Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Coffeshop'y które warto odwiedzić w Amsterdamie

Coffeshop'y które warto odwiedzić w Amsterdamie 10 lata 7 miesiąc temu #1

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Grey Area
To małe miejsce cieszące się ogromną reputacją. Ma jedne z najlepszych odmian najbardziej znanych na świecie i specjalny klimat.
Został on stworzony przez dwóch amerykańskich entuzjastów, znanych jako "wodzów". Teraz Steve zabawia się gdzieś na wschódzie, a Jon ma nowego asystenta. Kiedyś zamykali w poniedziałki, ale teraz jest otwarty przez cały tydzień.
Sklep jest mekką dla amerykańskich turystów odwiedzających Amsterdam. Na ścianie jest zegar który zawsze pokazuje godzinę 04:20, Co do muzyki, to zazwyczaj graja tam stary amerykański rock.
Szklane bonga są dostępne.



Barney's Coffeeshop
Coffeeshop słynie z bardzo wyluzowanej atmosfery.
Kiedyś to miejsce nosiło nazwę Barney's Breakfast Bar. Teraz nie ma tu sniadań ani Barney'ego, tzn kiedyś był i był on kotem.
Coffik jest w samym sercu małej dzielnicy Barney na tym odcinku Haarlemmerstraat. Po drugiej stronie ulicy jest Barney Uptown, gdzie jedzenie jest nadal dostępne, a wzdłuż ulicy jest Farma Barneya. W rzeczywistości Formuła Barney'ego była tak udana, że zainspirowała inne miejsce wzdłuż ulicy do podawania śniadań. Pozostałe kawiarnie zaczęly serwować śniadania i dwie z nich, Pink Floyd i Blue Velvet, zostały przejęte przez głównych przewodników, Dampkring i Greenhouse



De Dampkring
Dampkring może gościć zadowolonych klientów od 1993 roku. Na menu znajdziemy odmiany z Cannabis Cup. Bardzo pomocna obsługa i przytulna atmosfera. Ściany są twórczo ozdobione.



Abraxas
Jest to jednen z najbardziej przyjaznych coffeeshop'ów turystycznych w Amsterdamie. Z biegiem lat, Abraxas rozwinął się. Kiedyś był to bar i coffeeshop w jednym, lecz od pewnego czasu jest to tylko coffeeshop i jest dużo większy niż był.
Dzisiejszy coffeeshop jest labiryntem małych pomieszczeń, dostępnych za pośrednictwem wąskich krętych schodów na obu końcach budynku. Każdy pokój ma charakterystyczny motyw, a nawet parter podzielony jest na tematyczne obszary.
Na jednym końcu coffeshopu podłogi i sufit są szklane.
Szeroki wybór pomiędzy rożnymi odmianami trawy i haszu. Atmosfera jaka tam panuje, sprawia ze jest to miejsce w którym można spędzić milo czas.


Pink Floyd
Pink Floyd to jedno z ulubionych coffeeshopow wśród ludzi. Ma wspaniały personel, można zjeść dobre przekąski i można wygodnie posiedzieć. Sklep był znany, między innymi z jego trawki Mothers Finest i haszu Umma Gumma.
W 2007 roku został przejęty przez Dampkring.


Jest masa innych coffeshopow które warto odwiedzić ja opisalem tylko pare, wiec jeżeli chcesz się podzielić ze wszystkimi coffeeshopami które warto odwiedzic to pisz smialo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Haszczu, Jointowy Kac

 
 
 

Coffeshop'y które warto odwiedzić w Amsterdamie 10 lata 7 miesiąc temu #2

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

no ta zapodam coff od ktorego sie wszystko zaczelo
pierwszy coffshop w holandii czyli slawny bulldog :whistle:
to tak pierwsze co to adresik dla podrurznych

Leidseplein 17, 1017 PS Amsterdam, Nederland ‎
same centrum amsterdamu

mialem zaszczyt tam byc B)
proponuje odwiedzic te zaczarowane miejsce














https://growlike.pro/moon/albums/userpics/11183[IMG]growlike.pro/moon/albums/userpics/11183
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez Alien.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Coffeshop'y które warto odwiedzić w Amsterdamie 10 lata 7 miesiąc temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Bulldog Coffeshop:


Moim pierwszym na liście był coffer Bulldog z racji tego, że był to pierwszy coffeshop, odwiedzany był przez wiele sławnych osobowości, mają świetny soczek mango który idealnie pasuje do jointa w bulldogu ale odrzuciła mnie jedna ważna sprawa, jeden mały błąd którego nie popełniały nawet malutkie coffeshopy - panienka wyciągała z szuflady porobione już pakiety, czy to haszysz czy kwiat, było zapakowane gotowe do skasowania. Wszędzie indziej dostawałem pod nos pudło albo tabliczkę czekolady z której nożem odcinano pożądaną ilość. Tu zawiodłem się na Bulldogu ale pamiątkę w postaci fifki, z której popalam haszyk/kief sobie sprawiłem:)



Moja fifeczka z Bulldoga:



Byłem w wielu coffikach i nie pamiętam wszystkich nazw. Od siebie chciałbym polecić wyżej wymienionego damprkinga, coffe 420 oraz Freeworld który najbardziej urzekł mnie klimatem - wszędzie kosmici. Dobrym i chwalonym coffikiem jest Mellow Yellow

Rock Caffe 420:







Freeworld coffeshop:






Po ciężkim zwiedzaniu coffeshopów polecam muzeum konopi, marihuany i haszyszu:

Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany