Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Seed ...

TEMAT: Open Salvia I

Open Salvia I 6 lata 3 miesiąc temu #41

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  



Liście odpadły to dałem szklarenkę bo wilgotność raz tak a roz do zera.

Czy klepnie ?


Oby.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Open Salvia I 6 lata 3 miesiąc temu #42

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

klepnie klepnie, 2 letni susz robi dalej sieczke w mozgu
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Open Salvia I 6 lata 2 miesiąc temu #43

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

ufolud napisał:
klepnie klepnie, 2 letni susz robi dalej sieczke w mozgu

Nabiłem lekkomyślnie całe bongo i mówię śmiejąc się no to łan ,tu ,tri i zajebałem na roz całe...

Weszło i mówię do kumpla , e spoko jak changa trochę albo to DMT co mieliśmy niby , a za chwile taka turbo cipa że nie wiedziałem czy sobie poradzę psychicznie jak cała przestrzeń zaczeła się rozpadać jak naświetlona po wybuchu bomby atomowej , myślę sobie o kurwa ale mam przejebane.Najgorsze co miałem podczas tripa jak narastał że to się nie skończy aż "zje" energia całą planszę i będzie po nas , po mnie i moich kumplach.No ale po 15 minutach mogłem powiedzieć do nich - "jest względnie okaj".

Na 20 minut odpadłem jak po ekstrakcie , byłem w szoku.Ale warto było , co ważne jest szacunek , otoczenie i nastawienie ;) Bo inaczej to sam wiesz co się dzieje Ufoloudzie.


Ps.Ja błagałem ducha szałwii żeby przestał , żeby ktoś dał mi tabletki , które zatrzymają tripa bo był taki stan świadomości jakby szałwia pokazywała jak nietrwały jest ten tunel czasoprzestrzenny i że matryca kwantowa lub jak to nazwać pokazała mi co się dzieje jak się rozpada wszystko na czym opierała się twoja fizyczno-psychiczna egzystencja.
Mój kolega Szaman się kiedyś wspomagał w rozwoju właśnie SD i go rozumiem bo energię czuję od zawsze , a po SD to można ją odczuć jakby ci ktoś dał magnes na ciało.
Natomiast UZIEMIENIE podczas tripa , no chyba rzecz ważna ale nie wiem czy ktoś jest w stanie się uziemić żeby nie mieć takiego BAD TRIPA jak ja.

Ta roślina powinna być opisana - Stworzyli to Kosmici , uwaga najwyższy stan psychodelii.
DMT przy tym to jakieś zabawki , LSD to chyba na poprawę humoru jest.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 6 lata 2 miesiąc temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Kowalsky, ufolud

 

Open Salvia I 6 lata 2 miesiąc temu #44

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Zakazany Clonex zrobił to :


Musiałem uciąć skalpelem.

Dwa listki górne też uciołem bo pleśń szara zaatakowała przez teraz zbyt dużą wilgotność.
I weź tu dogódź.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, ufolud

Open Salvia I 6 lata 2 miesiąc temu #45

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Puszcz listki jak widzę.
Więc da radę. :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Ganjamatyk

Re:Open Salvia I 6 lata 2 miesiąc temu #46

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Golas napisał:
Puszcz listki jak widzę.
Więc da radę. :D

Pozdro B)
G.
Odbiła już na dobre , wrzuce jakieś foto jak będzie co ująć w kontekscie progresu.


Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


EDIT:
Stan na dziś dzień ;)
Jeszcze z 3 tygodnie i kloniki ciacham.






Trochę tu growlog robię ale chyba nikt nie ma mi za złe ;)
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 6 lata 2 miesiąc temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany