Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Filtry ODORSOK (i inne)

Filtry ODORSOK, ECONOMY (i inne) 10 lata 1 miesiąc temu #11

  • szef
  • szef Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 3
Witam ponownie.

Zgodnie z Waszymi poradami odpuściłem zakup filtra ODORSOK. W zamian za to kupiłem filtr ECONOMY. Jak się później dowiedziałem filtr ECONOMY jest wyprodukowany przez firme PRIMA-KLIMA, więc całkiem nieźle.

Zestaw który posiadam w boxie 1x1x2 to:

Wentylator: Ventilution 355m3 fi-125 z regulacją obrotów i czujnikiem temp
Filtr: ECONOMY 360-480m3

Polecam każdemu taki zestaw do podobnych boxów, a nawet trochę większych. Wentylator jest super, ma wysokie ciśnienie statyczne, a po skręceniu do 2/3 obrotów jest także dość cichy.

Co do samego filtra również polecam filtr ECONOMY (firmy PRIMA-KLIMA) ponieważ wpasował się świetnie do tego wentylatora, a swoje zadanie spełnia jak na razie w 100%. Nic nie czuć roślin chociaż, wcześniej śmierdziało dość uciążliwie. Myślę, że 2 uprawy da się spokojnie na tym filtrze przeprowadzić, bo jedną to na pewno ze 100% skutecznością filtrowania.

Jestem bardzo zadowolony z jego zakupu ponieważ zapłaciłem 182zł (w promocji), a za filtry innych firm musiałbym dać około 400zł. (fakt pewnie te drogie są po prostu w wersji PRO, a nie ECONOMY, ale nie potrzebuję PRO bo ten ECO wystarczył mi w zupełności)

Kończąc wypowiedź, dzięki za wyrażone opinie które pozwoliły mi wybrać dobry sprzęt w dobrej cenie. Mam nadzieję, że moja opinia także pomoże komuś w przyszłości.

Problem solved ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez szef. Powód: Zmiana tematu na bardziej szczegółowy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wild

 
 
 

Filtry ODORSOK (i inne) 10 lata 2 tygodni temu #12

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Miał ktoś styczność z tym oto filterkiem Hortiline HortiFilter 125mm - Węglowy filtr powietrza ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Filtry ODORSOK (i inne) 8 lata 6 miesiąc temu #13

  • blokej
  • blokej Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 268
  •  

  •  

AngryBeards napisał:
Miał ktoś styczność z tym oto filterkiem Hortiline HortiFilter 125mm - Węglowy filtr powietrza ?
Podpinam się pod to pytanie i dołączam pytaniem o filtr węglowy SWISS ??? Chciałbym jakiś lekki filtr, który skutecznością przewyższy PK ECO, a nie będzie obciążał wentylatora.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany