Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ?

Mało 12 33.3%
Dużo 13 36.1%
Bardzo Dużo 11 30.6%
Łącznie oddanych głosów: 36 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ?

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
co Wy o tym myślicie jaka to grupa ludzi jest ? znaczna czy jednak myślicie że mała? piszcie własne zdanie na ten temat i oczywiście bierzcie udział w głosowaniu :rolling:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Myślę, że dużo. Sam znam więcej osób, które wolą lampkę od biurka niż trochę wiedzy w temacie. Sam tak zaczynałem:)


:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Przy obecnym dostępie do internetu grupa ta jest na pewno spora, w dzisiejszej rzeczywistości można zapytać wujko google o wszystko i jest szybka, trafna odpowiedź a szukanie jest banalanie proste więc dlaczego nie wykorzystać tego dobrodziejstwa? Druga sprawa to nasiona, nie każdy ma znajomego growera a najłatwiejszy dostęp do nasion do internetowe sklepy. Mając taką skarbnicę wiedzy jaką jest internet i znając lenistwo ludzi podejrzewam, że 3/4 biorących się za uprawę zagląda na fora tematyczne. Chociaz z drugiej strony biorąc pod uwagę mój przypadek to znalazłem forum jak już potrzebowałem pomocy aleee to było dawno temau jak jeszcze po ziemi chodziły dinozaury :lol:

Coca nastęnym razem popracuj nad treścią ankiety i opcjami do wyboru bo nie do końca wiadomo ocb a nie każdy też chwyta w lot Twój przekaz. Niestety moderować ankiety nie można :sick:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Moim zdaniem dużo osób sadzi nie widząc jak np. Kupna ziemie ze sklepu i pestki, rośliny wyszły z ziemi i powiedzmy na spocie po tygodniu miesiącu czy dwuch rośliny marne bo posadzone w lesie pod drzewami albo ich nie ma wcale. Uschly, zwierzęta zjadly zero zabezpieczeń czy tam podsypania nawozem czy głupie podlanie na spocie. Teoria teoria na koniec praktyka jak w szkole hehe :D
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #5

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

A wg mnie sporo osób nie korzysta z dobrodziejstw forum. Osobiście znam 6 osób, którzy uprawiali MJ i żadna z nich nie korzystała z żadnego forum, a gdy zapytałem 2 z nich to każdy odpowiedział, że się boi bo służby mogą namierzyć, a jak się wchodzi na takie fora to na pewno ma się coś na sumieniu...
Poza tym historie z innego forum o tym jak ludzie pokazywali swoje zdjęcia i prosili o pomoc utwierdzają mnie w przekonaniu, że mało jest osób myślących jak my (wg mnie prawidłowo), że najpierw teoria, później praktyka.
Ile to razy widzieliśmy zdjęcia z opisanymi przez Bongjour warunkami? Lampka biurkowa, nasionko wsadzone obok juki pokojowej i wszędobylskie pytanie: "Ile z tego wyciągnę?"...
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy,

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #6

  •  Avatar
najpierw zaczynasz palić,potem znajdujesz lub dostajesz ziarno a następnie z czystej ciekawości lub chęci siejesz..forum to przypadek zdaje mi sie..zresztą siedzi nas tu garstka..
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #7

  • Autoflowering
  • Autoflowering Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 218
  • Zebranych lumenów: 275
  •  

  •  

Bongjour napisał:
Myślę, że dużo. Sam znam więcej osób, które wolą lampkę od biurka niż trochę wiedzy w temacie. Sam tak zaczynałem:)


:bongo:


Nie śmiej się, sam sadzę pod lampką od biurka - patrz moja fotorelacja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #8

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Ja zaraziłem się od znajomego growera jak wyszło,że uprawia:P
Dał mi 2 pestki i od tego się zaczęło:P Jak miałem jakieś problemy na początkach to zawsze coś doradził ale jak go nie było to powiedział,że w necie znajdzie się miejsce gdzie poszukam informacje o uprawach no i zaczęło się "buszowanie" po forach konopnych :woohoo:
Z kolei najwięcej wiedzy wyniosłem z "doświadczenie" w uprawie innych roślin i trochę ze szkoły która okazała się pomocna:P
Problemów z roślinami nie miewam bo trzeba je traktować jak "prawdziwe życie" nie dawać nic czego by nie potrzebowały;P
A na forum jestem po to by nie czuć się "samotny w tym fachu" bo tu nie muszę zachować pełnej dyskrecji a przy okazji popatrzeć jak idzie innym zacnym growerą !
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez Gandzia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #9

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Ja znam około 3-4 osób, które uprawiają i nie mają nic wspólnego z żadnym Forum ! :P
Więc sporo ludzi nie interesuje się wchodzeniem na net po informacje o MJ.
Z tego 2 osoby nigdy nie szukały informacji na necie ... tylko podstawy od znajomych, którzy już coś uprawiali. :rasta:

PS. więc można sobie wyobrazić, że co najmniej 80% nie wychyla się w necie z uprawą. :rolling:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak sądzisz ile osób zaczyna uprawiać MJ nie ucząc się na forach konopnych ? 9 lata 10 miesiąc temu #10

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Golas napisał:
PS. więc można sobie wyobrazić, że co najmniej 80% nie wychyla się w necie z uprawą. :rolling:

Pozdro B)
G.

Każdy wie dlaczego wolą się nie wychylać:P Zagrożenia z każdej strony,nawet sąsiadowi nie można ufać :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany