Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #11

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
nie zuwazylem koloru ,ale byl tego dnia byl w okolicy ogromny kolarski rajd ,po czasie zjrzylem ze pewnie dlatego tak ten helikopter zastygal w miejscu i poprostu monitorowal trase rajdu...sorry za panike i zamieszanie..;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #12

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

ja swego czasu mieszkalem na blanczu to tam helikopter codziennie latal
byl okres ze pojawial sie codziennie o 22 i robil oblot miejscuwek
na pewno nie scigali nikogo, to byla wczesna jesien
znajomy mowil, ze irlandia nie ma heli z termowizja do upraw - pozyczaja ze szkocji
jakos mi sie w to wierzyc nie chce

co do koloru to pytalem bo ostatnio u mnie czarny sie osiedlu przypatrywal
z tego co wiem to wojskowy ale co on tam robil...... hmmm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #13

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
Na # ktos wrzucil linka do artykulu o helikopterah w irl z termowizja wiec chyba maja ,ale zastanawiam sie jak ustawiaja te kamery ..tzn albotak by wychwicic najmniejsze wachania temp .ale pewnie wtedy wszystko sie zlewa czy moze tak by namierzac wieksze uprawy..? Nie sadze zeby szukali z pomoca tak drogiego sprzetu a i cala operacja pewnie tez sporo kosztuje ,malych namiocikow z 4 setka hps...?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez bedziebyczo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #14

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

wg mnie oni nie szukaja upraw tak jak w UK latajac po calym miescie tylko sprawdzaja miejsca gdzie jest podejrzenie uprawy
heli kosztuje sporo wiec mysle ze najpierw idzie van, jak van nie wykryje nic (moze w sumie sprawdzic tylko front domu bez strony ogrodowej/tylnej, strychu etc) to wtedy heli robi oblot)
mysle ze maja ustawiony czujnik na +22'C bo w normalnych domach raczej wiecej nie ma
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #15

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

+22C ??
ja teraz mam 24-25C w domu a niczego nie uprawiam.
Po kilku dniach upałów dochodzi do 28-30C
W większości mieszkan które sa umieszczone wysoko temperatury latem sa powyżej 24C.
Ja mysle że czujniki ustawione sa na 30C minimum
W namicie jak ostatnio sprawdzałem 32C było i mnie mają
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #16

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Wiekszosc heli ma kamere termowizijna bo to jest podstawa do poszukiwan ludzi ktorzy spierdalaj z buta.
Pozatym jak taki sobie leci na misje to sobie filmuje przy okazji a potem ktos siedzi i to sprawdza.

Pozatym to ze masz goraco w domu to nie znaczy ze uprawiasz.

Oni szukaja duzej ilosci ciepla ktora jest wyprowadzane w niestandardowy sposob czyli nie komin / boiler.
Pozatym tego ciepla nie widac w postaci chmury tylko na powierzchniach ktore sie grzeja od niego.

Ja mam takze powyzej 28 w domu podczas upalow a helikopter przelatuje tu srednio 7 raz dzienie.
A pozatym znam osobe ktora wypuszcza cieplo roomu 3x400 z pod dachu w krzaki na ogrodzie i jakos jest ok od roku.

Tak wiec kingspan grubo sciany ponad 50 a mysle ze 120 zeby spac spokojnie i odprowadzanie ciepla odpowiednio duzym wentem w odpowiedni sposob czyli komin / pod dom / w dom

I nie ma sie czym przejmowac tylko trzeba robic swoje.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #17

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
ja boxa mam na strychu ,ale jest on ogromny bo w rzedzie domow gdzie mieszkam czesc chat ma ten strych przerobiony na mieszkania tzn,sa tu domy 3 i 5 sypialniane ,dodatkowe dwie sa wlasnie tam gdzie u mnie jest strych,miedzy boxem a dachem jest spora odleglosc tak ze nie sadze zeby od 400hps jakos specjanie nad boxem podniosla se temperatura dachu,dlugi dukt odprowadza cieplo z boxa wijac sie po strychu a wylot skierowany jest na strych dokladnie nad boxem zeby wszystko rownomiernie rozprowadza ,mam nadzieje ze obmyslilem to w miare ...logicznie i skutecznie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #18

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

bedziebyczo napisał:
ja boxa mam na strychu ,ale jest on ogromny bo w rzedzie domow gdzie mieszkam czesc chat ma ten strych przerobiony na mieszkania tzn,sa tu domy 3 i 5 sypialniane ,dodatkowe dwie sa wlasnie tam gdzie u mnie jest strych,miedzy boxem a dachem jest spora odleglosc tak ze nie sadze zeby od 400hps jakos specjanie nad boxem podniosla se temperatura dachu,dlugi dukt odprowadza cieplo z boxa wijac sie po strychu a wylot skierowany jest na strych dokladnie nad boxem zeby wszystko rownomiernie rozprowadza ,mam nadzieje ze obmyslilem to w miare ...logicznie i skutecznie...

Co do temperatur dachu w upalne dni to sa one w huj wysokie i nikt sie tym nie przejmuje gorzej bedzie w zimie. Robienie czego kolwiek na dachu w uk bez kingspanu to nie porozumienie moim zdaniem.

No ale znam takich co tu sa a raczej jedno ktory ma boxa na dachu i ma to w dupie - moze sie odezwa :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #19

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polacy hodowali marihuanę. Następne lata spędzą w więzieniu. 9 lata 6 miesiąc temu #20

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Dwóch Polaków zostało skazanych w ubiegłym tygodniu na karę 4 i 2 lat więzienia za nielegalną uprawę konopi indyjskich w domu w Tulla, Hrabstwo Clare. Garda szacuje, że wartość skonfiskowanej marihuany na czarnym rynku wynosi prawie 327,000 euro.

Do zatrzymania Polaków doszło 13 stycznia br. w domu położonym z dala od innych budynków. Garda po otrzymaniu donosu uzyskała nakaz przeszukania posesji. Gdy przybyła na miejsce w domu świeciły się światła. Po zapukaniu w drzwi, światła zgasły i nikt nie odpowiadał na jej wezwania do otwarcia drzwi. Ostatecznie drzwi zostały wyważone. Podczas przeszukania, w dwóch pokojach na poddaszu znaleziono marihuanę oraz sprzęt do jej uprawy. Pomieszczenia były bardzo dobrze przygotowane do jej uprawy.

W domu zatrzymano 26-letniego Rafała U. i 24-letniego Emila S.. Zatrzymani trafili do aresztu tego samego dnia. Podczas rozprawy Rafał U. zeznał, iż pracował dla mężczyzny, którego nazywał 'wujkiem'. Za pracę przy uprawie konopi otrzymywał wynagrodzenie pomiędzy 2,000 a 4,000 euro. Garda niestety nie mogła ustalić kim jest 'wujek'.

Gardzie nie udało się również ustalić tożsamości osoby formalnie wynajmującej dom. Właściciel zeznał, że posesję wynajął Polakowi o imieniu Marcin. Jak się okazało w trakcie próby ustalenia wynajmującego, dane przedstawione właścicielowi były fałszywe. Zatrzymany Rafał U. mieszkał w domu od 1,5 roku.

Podczas ogłaszania wyroku, sędzia zaznaczył, iż maksymalna kara za uprawę konopi indyjskich wynosi 14 lat. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż zatrzymani współpracowali z Gardą, mieszkali w złych warunkach mieszkaniowych oraz byli 'na dole przestępczej siatki' skazał Rafała U. na 4 lata więzienia, zaś Emila S. na 2 lata. Emil S. otrzymał mniejszy wyrok, gdyż sędzia uznał, że jego rola w funkcjonowaniu uprawy była dużo mniejsza niż Rafała U. Na poczet kary zaliczono im okres, który spędzili w areszcie.


:ganja:
.....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Klepnix.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany