Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Artykuły ze świata Konopi
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Monsanto vs. Konopie czyli: dokąd to wszystko zmierza?

Monsanto vs. Konopie czyli: dokąd to wszystko zmierza? 10 lata 7 miesiąc temu #11

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Nie potrafię tego tak nazwać pięknie nie wiem czy to reinkarnacja ale tak
doświadczyłem w sowim życiu sytuacji w których czułem iż moje myśli świadomie lub nie świadomie ( i jeśli nie sa zbyt przyjazne otoczeniu to szkodza ) wywieraja ogromny wpływ na moje otoczenie , na mój odbiór rzeczywistości i tak w tym momencie odkryłem iż czastka zwać można różnie - Boga, kosmicznej inteligencji , światło , siła kreacji jest również we mnie jak i we wszystkim , Czyli tutaj mówiac o procesie oczyszczania jeśli zaczynam od siebie to to emanuje na zewnatrz.

Kolejne co mi wpada do głowy to to że energia podaża za uwaga - troskajac się zbyt wiele tak na prawdę przyciagamy te negatywne rzeczy do siebie ale po co ? wystarczy mi świadomość że tutaj kraża różne energie ale jedyna według mnie sensowna to tak jak piszę Sannjasin - jest to miłość <3
I to w tamta stronę chcę iść a to jest o tyle silne że nawet jak mam zły humor , naprawdę okropny to życie nie pozwala się poddać - z wewnatrz pojawia się głębokie zawołanie ŻYCIE.
Możemy być pokemonami , golasami , joginami byle byśmy byli soba.
Co do tych 'pał' którzy chca okiełznać dla siebie planete ziemie - i tak się wam nie uda przekonacie się :)

i jeszcze coś mi tu wpadło , przypadek ?
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez 4Elements.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

Monsanto vs. Konopie czyli: dokąd to wszystko zmierza? 10 lata 7 miesiąc temu #12

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

z tego co kojarze to monsanto protection act wygasl albo wygasnie za rok
jest powod by sie cieszyc, na prawde.




jezeli chodzi o konopie to tez widze tylko progress, coraz to kolejne panstwa znosza restrykcje.
oby tak dalej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany