Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: Projekt koszulki Konkurs

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #31

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
coś w innym kroju



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #32

  • Strugi Deszczu
  • Strugi Deszczu Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Posty: 205
  • Zebranych lumenów: 159
  •  

  •  

a jakieś nagrody pocieszenia są przewidziane??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #33

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
a tak serio , wed. mnie nikt wam w większości tych koszulek nie założy chyba , że uderzacie w gimbaze i chcecie skończyć jak sklepy z dopalaczami :D na co te liście dodatkowo wam są potrzebne? jak ktoś w temacie zobaczy "weed seeds" czy "grow like pro" to od razu chyba skuma jednym zdaniem jak ktoś pożądany ma się dowiedzieć to się dowie , po zatym w dzisiejszych czasach - zobaczy linka wklepie w fona i ma co to jest;p a te liście to tylko wygląda tak jakby sobie napisać "jaram marihuanen i jestem pro kurwa kminisz???" taki kozak za 10-che;p ten lew i bez liści i gitara - Sam gdybym dostał taka koszulkę to bym chodził sobie tak po prostu w niej , bo fajnie wygląda dla tych co ma coś im powiedzieć - mówi im to a dla innych to zwyczajna koszulka z lwem i napisami ;) . Ale to moje zdanie , róbcie jak chcecie :smoke:

Spoko niema co sie spinać taka moja lużna sugestia , bo szkoda by bylo dac komus koszulke i zeby se gdzies lezala w szafie... aczykolwiek skoro podchodzicie do tego jako wartosci kolekcjonerskiej jak epchy to owszem fajna sprawa :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #34

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
Pisałem wcześniej o tym ale później uwzględniłem to,że nie tylko ludzie z pl korzystaja z ich oferty i mogli by wybrać kilka wtedy mogli by je zamieścić na sklepie do gratisu czy jak tam wola i każdy by wybrał jaką chce,niech wypowie się właścicel żebym wiedział jaką koncepcje obrać :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #35

  • Goffeee
  • Goffeee Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 22
odpowiedz na Strugi Deszczu "a jakieś nagrody pocieszenia są przewidziane??"

Buziak:) (twoja dziewczyna da Ci buziaka za cięzką prace) " heh zaraz bedzie kolejny konkurs wiec kto tu nie dał rady moze mu sie uda w następnym konkursie :) a dzisiaj będzie kolejny
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Goffeee.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #36

  • UF
  • UF Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 227
LaCocaine napisał:
a tak serio , wed. mnie nikt wam w większości tych koszulek nie założy chyba , że uderzacie w gimbaze i chcecie skończyć jak sklepy z dopalaczami :D na co te liście dodatkowo wam są potrzebne? jak ktoś w temacie zobaczy "weed seeds" czy "grow like pro" to od razu chyba skuma jednym zdaniem jak ktoś pożądany ma się dowiedzieć to się dowie , po zatym w dzisiejszych czasach - zobaczy linka wklepie w fona i ma co to jest;p a te liście to tylko wygląda tak jakby sobie napisać "jaram marihuanen i jestem pro kurwa kminisz???" taki kozak za 10-che;p ten lew i bez liści i gitara - Sam gdybym dostał taka koszulkę to bym chodził sobie tak po prostu w niej , bo fajnie wygląda dla tych co ma coś im powiedzieć - mówi im to a dla innych to zwyczajna koszulka z lwem i napisami ;) . Ale to moje zdanie , róbcie jak chcecie :smoke:


Szanuję Twoje wypowiedziane zdanie, ale go nie powielam, gdyż nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tą "gimbazą" i "sklepami z dopalaczami". Założyciel tematu, czyli właściciel sklepu nie dał konkretnych wytycznych co do samego projektu koszulki, także każdy kto wrzucił projekt, kierował się swoją osobistą wyobraźnią. Tobie nikt nie będzie kazał chodzić w tego typu koszulkach, dlatego też nie wiem skąd taki poroniony wpis ;)


"jaram marihuanen i jestem pro kurwa kminisz???" Z tym zdaniem stary, rozje..... mi konstrukcje hehheehehehe :evil:




PEACE i sorry za Off topic ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #37

  • Goffeee
  • Goffeee Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 22
Własnie o to chodzi "także każdy kto wrzucił projekt, kierował się swoją osobistą wyobraźnią" jak bym chciał sam zrobic projekt i komus mówic jak ma to zrobic to bym dał 40 zł na allegro i bym miał koszulke + nadruk + projekt.Wiec nie ma Co sie denerwowac :) i tak zrobimy pewnie sonde która koszulka najlepsza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #38

  • UF
  • UF Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 227












:D :ganja: :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour, SOM

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #39

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Autor konkursu martwił się ,że frekwencja będzie mała bo i forum małe ,ale jak się okazuje jego obawy były niepotrzebne bo temat fajnie się rozwija :D

Nie liczy się ilość (użytkowników) ,ale jakość :evil:

Aby więcej fajnych projektów się pojawiło tutaj :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: UF, SOM, Goffeee

Projekt koszulki Konkurs 10 lata 3 miesiąc temu #40

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
Nowe projekty


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany