Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkiego rodzaju teksty informacyjne o właściwościach leczniczych ...

TEMAT: Co leczy marihuana? szybki spis

Co leczy marihuana? szybki spis 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Co leczy marihuana?



Marihuana to przede wszystkim medycyna !!! A nielegalna jest tylko dlatego, ze nie można jej opatentować, czytaj: nie można na niej zarabiać. Firmy farmaceutyczne popadały by natychmiast, a one wszak trzymają władze na świecie. Medyczna Marihuana leczy :






ADHD, AIDS,alkoholizm, alzheimer, anoreksja, astma, arterioskleroza, artretyzm, bezsenność, biegunki, bóle, bóle menstruacyjne, bóle mięśniowe, bóle nowotworowe, bóle reumatyczne, Crohn ( Leśniowski ), demencja, depresja, dermatozy, dyskinezje, dystonia, dystrofia mięśniowa, egzemy, epilepsja, glejak wielopostaciowy, gronkowiec złocisty MRSA, MSSA, grzybica, HBV, hemoroidy, HCV, HIV, huntington, infekcje, jaskra, jęczmień oka, kachleksja, leukemia, łuszczyca, miażdzyca, migreny, nowotwory mózgu, nowotwory piersi, nowotwory płuc, nowotwory skóry, odleżyny, oparzenia, paraplegia, parkinson, plamica wątrobowa, porażenie mózgowe, PTSD, retinopatia cukrzycowa, skurcze spastyczne, stwardnienie rozsiane, szumy uszne, świąd, tetraplegia, tiki nerwowe, tinnitus, tourett, trądzik, udary mózgu, urazy mózgu, wymioty, wytrzeszcz, zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie wątroby typu B, zapalenie wątroby typu C, zapalenie węzłów chłonnych, zapalenie żyły, zapalenie serca, zespół napięcia przedmiesiączkowego, zespół stresu pourazowego, żylaki.







pozdrówki B)
peace :peace:






zródło-blox.pl
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Co leczy marihuana? szybki spis 10 lata 3 miesiąc temu #2

koncerny farmaceutyczne napewno by nie padły bo wydaje mi sie że są tam rzeczy które są potrzebne i niema odpowiedników w medycynie naturalnej ziołach itd. ale straciły by skurwysyńską część swoich zysków ... i stracą ją trzymają się jak tylko mogą ale to już zaszło za daleko :)

od siebie powiem że nasze ziółko:
alkocholizm - jak najbardziej kiedy pale to mniej pije albo nie pije wcale, ktoś powie że to głupota leczyć jeden narkotyk innym, ale trzeba wziąść pod uwage swoje zachowanie i oddziaływanie na zdrowie po jednym i po drugim.
kaszel - jueden buszek i juz łątwiej wykasłać
depresja - od czasu do czasu każdy ma zły dzień, i żeby ten zły dzień nie wszedł w kośći moja sweet purple, sprawia że głowa działa innymi torami, ciągle świadomość ale po małym buszku umysł wyrywa się z blokady negatywnych emocji
nerwy - super ile głupich niepotrzebnych rzeczy które się zrobi albo powie w nerwach można odłożyć w niebyt.

jeśli chodzi o nerwy i depresyjne stany to palenie sweet purple nauczyło mnie, że można do nie których spraw podejść tak jak nigdy wcześniej nie potrafił bym, można zmienić stan umysłu na lepszy. i tu nie chodzi tylko o chwilową poprawe jak w alkoholu, ani też o faze ale wogule o poprawe, to zrozumieć można chyba tylko paląc.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wild
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany