Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody !

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 3 tygodni temu #11

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Ja kiedys wrzucalem film tu przez YT dziala normalnie:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #12

  • jesienny
  • jesienny Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
  • Zebranych lumenów: 4
W tamtym roku pesty wpadły i w tym zawalcze CannaPisanna 2.0
Pozdro pro.. www.growlike.pro/moon/albums/userpics/11505/Zdjecie2108.jpg
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour, Hannibal,

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #13

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Więc i Ja (a raczej moja kobieta) się przyłączymy do konkursu:D


To będą dwie babki, jedna bardziej zielona, a druga bardziej niebieska, ale obydwie w tematyce "miszmasz". Takie kolorowe, tęczowe babki dla dzieci, jedna na koniec potraktowana kremem z migdałami. Zresztą co Wam będę gadać, najlepiej pokażę:)


babka nr 1:












Babka nr 2:












Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #14

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

eeeee a mógłbyś dać karteczkę przy babkach GLP aby nie było wątpliwości ? :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #15

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Proszę bardzo Panie JIM, tylko pierwszej babki już nie ma... Ale była na takim samym talerzu, czy to wystarczy jako dowód?




Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour, Hannibal,

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #16

  •  Avatar
dusiłem to w sobie ale muszę spytać ...

Czy moglibyście zapodać przepis w temacie "inne wyroby domowe" ? bo sam bym sobie takie coś upiekł a Ci co mają dzieciaczki to chyba też dzień z dupy a jaką radochę by miały , ale ślina cieknie... z drugiej strony aż szkoda zjeść tak fajnie się patrzy... :side:

Pozdro dla Was co tam jakieś top chef czy hell's kitchen... :evil: :peace: :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #17

Witam,

Nigdy nie miałem szczęścia do konkursów czy openseedów, może tym razem mi się uda :) Poniżej własnoręcznie wykonana i przyozdobiona pisanka, podstawa pisanki jest wykonana ze styropianu a ozdoby ze zwiniętej bibuły (nie mylić z bibułkami :smoke: ):





Pozdrówki!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 tygodni temu przez 07 zgłoś się.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, JIM, Bongjour, Hannibal

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #18

  • Herbatnik
  • Herbatnik Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 122
  • Zebranych lumenów: 304
To ja taki szybki projekt zgłaszam:
Mini pisaneczka wykonana z haszu i przyozdobiona liściem:

Na pewno jeszcze jakiś inny projekt dodam, może dorwę więcej haszu i zrobię z niego pisankę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, JIM, Bongjour, 4Elements, Lutek, Hannibal

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #19

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
Pisanka zrobiona własnoręcznie,jak na pierwszą sztukę to myślę,że ładnie wygląda :D :D
Niestety długo nie pożyła, minutę od zrobienia syn ją dorwał i wziął z jajko niespodziankę,kilka rzutów o podłogę i było po niej :woohoo: :smoke:
Rasta pisanka ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 tygodni temu przez hempgreen.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielony Zajączek!Wielkanocny konkurs GrowLike.Pro ! Użyj swej inwencji twórczej i zgarniaj nagrody ! 10 lata 2 tygodni temu #20

  • snaktheripper
  • snaktheripper Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 135
  • Zebranych lumenów: 182
  •  

  •  

Królik Wielkanocny


Coś taki smutny jest. Chyba rozmyśla na temat zbliżających się świat. Miałem jeszcze dupnąć zdjęcie młodym nowonarodzonym światecznym króliczkom , ale schowane w gnieździe , nie bede ich dotykał bo by mogła je matka odtrącić .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, JIM, Bongjour, Method, Hannibal

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany