Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Pyłek ...

TEMAT: Zapytanie o pyłek

Zapytanie o pyłek 9 lata 9 miesiąc temu #11

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

LaCocaine napisał:
A czy ktoś planuje robić sezonowe fem na out? może nazbierać trochę pyłku więcej? i rozdać w razie gdyby komuś STS'owanie nie wyszło? :mrgreen: :whistle: :mrgreen: :D :peace: :smoke:

Czekam az klony sie ukorzenia

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, DIESEL, Pingwin, , Kimbo Slice

 
 
 

Zapytanie o pyłek 9 lata 9 miesiąc temu #12

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

LaCocaine napisał:
A czy ktoś planuje robić sezonowe fem na out? może nazbierać trochę pyłku więcej? i rozdać w razie gdyby komuś STS'owanie nie wyszło? :mrgreen: :whistle: :mrgreen: :D :peace: :smoke:
a koleszko jaki masz pył ? femi czy reg ? i jakiej odmiany ? może swojego ss najładniejszego zapyle , szkoda mi chermić go jak się zrewersuje to pipa a plant naprawde spory i wczesny ( 1 tydz flo )
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 9 miesiąc temu #13

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

yebaq napisał:
LaCocaine napisał:
A czy ktoś planuje robić sezonowe fem na out? może nazbierać trochę pyłku więcej? i rozdać w razie gdyby komuś STS'owanie nie wyszło? :mrgreen: :whistle: :mrgreen: :D :peace: :smoke:
a koleszko jaki masz pył ? femi czy reg ? i jakiej odmiany ? może swojego ss najładniejszego zapyle , szkoda mi chermić go jak się zrewersuje to pipa a plant naprawde spory i wczesny ( 1 tydz flo )

Podbijam, tez mam pare femek i sie zastanawiam czy ktorejs nie chermic przy okazji jak bede robil to z AFami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Zapytanie o pyłek 9 lata 9 miesiąc temu #14

  •  Avatar
Yebaq Mi chodziło o to ,że też może będę potrzebował pyłku jeśli mi STS-owanie nie wyjdzie bo 1 raz będę z tym specyfikiem działał i tak pytam czy znajdą się jacyś dobrzy Panowie albo Panie asekurujący w razie potrzeby :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 9 miesiąc temu #15

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Acha , zayebałem się . No ja swojego planta nie prysne już , chyba że bym klona pobrał w co już nie do końca mi się chce bawić . Najwyżej kupie jakieś ,,dobre'' sezonowe pestunie jak do tej pory robiłem , mam nadzieje tylko że automaty mi wyjdą :lol: . Pozdrawiam .
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 8 miesiąc temu #16

  •  Avatar
Siema potrzebuje ktoś jeszcze pyłku jak coś ? bo mam cherme :


i reszta panienek na pechy (tą 1 chyba zabiorę zostawię tylko doniczkę gdzie jest cherma + 3 AF(jeden nie wyraźny :D) i tak będzie mnustwo pech :P)

to są AF z out mix'u soma pokazały włoski w doniczce i je powychwytywałęm widzieliście jak ciasno mieli więc korzonki też "trochę" poobrywałem dlatego myślę , że jakby od początku je potraktować jako AF to by było coś ciekawego :D no więc jak ktoś jest zainteresowany to niech pisze , kiedy pyłek będzie to nie wiem jak dojrzeje to będzie ( i zrobie ofc OS'a)może ktoś oblatany napisze kiedy mniej/więcej zacznie sypać :P
Koza napisał:
Hermiłeś to Coca za pomocą chemii czy samoistnie wywaliło jajca na żeńskiej roślinie bo ciężko połapać się w opisie?

Pzdr

oczywiście ja chermiłęm Twoim STS :D:D:D

P.S a tak z ciekawości to może samoistnie się schermić w blisko 100%? miał ktoś takie coś?
Kabzik napisał:
Witam,
Piszesz bardzo zawile, ale czy chodzi Ci o to, że ten plant po STS mógł być wcześniej hermą tylko go prysnąłeś zanim się określił i teraz nie wiesz, czy to przez STS, czy był wcześniej hermą/męski? Męskich i herm nigdy nie pryskałem :P i nie wiem jak ragują na STS, a to że cały/a zmienił/a płeć po oprysku sreberkiem to się zdarza, szczególnie przy nie dużych auto jak otrzymają dużą dawkę/stężenie STS, albo kilka powtórek. Z tych zdjęć wnioskuje, że raczej pestek (s1) z tej traktowanej rośliny nie będzie.

sorrki jak jeszcze bardziej zakręciłem, też jestem zajebany, siedze w chacie z nogą w gipsie i tylko dobrzy kumple donoszą stuff :stoned:


Pozdro

ludzie mam planta którego sam schermiłem i pytam się czy ktoś niechce pyłku fem tak jak ten cały temat na tym się opiera i tylko o to mi chodzi:D Koza się spytał czy to ja schermiłem czym sam się schermił i napisałem , że ja i nigdy nigdzie nie widziałem planta , który by sam się tak schermił jak ten mój po STS dlatego zapytałęm czy to jest możliwe , żeby samoistnie , aż tak się schermił i czy ktoś tak miał i tyle :rolling:

tutaj też pokazywałem zalążki tego

www.growlike.pro/forum/nasiennictwo/905-domowa-feminizacja-konopi-indyjskich-roztworem-sts?start=60#38603
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 8 miesiąc temu #17

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Hermiłeś to Coca za pomocą chemii czy samoistnie wywaliło jajca na żeńskiej roślinie bo ciężko połapać się w opisie?

Pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 8 miesiąc temu #18

  • Kabzik
  • Kabzik Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 47
  • Zebranych lumenów: 112
Witam,
Piszesz bardzo zawile, ale czy chodzi Ci o to, że ten plant po STS mógł być wcześniej hermą tylko go prysnąłeś zanim się określił i teraz nie wiesz, czy to przez STS, czy był wcześniej hermą/męski? Męskich i herm nigdy nie pryskałem :P i nie wiem jak ragują na STS, a to że cały/a zmienił/a płeć po oprysku sreberkiem to się zdarza, szczególnie przy nie dużych auto jak otrzymają dużą dawkę/stężenie STS, albo kilka powtórek. Z tych zdjęć wnioskuje, że raczej pestek (s1) z tej traktowanej rośliny nie będzie.

sorrki jak jeszcze bardziej zakręciłem, też jestem zajebany, siedze w chacie z nogą w gipsie i tylko dobrzy kumple donoszą stuff :stoned:


Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 8 miesiąc temu #19

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Gdyby to była roślina bez cech autokwitnących może bym się skusił bo na AFy już u mnie za późno.
LaCocaine napisał:


P.S a tak z ciekawości to może samoistnie się schermić w blisko 100%? miał ktoś takie coś?


W tym sezonie miałem pannę w 1-2 tyg flo i po dwóch tygodniach odwiedzam ją a tam wszędzie jajca :huh: Oczywiście chwasta wyrwałem a szkoda bo zapowiadał się ładny krzaczek.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o pyłek 9 lata 8 miesiąc temu #20

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Ma ktoś może jakiś zbędny pyłek ?

Chciałbym zapylić jakąś roślinkę od 4E a mianowicie WW x Viking Tropical. Bardzo fajna odmiana, którą miałem już w tym sezonie i jestem bardzo zadowolony.



:ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany