Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
witam wszystkich i rozpoczynam watek ktory skupi swoja uwage na wymianie informacji przydatnych dla mieszkancow zielonej wyspy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

to ja chetnie poslucham - jak zabezpieczyc sie przed zajacami na OUT'cie bo na wszystkich moich spotach jest ich po kilkaset :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • BARTEZ
  • BARTEZ Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • EloElo350
  • Posty: 12
  • Zebranych lumenów: 7
To prawda zajęcy nie brakuje w IE HYHYHY. A takich małych to wpip lata.straszaka spróbuj zrobić . Wbij pręt w ziemie i butelkę plastikową np coli do góry nogami włóż na pręt . Wiatr bedzie nią majtał w lewo i prawo może odstraszy Pozdro dla wszystkich irysów


Imagination is more important than knowledge because knowledge is limited ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 11 miesiąc temu #4

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Hehe a to pewnie króliki a nie zające tak jak w uk ;) najlepiej siatka ja radzę sobie sznurkiem możesz zobaczyć w mojej relce
Bartosz co do twojego straszaka nakladasz puszkę po piwie na pręt bardziej ja słychać a tak wył to bardzo dobry trick na Krety i Niemiec

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 11 miesiąc temu #5

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
coz...jesli chodzi o wszelkie problemy podczas uprawy outja,ja na razie zmagam sie z tym pierwszym ,czyli znalezieniem miejscowki,niby terenow to od cholery jednak znalezdz miejsce nie latwo,

i chyba najbardziej nurtujaca mnie obecnie kwestia...odpowiednik asashi w irlandi.....?ktos sie spotkal..?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #6

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
www.thejournal.ie/raid-cannabis-search-killarney-1546349-Jun2014/

polak aresztowany,46 plantow wycenili na 80.000 ciekawe jakim cudem mialby tyle wyciiagnac...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez bedziebyczo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #7

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Grubo jechał koleżka, oby jak najmniej takich akcji a wycena ech rzeczywiście cena z kosmosu; może liczą jak w Kartoflandii mokry temat ;)

bez przypału!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #8

  • ananas
  • ananas Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 25
  • Zebranych lumenów: 23
W Irlandii liczy się krzaka 800 euro.
W hydro podobno x 2.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #9

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
kurna lataja jak popierdoleni ostatnio ..nie wiem czy to termowizja ale helikoptery dziwnie zawisaja w miejscu..
nadzieja w tym ze lataja w dzien a wtedy u mnie noc....wschod slonca dopiero 21 pm..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

IRLANDIA,wskazowki,rady i wymiana doswiadczen dla wszystkich z wysepki 9 lata 9 miesiąc temu #10

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

bedziebyczo napisał:
kurna lataja jak popierdoleni ostatnio ..nie wiem czy to termowizja ale helikoptery dziwnie zawisaja w miejscu..
nadzieja w tym ze lataja w dzien a wtedy u mnie noc....wschod slonca dopiero 21 pm..

w dzien w tych upalach to nie maja co szukac bo w chatach bez upraw z otwartymi oknami +22'C czasem u mnie 25 jak przygrzeje
a jaki kolor tych helikopterow? bialo niebieskie czy czarne?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany