Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Pyłek ...

TEMAT: OP AUTO FEM White Widow

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #21

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

No to chyba czas wrzucić coś na watę, do outa akurat zdążę :)
Dzięki Czwarty :peace:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #22

  • SOM
  • SOM Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • \(^_-)/☆
  • Posty: 138
  • Zebranych lumenów: 623
  •  

  •  

4Elements napisał:
Som ciesze się że się przyda , jeśli chcesz więcej to śmiało.

Dzięki! Wystarczy mi to co dostałem, zapylam pędzelkiem no i dziewczyny dopiero kwitną, więc mógłby się zmarnować.
Colombia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #23

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Dokładnie , dla tych co nie wiedza i wydaje im się że pyłku jest mało . Radze zapylać pędzelkiem.

mam 4 adresy i na pocztę się wybieram, będa bonusy panowie - kilka pestek ww af fem s1 :peace:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez 4Elements.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Człowiek Nauki Fazy, Strugi Deszczu

 

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #24

czy to bezpiecznie wysyłać banany ?
mam na myśli czy nie zostały by żle zinterpretowane przez, wiadomo kogo
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: 4Elements

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #25

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Chodzi Ci o to ?
" Najsłynniejszym absurdalnym tematem, jakim zajęła się UE są banany. Z jakiegoś powodu są one usilnie chronione. Południowoamerykańscy eksporterzy bananów zmuszeni są do płacenia cła w wysokości 176 euro za tonę i przez to stają się mniej konkurencyjni w Unii. Oficjalnie powodem jest to, by europejscy hodowcy bananów mogli walczyć z tanią konkurencją zza oceanu. Kto na tym cierpi? Mieszkaniec Europy, który w wyniku tych działań musi za banana płacić znacznie więcej, niż w przypadku, kiedy UE nie ograniczałaby normalnej konkurencji. Ale to nie koniec na temat tych owoców! Dalsze przepisy są naprawdę zabawne! UE ustaliła normę na zakrzywienie banana – wynosi ona poniżej 27 mm na 14 cm. Brzmi dziwnie, więc należy szukać powodów – w uchwaleniu tego przepisu chodziło o to, by banany do Unii przywozili jedynie Francuzi ze swoich dawnych kolonii. Banan Chiguita z pochodzący Ameryki Południowej, który jest bardziej zakrzywiony, w myśl przepisu, przestaje być bananem. " - internet .

Spoko loko mierzyłem i banany sa w normie ;D

Wracajac do stanu poważności to serio będac na poczcie czułem z kopert coś innego niż zapach bananów, a pan listonosz miejmy nadzieje nie jest pasjonatem obwachiwania cudzych kopert. Dajcie znać jak doleca :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Strugi Deszczu

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #26

4Elements jesteś spoko, doceniam to że robisz op i masz chęć podzielić się ze mną swoją pracą, mam o tobie dobrą opinie naprawde.

jeśli tak jak piszesz coś co idzie do mnie ma nawadać zapach skuna czy innego zioła to prosze nie wysyłaj tego do mnie, ja ci podziękuje lumenem za dobre chęci bo ufam że takie są. Sam ten zapach jeśli nie zawartość może być dla mnie zagrożeniem które nie jest konieczne; niewiem jakie robią testy na poczcie i jak oni to badają.Sam zapach którego można uniknąć, i zawartość trochu niepewna. W kraju jakim żyjemy patologiczne prawo pozwala niemal na wszystko policji.
Nie chciał bym żeby kiedykolwiek mój człowiek, który nie krzywdzi nikogo nagle dwa dni spędził na dołku łapiąc oklep od policji,nie wiem jak ja mógłbym mu za to podziękować i to wynagrodzić, a dług który miałbym wobec niego po takim zajściu byłby poprostu zbyt wielki żebym mógł sprostać tak myśle. I przeraża mnie myśl że wypadało by go skrzywdzić gdyby ratując siebie mnie sprzedał, to mnie naprawde przerasta.

Czytałem gdzieś chyba na tym forum że głupie łodygi mają być już nielegalne, niepamiętam czy to już weszło czy miało wejśćł niechce jajec i zapachu bo sie dygam.

prosze uszanuj to, nie myślałem o bananach tymbardziej o zapachu dając tu swoje zgłoszenie, myślałem o pyłku
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #27

  • Strugi Deszczu
  • Strugi Deszczu Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Posty: 205
  • Zebranych lumenów: 159
  •  

  •  

Wszystko bez przypału, pyłek na miejscu. Gołab wylądował na dachu hyhy. Dzieki 4arty :).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: 4Elements

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #28

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

bliskiNatury napisał:
4Elements jesteś spoko, doceniam to że robisz op i masz chęć podzielić się ze mną swoją pracą, mam o tobie dobrą opinie naprawde.

jeśli tak jak piszesz coś co idzie do mnie ma nawadać zapach skuna czy innego zioła to prosze nie wysyłaj tego do mnie, ja ci podziękuje lumenem za dobre chęci bo ufam że takie są. Sam ten zapach jeśli nie zawartość może być dla mnie zagrożeniem które nie jest konieczne; niewiem jakie robią testy na poczcie i jak oni to badają.Sam zapach którego można uniknąć, i zawartość trochu niepewna. W kraju jakim żyjemy patologiczne prawo pozwala niemal na wszystko policji.
Nie chciał bym żeby kiedykolwiek mój człowiek, który nie krzywdzi nikogo nagle dwa dni spędził na dołku łapiąc oklep od policji,nie wiem jak ja mógłbym mu za to podziękować i to wynagrodzić, a dług który miałbym wobec niego po takim zajściu byłby poprostu zbyt wielki żebym mógł sprostać tak myśle. I przeraża mnie myśl że wypadało by go skrzywdzić gdyby ratując siebie mnie sprzedał, to mnie naprawde przerasta.

Czytałem gdzieś chyba na tym forum że głupie łodygi mają być już nielegalne, niepamiętam czy to już weszło czy miało wejśćł niechce jajec i zapachu bo sie dygam.

prosze uszanuj to, nie myślałem o bananach tymbardziej o zapachu dając tu swoje zgłoszenie, myślałem o pyłku


4elements zasuerował chyba to,że wysylanie pyłku jest niczym nadzwyczajnym, i tak samo jak same pestki moga byc przypalem tak i sam pylek.... a przez poczte sample jeszcze przemykaja to co tu sie bananami martwic :P?
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #29

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

le nut napisał:
.... a przez poczte sample jeszcze przemykaja to co tu sie bananami martwic :P?

Wysyłanie sampli pocztą to proszenie się o przypał, chyba tylko gimnazjalista wpadłby na taki pomysł :D

Kwestia dobrego pakawania i kamuflarzu i można wysyłać cuda wianki!

Żeby nie było offu u mnie przesyłeczki jeszcze nie ma :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Orzech

OP AUTO FEM White Widow 10 lata 2 miesiąc temu #30

  • Strugi Deszczu
  • Strugi Deszczu Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Posty: 205
  • Zebranych lumenów: 159
  •  

  •  

Ps, zobaczcie dobrze swoje pakiety, bo ja znalazłem 3 dodatkowe pestki hyhy :).

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Strugi Deszczu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany