Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wywiady dotyczące tematyki Konopi Indyjskich …
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 3 tygodni temu #1

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
Konferencja z udziałem Wincentego Elsnera (TR), Macieja Kowalskiego (Europa+Twój Ruch) i Andrzeja Dołeckiego (Wolne Konopie) dotycząca korzyści finansowych szacowanych na 8 miliardów złotych, jakie powstałyby w momencie legalizacji handlu marihuaną.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 tygodni temu przez hempgreen.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 3 tygodni temu #2

trzeba rozmawiać :)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dokładnie ... trzeba o tym rozmawiać ile się da i gdzie się da.
Przekonywać i tłumaczyć społeczności ! :ganja:

Chyba wszystko zmierza w dobra stronę ...

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #4

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Już widzę te zyski w wysokości 8mld. Przecież jak będzie legalizacja to każdy będzie sam hodował.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #5

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Może 8 to przesada, ale coś tam będzie np. ogórki każdy może hodować a nie każdy to robi tylko kupuje.
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #6

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

bardziej odpowiednim słowem będzie tu uprawa, a nie hodowla ;)
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #7

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Temat jest holernie dobry . Trzeba o tym mówić uświadamiać ludzi . Ale czasem mam wrażenie że szkoda gadać do dupy bo cie osra ja wiem Ty wiesz a mochery po 45 roku życia widzą w nas diabła a sami wiperda..ą xanax bo synek bierze MARICHUANE . Gdzie tu logika?
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #8

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

jak nalozą na ziolo akcyze i vat to bedziecie kupowac bake za 100 zl od grama, wtedy zatesknicie za czasami gdzie wystarczyl tel do znajomego growera ;) 25 za gram bo malo tego mam i wszycho. :P

Nie no żarty żartami, dobrze ze sie o tym rozmawia, moze doczekamy legalnych czasów, a przynajmniej takich gdzie młodzież nie jest sądzona za posiadanie nabitej fifki ziólkiem.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #9

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
jak nalozą na ziolo akcyze i vat to bedziecie kupowac bake za 100 zl od grama, wtedy zatesknicie za czasami gdzie wystarczyl tel do znajomego growera ;) 25 za gram bo malo tego mam i wszycho. :P

Wolałbym już dać te 100zł za gram czystego prawdziwego palenia bez żadnych domieszek i do tego legalnie . A nie tak jak teraz mam dać 40-50zł za "gram" gdzie gram to oczywiście 0,8g z woreczkiem oczywiście i jeszcze palenie niewiadomego pochodzenia . Taka kurwa kinder niespodzianka i ta adrenalina przed odpaleniem jointa i odwieczne pytania :

-"Czy będzie dobrze kopać ? Czy będzie jakoś smakować ? Kurwa dlaczego diler mówił ,że jest zajebiste ,ale trzeba do niego dobrze się nastawić?" :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy, prometeusz

Konferencja prasowa - Niechciane pieniądze - 8 mld od Wolnych Konopi 10 lata 2 tygodni temu #10

gdyby dali pod stołem i bez kamer mieli by większe szanse
a tak to jest przychodzi niewiadomo kto nie wiadomo z kąd i mysli że światem zawojuje. :smoke:
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 tygodni temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany