Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Pyłek ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!!

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #11

  • Autoflowering
  • Autoflowering Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 218
  • Zebranych lumenów: 275
  •  

  •  

zgłaszam się po pył :)
Coś zapylimy ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #12

  • Bolek
  • Bolek Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Miły
  • Posty: 113
  • Zebranych lumenów: 193
Witam,
Zgłaszam się po pyłek, mam kilka odmian fajnych do zapylenia.(na dniach wrzuce foto jak bd na spocie). Na koniec bym zrobił oczywiscie Os'a.

Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #13

  • Zygmus.Hajser
  • Zygmus.Hajser Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 617
  •  

  •  

Nie ukrywam że najbardziej zależało by mi na pyłku do zapylania kilka panien, w sumie nigdy nie próbowałem ale zawsze musi być ten pierwszy... oprysk STSem też co prawda planuje wykonać po raz pierwszy, by opanować tę sztukę... jest ryzyko niepowodzenia a taki pyłek byłby pewnego rodzaju zabezpieczeniem produkcji pestek :)

Rośliny które chciałbym zapylać to
-AK47 AF od female seeds, super wigor i kiełkowalność
-Maroc, ale tutaj chciałbym posłużyć się klonami bądź częścią rośliny, zabezpieczająć agrowłókniną
-być może Jamaican Dream, niewiarygodnie szybko zbierająca się odmiana w Polskim klimacie, wg producenta gotowa w 56 dni także sativa, zdobywczyni pucharu na jednym z cannabis cup nie może mieć kiepskich genów :D
- Gdy innych ogranicza moralność, czy prawo, pamiętaj:
- Wszystko jest dozwolone
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #14

  • Method
  • Method Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 272
  • Zebranych lumenów: 519
  •  

  •  

Witam,
Zgłaszam się do konkursu. Z tej okazji zrobiłem prosty rebus związany z tym Openem :)



Tutaj w większej rozdzielczości: www.growlike.pro/moon/albums/userpics/11051/Untitled-7.jpg

Szczerze to zależy mi na ziarnach, pyłek niech dostaną Ci którzy zrobią z niego prawdziwy pożytek. W tym roku wszystkie sezonówki poszły mi się jebać i zostałem jedynie z 9 automatami a w następnym roku będę dużo lepiej przygotowany i mam nadzieję, że będę miał więcej szczęścia. Jeśli udałoby mi się wygrać Twoje nasiona to obiecuję, że będą one dobrze spożytkowane i będą stanowiły podstawę mojego przyszłorocznego Outa ;) Pozdrawiam :peace: :peace:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez Method.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #15

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

Zaszczytem było by zapylić którąś z tych roślin

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #16

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Golas napisał:
Bo też nie słyszałem o tym jeszcze, a wysyłałem nie raz :P

Chodzi po prostu o to że ewentualna kontrola przesyłki przez służby kończy się tak jak by w paczce był susz. Ja również wielokrotnie otrzymywałem i wysyłałem pyłek i nie było żadnych problemów ale dla przyzwoitości warto o tym wspomnieć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Kimbo Slice

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #17

  • ElPolako.
  • ElPolako. Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 113
  • Zebranych lumenów: 156
  •  

  •  

Siema Golas :)
Miałem od Ciebie pesteczki , część poszła na marne przez pogodę i super przyjaznych osób które je pokochały od pierwszego zobaczenia i musiały je wziąć ze sobą, kilka również zasmakowało tudzież pobliskim zwierzyną , po prostu je uwielbiają, ale druga połowa została i miała się bardzo dobrze , może nie były super mega zadbane ale przynajmniej nie zmarnowały się i wręcz przeciwnie okazały się super , gdybym teraz je otrzymał od Cb na pewno więcej by się ostało i zostały by zapylone na pewno, tym bardziej że jeszcze dwa ostatnie wwxbb i wwxbj już mają tydzień i będą pewnie chciały troszkę nasienia, bo co by kobietki bez tego zrobiły, tym bardziej że są już ostatnie i szkoda by mi było żeby jeszcze w tym roku nie spróbować tych genów, bardzo przyjemne palenie jak dla mnie :)Czuje że z dzisiejszą wiedzą + plus nawozy jakie zakupiłem , wyciągnąłbym z nich dużo więcej jednak człowiek uczy się na błędach i to jest niestety prawdą, nic od razu nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli,całe życie się uczymy ;) także troszkę się rozpisałem, chciałbym zrobić trochę pesteczek na pewno by się nie zmarnowały a wręcz przeciwnie (gdyby była odpowiednia ilość to z pewnością trafią tutaj), przyłożyłbym do nich całe moje serce ;) Buch dla Ciebie za chęci i dar jaki posiadasz do swoich panienek, jesteś mym senseiem. Pozdrawiam ;)
xYz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #18

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Sporo chętnych ... nie wiem czy uda mi się Was wszystkich obdarować, ale z pewnością, to co obiecałem będzie. ;)
Dziękuję za udział w tym OSie.

Dzisiaj wieczorkiem podam listę nagrodzonych ! :D


OK ... wybór jak zawsze jest trudny... bo każdego bym chciał uszczęśliwić. :ganja:
Ale mam nadzieję, że w kolejnym OSie jaki planuje na dniach inni tez będą mieli szczęście.

Biedra ... interesują Cię pesteczki więc raczej na 99% otrzymasz je podczas kolejnego OSa.

Kliczko ... pestki otrzymasz razem z pyłkiem, zawsze będziesz mógł zrobić OSa z nich.

Mustache ... Pyłek i pesteczki trafią do Ciebie.

Zygmus Hajser ... Pesteczki i Pyłek polecą też do Ciebie.

Method ... ta sama sytuacja jak z Biedra :) pesteczki otrzymasz w kolejnym OSie.

Padadeszcz ... Też otrzymasz komplet.

ElPolako ... zobaczymy co tam zapylisz, a i Ciebie obdaruję.

Dane na PW proszę.
Więc sytuacja wygląda tak:

Kliczko
Mustache
Zygmus Hajser
Padadeszcz
ElPolako



PS. Resztę zapraszam do kolejnego rozdania ... w którym będziecie mieli pierwszeństwo ! :D
Farmerzy: Sandacz, Wygadany Puchacz, Yebaq, Autoflowering, Bolek

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 9 miesiąc temu #19

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

w takim razie niezła akcja zapylania się szykuje, a i będzie też co posadzić :)
dziękuję Golasie
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez padadeszcz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pyłek Feminizowany Auto White Widow + Pesteczki FEM !!! 9 lata 8 miesiąc temu #20

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Wszystko zapakowane i przygotowane do wysyłki ... zaczynam nadawać od poniedziałku. ;)
Pyłek z kwiatkami ładnie wysechł ... dodałem też talku jak zawsze, aby wilgoć się nie wkradła.

Dziękuję jeszcze raz za udział w OSie. :rasta:

Pozdro B)
G.



Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, KLICZKO, mustache, Szatyn, padadeszcz, Kimbo Slice
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany