Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek.

Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek. 10 lata 1 miesiąc temu #1

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Witam.
Jako że zaczyna sie sezon out pewnie wielu z nas dokona wkrótce zakupu z tej okazji nasion.Chciałbym abyście podzielili sie swoimi patentami na bezpieczny ich odbiór.
Ja osobiścia zamawiałem do tej pory na adres kolegi.Teraz już nie mam takiej opcji i zastanawiam sie nad paczkomatami.Paczkomat czyli taka szafa-komputer z którego można odbierać sobie paczki dostarczone wczesniej przez kuriera.Sprawa byłaby bajera tylko w większości przypadków trzeba płacic kartą a to jak wiadomo zdradza nasze dane.Podobno jest opcja zapłaty gotówką ale tylko w niewielu punktah in-post.
Podzielcie się prosze waszymi rozkminami na ten temat.
Pozdro!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek. 10 lata 1 miesiąc temu #2

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Ja to widzę tak:

Tak czy siak, czy kartą czy przelewem czy kurierem czy listonoszem, dane o sobie podać musisz chyba, że chcesz to załatwić w formie przelewów pestkowych i wyciągać pestki z komputera lub bankomatu, co jest raczej nie możliwe :)

Jedynym sposobem na ubezpieczenie sobie (jako tako) pleców w tej kwestii jest branie nasion od seedshopów polecanych przez konkretne osoby (nie takie że ziomek od palenia da ci cynk że shop jest git, tylko chodzi o popularne zdanie na temat danego sklepu). Listonosz Ci nie zagląda co masz w liście podobnie kurier więc przypał może wyjść jedynie ze źródła.

Ja pestki kupuję całą swoją karierę z MJ od f2seeds i nigdy się nie mile nie zaskoczyłem, dobra obsługa, łatwy kontakt, wszystko pięknie zapakowane, a adresy są niszczone po wysłaniu paczki. Więc ten sklep Ci mogę polecić, jak jest z innymi tego nie wiem, ale trzeba poszukać, popytać, gdzieś na forum była nawet lista przypałowych seedshopów więc kwestia poświęcenia trochę czasu.

Podsumowując, nawet jakbyś sobie dom zabunkrował i opancerzył to adres podać musisz.

Ps. Chyba, że jedziesz bezpośrednio na teren shopu i kupujesz osobiście, więc to jest chyba jedyne wyjście tyle że tu musisz uważać czy dany sklep ma jedynie swoją siedzibę czy ma też sklep, z tego co wiem f2seeds niedawno miał ruszyć z własnym sklepem.

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek. 10 lata 1 miesiąc temu #3

  • Ballantines
  • Ballantines Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 80
  • Zebranych lumenów: 93
  •  

  •  

ja tak jak kolega wszystko co przypalowe zamawiam na adres kolegi ktory jest czysty... i wszystko oczywiscie za pobraniem... niestety troche drozej , ale wole doplacic niz sie tlumaczyc...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Re:Odp: Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek. 10 lata 1 miesiąc temu #4

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Czy trzeba zawsze odbierajac paczke od kuriera pokazywac mu dowod tożsamosci? bo jesli nie to mozna zamówić na Fikcyjne nazwisko pod adres powiedzmy osiem ulic od naszej.Chodzi o to ze kurier na zyczenie klienta powinien zadzwonic z info ze za pare min bedzie na miejscu,no i wtedy podbijasz pod taki adres i odbierasz na klatce schodowej paczke.

I tak najlepsza opcja to chyba byly by te paczkomaty,jesli tylko dawałyby możliwość zapłaty gotówką.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek. 10 lata 1 miesiąc temu #5

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja zawsze zamawiałem płacąc przelewem na swój adres i swoje dane, jak budowałem boxa też kupowałem na alledrogo z dostawą na mój adres lampę HPS, mylar, nawilżacze itd. WSZYSTKO zamawiałem pocztą z przesyłką na mój adres, zawsze tak robię.
Ale jeśli komuś mówię, co mam w domu to musi to być tak zaufana osoba jak np. brat czy przyjaciel, który już nie raz mnie nie zawiódł lub kobieta z którą mieszkam i ciężko byłoby jej o tym nie mówić:)

Ale mam inne zasady, których przestrzegam i dzięki temu do dziś mnie nie złapali.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Edmund Dantes

Re:Odp: Wasze sposoby na odbieranie przypałowych przesyłek. 10 lata 1 miesiąc temu #6

  • stu
  • stu Avatar
prometeusz napisał:
Ja zawsze zamawiałem płacąc przelewem na swój adres i swoje dane, jak budowałem boxa też kupowałem na alledrogo z dostawą na mój adres lampę HPS, mylar, nawilżacze itd. WSZYSTKO zamawiałem pocztą z przesyłką na mój adres, zawsze tak robię.
Ale jeśli komuś mówię, co mam w domu to musi to być tak zaufana osoba jak np. brat czy przyjaciel, który już nie raz mnie nie zawiódł lub kobieta z którą mieszkam i ciężko byłoby jej o tym nie mówić:)

łamiesz dwie podstawowe zasady, zamawiasz na swój adres i mówisz komukolwiek... u mnie tylko żona wie co się dzieje :D

jeśli chcecie płacić kartą anonimowo przychodzi z pomocą karta pre-paid BZWBK, wpiszcie taką frazę w allegro i dostaniecie wyniki, karta nie wymaga rejestracji, ma przypisany numer techniczny więc można wpłacić na poczcie i zapomnieć, warunek jeden - z takiej karty nie wypłacamy gotówki powyżej chyba 500zł dziennie bo bank blokuje i wymaga rejestracji osobistej, płacimy nią w sklepach itp. podstawa wałków z tora btw...

płacąc z góry np. przez pocztę możecie dogadać się na odbiór z paczkomatu na email numer telefonu i numer do odbioru, też w pełni anonimowo a jest wiele sklepów którym ufam, np. u chłopaków z taniejaranie.pl nigdy się nie przejechałem mimo że wszystko leciało mailem przez tora
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany