Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X AK x WW, 2X PH, 2 X JD--konkurs GLP & TanieJaranie

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 7 miesiąc temu #21

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Piekne rosliny, dawno nie widziale zdrowszych ;) To dobrze wrozy na flow.

niech kwitna i rosna zdrow!

Oby wiecej takich fotorelacji :ganja:
Niepalący :)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

 
 
 

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 7 miesiąc temu #22

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dziękuje bardzo panowie :)



przejdę od razu do rzeczy ;)
wczoraj wieczorem usunąłem trochę liści,bo już przysłaniały odrosty i zrobiłem tez oprysk z asahi.



zdjęć po oprysku nie ma,bo staram się im niepotrzebnie nie świecić w nocy,nauczony kilkukrotnym pohermieniem roślinek przez właśnie lampę aparatu i świecenie latarka ledową :unsure:


dzięki opryskowi panny dobrze zniosły fryzjera :D











































kolejne strzyżenie zrobię jakoś w trzecim tygodniu flo.



wszystkie roślinki pokazały już preflowery.
tym razem ostatniej pannie(AK x WW) zajęło to 13 dni,a pierwszej(PH) tylko 5-6 :ganja:




















i to na tyle,do usłyszenia :peace:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 7 miesiąc temu #23

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Chyba jestes z nich dumny bo wygladaja zajebiscie. :evil:
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

 

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 7 miesiąc temu #24

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

no to czas start
zaczyna sie powoli zabawa
zycze grubych tlustych pal
pozdrowki B)
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 6 miesiąc temu #25

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

No jak nie być dumnym z takich pięknych roślin !
Pomimo golonka ślicznie wyglądają.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 6 miesiąc temu #26

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

pewnie,ze jestem dumny :D ...i jeszcze tylu zacnych growerow komplementuje moje poczynania :ganja:

dzięki panowie :woohoo:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Alien

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 6 miesiąc temu #27

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Jak tu nie komentować skoro takie piękne widoki nam tu pokazujesz. Co do golonka, to uważam że nie potrzebnie je teraz wygoliłeś. To jest tylko moje zdanie, ale uważam że jak rośliny indukują to nie powinno się ich ruszać ani stresować. Ja stosuje golonko jak juz kwiaty sie porządnie zawiążą i zaczynają puchnąć, bo tak szczerze to szczyty teraz wcale nie muszą być odsłonięte, ale to tylko moje przemyślenie. Oprysk z Asahi szybko uwolni je od stresu i wszystko będzie oka ;)

BTW Always Stoned, czy mógłbyś przesłać mi oryginał zdjęcia nr 6 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ? Zafascynowała mnie symetria na tym zdjęciu. Lub porób jeszcze pare takich zdjęć w pionie, starając sie aby wszystko poza roślinami było czarne. Łatwo to zaaranżować - postaw doniczke na ciemnym tle i zrób zdjecie w ciemnym pomieszczeniu używając lampy błyskowej. Jeśli posiadasz taka opcje w aparacie, ustaw jakosc zdjęcia na RAW. Będę bardzo wdzięczny! :) Jak sie postraasz, Twoje zdjecie moze byc na okladce kalendarza ;)

Pozdro
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Temat został zablokowany.

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 6 miesiąc temu #28

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dzięki :D

golonko zrobiłem żeby odsłonić boczne odrosty,bo wydawało mi się,że trochę mało światła miały B)


postaram się coś tam pstryknąć :blink: ,mój aparat jednak nie posiada opcji RAW :peace:
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez AS.
Temat został zablokowany.

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 6 miesiąc temu #29

  •  Avatar
zajebiste planciki milordzie :D
Temat został zablokowany.

[mh250W-hps400W][0,80m2] 2 X Afgan Kush x White Widow, 2X Purple Haze, 2 X Jamaican Dream 10 lata 6 miesiąc temu #30

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

golenie dobra rzecz jesli sie to robi z glowa , ja juz mam za soba "wygolenie" planta w polowie kwitnienia i nie polecam zbyt duzej utraty lisci . Obecnie herera gole delikatnie co jakis czas bo gesty po treningach . Twoje roslinki sa zdrowiutkie i zajebiscie zieloniutkie . Tak dalej do harvestu , z fartem ziom :)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany