Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 4 miesiąc temu #131

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Szacun always, przyjemnie się ogląda tak syty zbiór! Pisałeś wyżej, że było podejrzenie pleśni; znalazłes zalążki lub jakiekolwiek inne ognisko plechy? Przy tak nabitych topach trudno zauważyć tą zarazę.
Jeszcze raz gratulacje!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

 
 
 

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 4 miesiąc temu #132

  • WarrSeeds
  • WarrSeeds Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 277
  • Zebranych lumenów: 549
  •  

  •  

brawo tak tylko mogę napisać B)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 4 miesiąc temu #133

  • UF
  • UF Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 227
Prze smacznie wyglądają te pałki, jeszcze ten kolorek :woohoo: hehe Gratulacje :D




:ganja: :peace:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez UF.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

 

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 4 miesiąc temu #134

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Ale mięska ... tłusto jest ... sporo by z tego kiełbas wyszło ! hyhy :woohoo:
Mniam ...

Pozostaje życzyć SPAMCZNEGO !! :D

* oblizuje się ze smakiem *

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 4 miesiąc temu #135

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dziękuję bardzo chłopaki :D :peace:


Cosa,już kiedyś miałem problem z pleśnią,dlatego rozpoznałem oznaki od razu podczas macania szczyciku :whistle: . liść wiatrakowy zrobił się dziwnie zżółknięty i uschnięty a okolica zaczęła robić się miękka i bardzo łatwo odchodziła od reszty . już raz przegapiłem te objawy i skończyło się amputacja głównego szczytu :oops: .
niby mam dobra wentylacje i wilgotność rzadko przekraczała 50% to i tak się cholerstwo jakieś przyplątało :huh:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.

Co do tego nasienia... 10 lata 4 miesiąc temu #136

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

... to nie wiem czy to od robienia nocnych fotek. Kłócić się nie mam zamiaru, ale sam wyciągałem przez całe grow panny (zarówno fem jak i autofem) z boksa na podlanie oraz sesje i nic im nie było. Kilkadziesiąt razy się tego uzbierało i nic. w Twoim przypadku jest się z czego cieszyć, bo takie geny warto utrzymywać. Super wynik. Napisz mi jeszcze proszę jak sprawiły sie te donice, niby nie airopty ale podobny pomysł. Warto kupić, bo też się nad nimi zastanawiałem?

Pzdr.
DrJ :smoke:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 4 miesiąc temu #137

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dzięki wielkie chłopaki :kiss:


Jacku,problemy z hermieniem miałem już wcześniej przez jakieś trzy uprawy i na 99% spowodowane było to zbyt częstym świeceniem latarka ledowa i pstrykaniem fleszem...albo miałem takiego pecha,że mi się jajcarze trafiali :blink:
widocznie ostre,jasne światło to nie to samo co wyciągniecie roślin z boxu,przecież w przyrodzie też zdarzają się bardzo jasne księżycowe noce i nic się nie dzieje :S .
mogę to sprawdzić,następnym razem będę molestował roślinkę światłem stroboskopowym,przez kilka dni po parę minut :smoke: zobaczymy co się stanie :blink:
z doniczek jestem bardzo zadowolony,wcześniej używałem starego typu ale jakoś mi nie podeszły ze względu na trudności w utrzymaniu czystości,ciągle coś się wylewało i wysypywało bokami ,albo nieumiejętnie się z nimi obchodziłem :smoke:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 3 miesiąc temu #138

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

wesołych B)

witajcie.

no i nadszedł czas ostatni upik .trochę się suszenie wydłużyło,ale byli goście ze "starego kraju" i ciężko było ogarnąć trochę wolnego czasu ;)
wszystko pięknie wyschło,prawie na wiór i czeka tylko na zakup słoików i leżakowanie :)
wynik końcowy bardzo mnie zaskoczył,bo szczerze mówiąc spodziewałem się odrobinę mniej B)
niestety,pierwsze foty z ważenia są już po "obdarowaniu" potrzebujących i do wyniku należy dodać kilka solidnych gramikow.

zdjęcia z telefonu:(





a tu już trochę lepszej jakości

































susz jest bardzo zbity i aromatyczny,z wyjątkiem jednej roślinki gdzie topy były wielkie ,a po wyschnięciu okazały sie lekkie :unsure:
wynik z czterech roślin to 215g plus 90 z dwóch Jamaican Dream ściętych wcześniej czyli całościowo wyszło 305g zajebistego suszu co daje +-50 z krzaczka + kilka g haszyku wykonanego z resztek.
wynik całkiem przyzwoity,jak dla mnie oczywiście :blink:






no,jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie,lumeniki i dobre słowo.
mam nadzieje,że mój kolejny projekt będzie się cieszył równie dużym zainteresowaniem :smoke:

pozdro i nara :peace:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 3 miesiąc temu #139

  •  Avatar
jaka metoda robiles hasz????
Temat został zablokowany.

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie 10 lata 3 miesiąc temu #140

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

haszyk robiony przy użyciu bubble bags.
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany