autoflowering Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 218
  • Zebranych lumenów: 275
  •  

  •  

Moim zdaniem mając wysokiego boxa, nie należy naginać do gleby roślin.
Lepiej jest wbić kilka wykałaczek, którymi odsłonimy odrosty blokując liście różne, nie tracąc na tym - ponieważ one nadal będą pełniły swoją funkcję.

Podobno FIM się nie sprawdza..A powiem, że FIM też siada :) Tylko trzeba mieć dobre geny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Trening Autoflow 10 lata 5 miesiąc temu #12

  • grzdylll
  • grzdylll Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 44
  • Zebranych lumenów: 133
  •  

  •  

ja tam mysle ze dobre naginanko nie zaszkodzi......
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trening Autoflow 10 lata 1 miesiąc temu #13

ja osobiscie trenuje automaty i mam porównanie by stwirdzic ,ze to daje leprze plony .ale samo trenowanie to jedna sprawa , trzeba wziasc pod uwage technike nawozenia i klimat w boxie . moj rekodrowy af to 90g pandora z paradise seeds.
trenowanie to nic innego jak doswietlanie kwiatow ,ktore krytycznie potrzebuja swiatla a jak wiadomo hps nie przenika w takim samym stopniu przez liscie jak o sole milo :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Trening Autoflow 10 lata 1 miesiąc temu #14

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Autoflowering napisał:
Moim zdaniem mając wysokiego boxa, nie należy naginać do gleby roślin.
Lepiej jest wbić kilka wykałaczek, którymi odsłonimy odrosty blokując liście różne, nie tracąc na tym - ponieważ one nadal będą pełniły swoją funkcję.

Podobno FIM się nie sprawdza..A powiem, że FIM też siada :) Tylko trzeba mieć dobre geny.


Kto Ci takich bzdur nagadał? Przecież FIM dobrze wykonany daje niesamowite rezultaty. To tak jakbyś z jednego penisa zrobił sobie 4 wiesz jaka to przyjemności dla laski :D

Dobra przykład tragiczny :D

Nie no auksyny uchodzące w główny szczyt zostają zresetowane i brną w górę nadal wyodrębniając kilka szczytów z jednego o zbliżonych masach do tego, który wyszedłby gdyby nie został odcięty.

No tylko trzeba brać pod uwagę to, że zazwyczaj stereotyp społeczny mówi iż na automatach FIMU się nie robi z racji tego, że jest to dla nich okropny stres co zmniejsza wynik końcowy jak i całą siłę fizyczną rośliny oraz zwróć uwagę na to iż automat kwitnie około po 25-30 dniach wega więc ciężko określić czy w tak krótkim czasie zdąży się zregenerować główny szczyt wyodrębniając ich kilka.

Pozdrawiam
CHorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez Gandalf.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Trening Autoflow 10 lata 1 miesiąc temu #15

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Zioom jak chcesz obadać co sie dzieje z fimowanym automatem to wbij do fotorelki kapelusznika.jego cream mandarin som przekozaki:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trening Autoflow 9 lata 11 miesiąc temu #16

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
ja moje auto trenowalem lst ,ale w sposob....nie nazbyt agresywny ,innymi slowy nagialem glowny szczyt do gleby a po tym jak auksyny rozwinely kilka bocznych szczytow do przyzwoitej ,zblizonej do glownego szczytu wysokosci uwolnilem calosc z drutow i pozwolilem im odbic sie w gore ale juz jako ....wieksza calosc ...

hmm.... mam nadzieje ze jasno sie wyrazilem ,co do efektow...pozostawiam pod ocene doswiadczonym bo ja dopiero pierwszy raz mam przyjemnosc....;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trening Autoflow 9 lata 11 miesiąc temu #17

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

4Elements napisał:
a ja zrobię testy w kolejnym ingroow , tylko automaty
z mikoryza bez mikoryzy ,
z herbatka bez herbatki
z lst i bez lst

we will see !
Opowiadaj jak test , bo chciałem na out dać mikoryze . Myślę że lst na out gdzie automaty rosną o ok miesiąc dłużej ma sens ba faktycznie dolne odrosty dostają więcej słońca .
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trening Autoflow 9 lata 11 miesiąc temu #18

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

yebaq cały indoor poleciał na mikoryzie także nie mam porównania co do tego, napewno nie szkodzi więc czemu nie podać. A jeśli chodzi o lst to jest tak że mamy więcej odrostów i topów ale sa one mniejsze niż ten jeden bez treningu ale i tak polecam lst na auto , ba nawet robiłem fim i też dawał rady.

Teraz na oucie nie planuje żadnych treningów tak dla odmiany, zobaczymy co to będzie :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trening Autoflow 9 lata 11 miesiąc temu #19

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Trenuję automaty i uważam, że można to robić - tylko z głową.
Wg mnie najlepiej sprawdza się lst, następnie topping i na końcu fim.
LST zawsze wychodzi o ile nie robimy tego po podlaniu.
Topping nalepiej zrobić, gdy głowny topik jest już całkiem całkiem sporyi dobrze widać jego boczne odrosty. Ja ze swojego ostatniego toppingu jestem maga zadowolony. Wyrosły mi dwie mega pałki z głównego szczytu - dosłownie bliźniacze.
Z fimem najgorzej mi poszło, ale nie jest to niemożliwe. I chyba tym razem poszło mi dobrze, bo główna sfimowana łodyga jest zdecydowanie większa niż bez tego treningu. Tym razem zrobiłem zabieg dość późno, gdy główny szczyt już był całkiem spory i to chyba był klucz do sukcesu. Pożyjemy - zobaczymy.

Dobry trening (z głową) w pełni wskazany B)

Pzdr,
DrJ :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trening Autoflow 9 lata 11 miesiąc temu #20

  • gandzior44
  • gandzior44 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 401
  •  

  •  

Też sie ostatnio głowiłem czy trenować automaty, i dla testu jeden white dwarf fem = FIM, drugi lekkie lst, i assassin x 'la diva męski ostre lst. minęło jakieś półtory tyg, i oto moje spostrzeżenia: Dama White Dwarf - fimowana, zatrzymała się troche w rozwoju (nie rośnie wzwyż, ale się 'krzaczy', kwitnienie opóźnione w stosunku do innych, White Dwarf fem [LST], widac efekty czesc odrostow osbiła od łodygi, lepszt efekt zaoobserwowalem na męskiej ktora miala hardcore lst w poltory tyg 7 szczytow na rownym poziomie ;) ... ale żeby rzetelniej to opisac trzeba poczekac do plonów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany