Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Jak u Ciebie to wygląda ?

Mam wszystko w jednym Bez głosów 0%
Mam wszystko oddzielnie 9 90%
Przez pracę mam w jednym 1 10%
Łącznie oddanych głosów: 10 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz?

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
1.Sprawa czy można zrobić tak , żeby można było więcej słów wpisać w "opcjach" ankiety? wtedy ankieta była by bogatsza o wybory a tak przez ograniczenie nie mogę wpisać bardziej złożonych wypowiedzi.

Co mnie skłoniło do tej ankiety ? ostatnio w me patrzałki (jakaś reklama była) wbił się Sony Xperia Z1 no i Sobie tak czytam opis i patrze u mnie procesor na kompie 1,6 a tam 2,2 i se myślę wtf?!

i tak potem Sobie myślę , że w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym... wiadomo jak ktoś gra w jakieś gry to raczej fon Mu kompa nie zastąpi.

a Wy co sądzicie ? cieszycie się z takiego postępu techniki? jak macie własną odpowiedź , której niema w ankiecie to śmiało się wypowiadać :smoke:

P.S wiem dużo "myślę" ale to chyba dobrze nie?:D:D:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #2

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja osobiście uważam, że nie dobrze jest mieć wszystkiego razem.
To wg mnie może być kiedyś wykorzystane przeciw nam. Tak samo jak wszędzie facebook, zakupy, strony internetowe z cookies...

I niedługo państwo czy korporacje będą o nas wiedzieć wszystko, temu jestem przeciwny.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #3

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

ja mam komputer w telefonie , a telefon w komputerze ... Tak dla wygody ;)

A tak na poważnie to z wiekiem coraz bardziej jestem na bakier z nowymi technologiami . Niby człowiek kupuje super telewizory , komórki , aparaty , samochody z milionem funkcji . Ale później szybko się okazuje ,że znowu korzystamy tylko z funkcji najbardziej nam potrzebnych ,a reszta gadżetów jest tylko po to by się komuś pochwalić "patrz co ja mam" :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, 4Elements, UF

 

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Dlatego używam zwykłego telefonu bez aparatu oraz połączenia z internetem, regularnie jest wymieniany za 60zł w markecie.

Laptopa używam tylko do surfowania po necie, oglądania filmów i słuchania muzyki. Kamerka jest zaklejona czarną taśmą izolacyjną:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, UF

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #5

kiedy telefon będzie kosztował 300 zł - jak na tel przystało i miał opcje niemal darmowego internetu bateri trzymającej miesiąc i możliwości jakie daje prawdziwa klawiatura z myszką to się nad tym zastanowie.
puki co wole kupić 10g niż wydać na takie badziewie bo wiem że z tego mam radość a nie " jak to sie kurwa obsługuje"

technika i nauka jest użyteczna jeśli jest pożyteczna. dlatego:
tzmpolska.org
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #6

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Powiem że wole wszystko oddzielnie tak jak mam teraz, ale przydałaby mi się trochę lepsza technologia bo mam nokie 100,zajechanego lapka i cyfrówkę za 500zł i jeszcze nie moja :D
Całą kasę wyjebałem na ledy i teraz mam hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #7

  • UF
  • UF Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 130
  • Zebranych lumenów: 227
Ja osobiście nie przepadam za nowinkami technologicznymi. Od dzielnie użytkuję stary telefon który nie posiada żadnych dodatkowych opcji takich jak- aparat, mp3, itp. nie potrzebuję tego w telefonie :) Od dzielnie użytkuję też inne urządzenia elektroniczne takie jak: aparat, laptop, odtwarzacz mp3 itp. Z internetu korzystam jedynie przez lapka i to jest dla mnie jedynie opcjonalne korzystanie z neta.




:D :ganja: :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #8

  • Kabi
  • Kabi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 63
  • Zebranych lumenów: 62
jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. o.
"Everybody shut da fuck up!! There is some growing goin' on over here!!"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Zakwas, Bongjour, UF

Czy masz Tel , PC(np.internet) , Aparat itp w jednym ? czy jednak wszystko oddzielnie wolisz? 10 lata 1 miesiąc temu #9

  • Wuja_Ben
  • Wuja_Ben Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 14
  • Zebranych lumenów: 31
Kwestia czego potrzebujemy
ja niestety muszę być na bieżąco ze wszystkim bo inaczej dziengi nie lecą strumieniem
także mój cały świat finansowy trzymam w smartfonie :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany