Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj zaprasza na świąteczny konkurs !

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj zaprasza na świąteczny konkurs ! 10 lata 4 miesiąc temu #91

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Święta , święta i po świętach :)

Ale najlepsze prezenty na jakie pewnie pewnie nie jeden z was czeka są właśnie ukryte pod Zieloną Choinką GLP :evil:

Nie ukrywam ,że wybór nie należał do najłatwiejszych , ciężko było nam wybierać z pośród tylu naprawdę ciekawych zgłoszeń.

Cieszę się ,że tyle osób wzięło udział w naszej świątecznej zabawie :)

Nie będę trzymać was dłużej w niepewności ogłaszam wyniki konkursu :)

Kartka do Zielonego Mikołaja :

1.miejsce - ChorielMJ

2.miejsce - Kajjoje

3.miejsce - Kula 00



Zielona Choinka :

1.miejsce - RedApples

2.miejsce - Marlej - chłopie gratuluję ! Wymyśliłeś nową kategorię na przyszły rok - Ustrajamy swoją "stajenkę" :D

3.miejsce - Szatan


Nagroda specjalna dla usera Bongjour za świąteczne bongo ! Również będzie nagroda ! :)

Oraz nagroda specjalna do usera Bic ! Jak się nie ma choinki to się ją zrobi - Polak potrafi :) Również nagroda :)


No i ostatnia kategoria ... cholera nie było łatwo , oj wierzcie nie było :evil:

Pani Mikołajowa :

1.miejsce - Ryszardieu

2.miejsce - FBI , Glock , Cichy Bob , Degustat0t

Wszystkie panie wyglądają pięknie i nie mieliśmy serca oceniać ich po kolei dlatego reszta pań zajmuje 2 miejsce i dostaną nagrody jak za drugie miejsce :)


Dziękuje wam wszystkim za wspólną zabawę , w przyszłym roku mam nadzieję ,że powtórzymy ten konkurs ze zdwojoną siłą ! :)

WAŻNE !!!

Proszę was o nie przesyłanie mi żadnych PW z adresami . Muszę skontaktować się ze wszystkimi sponsorami bo niektóre wasze nagrody znajdują się w różnych zakątkach świata i muszę teraz ładnie logistycznie tak zrobić aby znalazły się one fizycznie w jednym miejscu :)

W przyszłym tygodniu w okolicach Środy lub Czwartku będę kontaktować się osobiście przez PW ze wszystkimi laureatami konkursu w celu wysyłki waszych prezencików :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj zaprasza na świąteczny konkurs ! 10 lata 4 miesiąc temu #92

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Dziękuję bardzo za nagrody jak i możność wzięcia udziału w tym konkursie oraz zmierzenia się z osobami, które wystawiły również bardzo fajne projekty :)

Nie ukrywam jestem zaskoczony, nigdy nie miałem szczęścia do konkursów więc jestem z tego powodu również dumny.

Jeszcze raz dziękuję za nagrody szczególnie za pH metr na który mnie po prostu nie stać, oby dzięki tym nagrodom moja pasja do MJ rozszerzała się z każdym przeżytym dniem :)

Ps. A pro po mojego udziału w konkursie w kategorii pani mikołajowa, bardzo proszę o nie branie mojego udziału w tej kategorii gdyż to co miałem otrzymać i wygrać już wygrałem, a nie będę się narzucał i odbierał nagród innym pasjonatom MJ :) Poza tym mój udział w tej trzeciej kategorii był dosyć nie regulaminowy bo co jak co to była kotka nie pani aczkolwiek również kobieta heh :)

Dziękuję jeszcze raz i życzę szczęśliwego nowego roku :)

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Pingwin

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj zaprasza na świąteczny konkurs ! 10 lata 4 miesiąc temu #93

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

No to oby do następnych świąt - żeby było więcej zgłoszeń!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany