Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ?

Nigdy 13 68.4%
Czasami 5 26.3%
NIedługo kupie Sobie rower... 1 5.3%
Łącznie oddanych głosów: 19 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ?

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Jak coś to można pisać jakie to były sytuacje itp jeśli się przytrafiło.

Ja osobiście powiem Wam według mnie największy błąd jaki ludzie robią ciachnięci siadając za kółko pod wpływem a mianowicie prędkość... Ja zawsze używam metody "Policyjny Patrol" - jedziesz do przodu aby się toczyć maks 50 km/h a nie wsiadają i napierdalają do podłogi gaz...

oczywiście nie mówie tutaj o sytuacji , że się człowiek "wczołgał" do samochodu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • Rusłan
  • Rusłan Avatar
dziwna ankieta ja osobiscie nie jezdze pod wplywem. Ale jak widze kogos co wsiada pijany to z samochodu i w morde lac :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Mało opcji wyboru jak dla mnie :P
Pod wpływem może kiedyś mi sie zdarzyło ale raczej po jednym piwie po godzinie/ dwóch i to w sytuacji wymuszonej, że trzeba pojechać. Pije, nie wsiadam za kółko!

inna sprawa to jazda na tzw kacu gdzie do końca nie jestem pewien czy już mogę prowadzić. Nie posiadam alkomatu a na komendę jakoś nigdy mi nie po drodze ;)

Nie prowadźcie po alkoholu, sznujcie swoje życie i życie innych uczestników ruchu drogowego!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Szczerze raz jechalem po pijaku ale to na polnej drodze. I nie bylo za ciekawie zero orjetacji ruchy spowolnione a finalem zatrzymalem sie w rowie. Nie miał bym odwagi jechać po pijaku po drodze publicznej i z myślą ze mogę kogoś zabić. Raz gosciowy który wsiadal do auta zataczając się dostał strzała i kluczyki wylądowały w stawku. Co zrobił dalej juz mnie nie interesowało ale jak odchodzilem zmacznie SPAL po strzale :D
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Rusłan

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #5

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Zdarzyło mi się raz. Był dzień ojca% a ten poprosił mnie o przeparkowanie swojego samochodu. No to syncio chętnie pomógł, a tata do dzisiaj ma pęknięty tylni zderzak, którym pchałem przez 30m ogromny kamień.

Z reguły nie pije więc zdarza mi się czasem prowadzić po paleniu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: LaCocaine

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #6

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

ja totalnie najebany raz wsiadlem do fury i przejechalem sie po osiedlu (wiecie-gangsterka, hehe), ale to jedyna taka sytuacja :D
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy zdaża Ci się jeździć pod wpływem alkoholu ? 9 lata 10 miesiąc temu #7

ostatnio podobno chciałem jechać 40 km ale nic z tego nie pamiętam dzięki bogu zgona w pracy zaliczyłem raz na 9 lat całej swojej kariery zawodowej i że mnie jednak odwieżli z tej pracy do domu.

poza tym prowadziłem kiedyś po dwu piwkach i po wyrzyganiu na drógi dzień. zajebiście się jechało, średnio o 30% szybciej pokonywałem trasy zaśnieżone i zalodzone jak te same trasy w lecie. pasażerowie opowiadali że się bali.

mimo pozytywnych doświadczeń i wesołego, zrelaksowanego stanu jaki pamiętam. nigdy niechce więcej prowadzić po jednym piwku a co dopiero po pijaku - bo moim zdaniem to są dwa odmienne choć czasem zachaczające o siebie stany.

po jednym piwku trzeba odczekać minumum 2 godziny, 3 powinny w zupełności wystarczyć jeśli jest się człowiekiem pijącym 2-4 piw tygodniowo a piwo nie miało więcej jak jakieś 6% wtedy już niema jakiejkolwiek fazki, pozostają tylko (ewentualne) procenty dla panów "punkciarzy"

zaznaczyłem "nigdy"
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany