Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Seed ...

TEMAT: OS Nr 1 BY DzikiBill czyli gdzie laik nie może tam Konesera pośle

OS Nr 1 BY DzikiBill czyli gdzie laik nie może tam Konesera pośle 9 lata 1 miesiąc temu #1

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Prezesie ! No i użytkownicy GLP Robię tego OSA aby się odwdzięczyć za pechy! Jeszcze ich nie otrzymałem ale myślę że Koza podeśle jak będzie miał czas. Nie mam fotorelacji ale nie chce żeby się takie geny zmarnowały a to ostatni czas co by je posadzić. Mam nadzieje że prezes zrozumie. Jak nie to- proszę o nie dawanie mi bana bo chce dobrze a nie źle
THE REAL SEED COMPAY
Landrence! Reg MIX
Nepalese
Malana Cream
Garhwali Jungli
Kumaoni
Sinai
Kerala

MAM ICH 10 SZTUK DO ODDANIA
BĘDZIE JEDEN PAKIET LUB W RAZIE WIELU CHĘTNYCH 2 PO 5 SZTUK

Do paczki dorzucę własnej produkcji Super Silver Haze x Blue Berry Reg 5/10sztuk (przynajmniej tak mi się wydaje) coś ją zapłodniło, ale chyba to właśnie bylo Blue Berry xD
Jeśli chodzi o wigor to potrafi wyjebać ładnie jak ma słońce nie powiem i nie jest wymagający, wystarczy dobra gleba. Ogólnie dobre geny ale u nas ciężko żeby doszedł na out – chyba że będzie dużo słonka. Największy problem jest taki że strasznie pleśnieje.

Więc tak jak widzicie w puli są zajebiste geny które zgarnąłem w gratisie w tamtym sezonie od www.f2seeds.fr.pl – Dzięki chłopaki !

Skoro je dostałem w gratisie to i za darmochę oddam bo nie chce aby się zmarnowały.
Raczej ich juz nie dostaniecie.
Oddaje je bo nie chce ich wysadzać na spocie. Myślę że światełko lampy będzie dla nich odpowiedniejsze a niestety nie mogę ich w ten sposób wysadzić.
Powód ? Zacny – Kto wie ten wie hehe! :evil: Poza tym nie mam czasu na dwa projekty in - out

Z tego względu że geny także są zacne to i wymagania duże.

Więc – osoba chętna musi! :

1.Wrzucić fotke set up’a – kartka z Nickiem – aktualna data.
2.Rozpoczęcie fotorelacji za max 2 tygodnie-czas od otrzymania pestek(do negocjacji)
3.Min 150 sensownych postów.
4.Link do minimum 2 fotorelek indoor – Kto więcej tym większe szanse! (to oczywiste)
5. Zapłodnienie panienek w celu przedłużenia genów ! – ( STS-FEMINIZACJA)
6.Foto STS
7.ZROBIENIE OSA Z PESTEK – W KTÓRYM OCZYWIŚCIE WYGRAM hehe :peace:
8. Staż minimum 6 miechów.
9.(jak ma ktoś jakieś afy regi na zbyciu to chętnie przygarnę-to nie wymóg) :P


Jeśli ktoś ma jakieś żaluzje co do wymagań to niech zawiesi na okno, wiem jakie koty tu są i co potrafią! – dla tych co nie mogą – uczyć się, uprawiać a zaprawdę powiadam wam że kiedyś będzie wam dane !
CZAS… START! MACIE GO DO ASTEPNEJ SOBOTY BANG !
:joint:
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez KoneserDzikiBill.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

OS Nr 1 BY DzikiBill czyli gdzie laik nie może tam Konesera pośle 9 lata 1 miesiąc temu #2

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Widze ze brak chetnych. Chyba za duze wymagania, no coz. Mnie zalezalo na tym aby utrwalic geny, ale skoro nie ma chetnych to prosze o przeniesienie OSA do zakonczonych. Sam je wyrzuce na outa ripen poleci moze bd z tego jeszcze jakies dzieci :)
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, , Chuck, zbiory

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany